>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

K 5

kaczorrm

Użytkownik
ale jaja
Dzis rozliczli mi nastepujacy kupon:
Slip created Thu 07-05-10 18:21

stake: 10.00 GBP

date event type bet result odds
Thu 07-05-10 21:00 Tottenham - Blackburn
Eng. Premier League 1 X (1-1) 1.80
Thu 07-05-10 20:30 Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot
Pol. Basket league 1 2 (57-71) 1.60
2.88
Fakt kupon przegrany i tak ale Anwil wygrał 86:76 (57-71 było w piatym meczu) . Juz do nich napisałem żeby jaj sobie nie robili
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
ale jaja
Dzis rozliczli mi nastepujacy kupon:
Slip created Thu 07-05-10 18:21

stake: 10.00 GBP

date event type bet result odds
Thu 07-05-10 21:00 Tottenham - Blackburn
Eng. Premier League 1 X (1-1) 1.80
Thu 07-05-10 20:30 Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot
Pol. Basket league 1 2 (57-71) 1.60
2.88
Fakt kupon przegrany i tak ale Anwil wygrał 86:76 (57-71 było w piatym meczu) . Juz do nich napisałem żeby jaj sobie nie robili
 
S 0

sodzaw

Użytkownik
Mam takie pytanie do kogoś kto stawiał wczoraj mecz MŚ w hokeju Finlandia-USA. Czy było mozliwe w ofercie meczu postawić X?? Bo ja zapomniałem ale wydaje mi sie że było tylko 1 i 2 co tez jest jednoznaczne z tym ze wynik brany jest pod uwage łacznie z dogrywką i rzutami karnymi. Wczoraj kupon mi rozliczyli jako wygrany a dziś zmienili na przegrany bo X był :p
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
U mnie było to samo w meczu Finlandia-USA.Najpierw rozliczony na + ,a potem na -.Nie mogę sobie przypomnieć czy była możliwiść na x.Jeśli ktoś potrafi wyjaśnić temat to proszę o odp.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżen do Expekt .Wszystkie kupony są rozliczane poprawnie raz darzyło sie że najierw źle rozliczyli poźniej zalogowałem się i było już wszystko w porządku.Moim zdaniem Expekt to najlpesza firma bukamcherska.Polecam wpłacic włąsnie tam hajs ;)
 
P 0

piotrekr33

Użytkownik
A wiec tak moja opinia w kasynie i w te szitowskie gry nie wchodzcie bo to taka machlojka ze szok zreszta jak i wszedzie zeby wyjsc po za te 40 zł wpłacone to naprwde trzeba miec szczescie raczej przewiduje ze jedyn waszym celem bedzie utrzymac sie przy pocztakowej stawce Taki sobie bukmacher zadna rewelacja osobiscie to chyba przerzuce sie juz na inna stronke Jedna rzecz mnie bardzo wkurzala wyniki na zywo tak ale w nawiasie z 50 minutowym opoznieniem Plus to proste obsatwinie kuponów i najnizsza stawka 50 gr ale co z tego jak bedziecie grali o 20 gr zeby cos wygrac to trzeba juz kobinowac i obstawiac dokładny wynik czy np obie druzyny strzela bramke I na koniec chciałbym zgasic zapał nowym uzytkownikom 1 mecz na 5 obstawicie dobrze 2 kolegów sie tym bawiło ale szybko skonczyli troche adrenalinki ale nic po zatym
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Moim zdaniem Expekt to jeden z lepszych buków na internecie . Ładna i funkcjonalna strona internetowa oraz dość duża oferta z piłki nożnej . Jak dla mnie buk na 5 ????
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
Witam Expekt :jupi: ???? ????
wedlug mnie abrdzo dobry buk. ale mam pare minusów ..
1. SMS
2. Mala oferta Basball

ehh uwazam ze BAW mimo wszystko jest lepszy... ale zarejestrowalem sie w Expekt i niezaluje ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Któregoś dnia grałem na LIVE i puściłem 4 kupony, potem niby mieli jakieś problemi technicze i kupony przegrane rozliczyli normalnie(czyli zapier*** kase) a wygrane po kursie 1.00 i do tego o kase musiałem się jeszcze wykłócić :zy3ou: Na szczęście stawki nie były wielkie ale to jest zwykłe oszustwo i wielki ⛔ dla tego buka
 
D 18

dave+

Użytkownik
Na poczatku mialem o nich dobra opinie ale od czasu kiedy juz prawie dwa tygodnie czekam na poprawne rozliczenie blednie rozliczonego kuponu z ich winy i korespondencja trwa a oni tlumacza sie ze maja jakies problemy techniczne, to niestety zmienilem o nich zdanie i zdecydowanie nie polecam! Korespondencja oczywiscie juz z english supportem bo to co pisal mi &quot;pan&quot; z supportu polskiego to totalne osmieszenie i kompromitacja tego bukmachera.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Witam Expekt :jupi: ???? ????
wedlug mnie abrdzo dobry buk. ale mam pare minusów ..

2. Mala oferta Basball
Proszę nie głoś herezji.. Na 45 buków, które oblukałem jest jednym z trzech, który posiada alternative runline
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Na poczatku mialem o nich dobra opinie ale od czasu kiedy juz prawie dwa tygodnie czekam na poprawne rozliczenie blednie rozliczonego kuponu z ich winy i korespondencja trwa a oni tlumacza sie ze maja jakies problemy techniczne, to niestety zmienilem o nich zdanie i zdecydowanie nie polecam! Korespondencja oczywiscie juz z english supportem bo to co pisal mi &quot;pan&quot; z supportu polskiego to totalne osmieszenie i kompromitacja tego bukmachera.
moze troche spozniony komentarz, ale jak ja mialem zle rozliczony to jak napisalem rano i wrocilem ze szkoly popoludniu to byl poprawniony..

takze widac jakos mozna sie porozumiec ;)
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
czytać regulamin Expekt i kurna myśleć ????
jeśli źle rozliczą kupon a im to wskażesz to poprawią go niezwłocznie nie ma bata
pozdrawiam
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
A jak to jest z powiadamianiem o wyniku przez SMS? Jest 10 darmowych zuzylem chyba z 3 i caly czas mi pisze ze mam 10... ? przekroczyl juz ktos magiczne 10 czy nie?
 
Do góry Bottom