>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

Z 0

zasadanr1

Użytkownik
Witam, mam PILNE pytanie. Proszę o jak najszybszą odpowiedź jeśli ktokolwiek będzie mi w stanie pomóc. Potrzebuję pilnie wypłacić kasę z konta na Expekt. Konto jest zarejestrowane na mojego przyjaciela. Depozyt został wpłacony na to konto, ale nie został wysłany skan dowodu osobistego. Ta osoba też nie ma możliwości na tę chwilę zeskanować dowodu, a kasa jest potrzebna już. Czy jeśli przelejemy z przyjacielem jego środki na moje konto pokerowe (poprzez grę 1 na 1 all in) to czy jeśli wyślę jeszcze dzisiaj skan dowodu to licząc od dnia dzisiejszego kiedy najszybciej mogę spodziewać się pieniędzy na koncie bankowym (mBank) lub w jaki inny sposób mogę pilnie wypłacić kasę? Ewentualnie czy jest na forum ktoś, najlepiej z Łodzi, okolic lub woj. lubuskiego kto ma konto na Expekt i mógłby pilnie wypłacić kilka tysięcy zł (max 4) i przekazać je osobiście, a w tym samym czasie robimy przelew na jego konto na Expekt z konta gracza przyjaciela? Wiem, że to zagmatwane, ale mam pilną sytuację, a poza tym też nie znam się na tych wszystkich sprawach dotyczących kont pokerowych, przelewów itp.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Za przelewanie srodkow poprzez gre 1 na 1, jest na 100% blok konta(chyba ze nie zauwaza), ale kasa duza, wiec radze Ci nie ryzykować.

Nawet jesli bys przelal kase i wyslal im swoj dowod, nastepnie dokonal wyplaty, caly proces moze trwac do tygodnia czasu.

Podsumowajuac, nie kombinuj, nie warto!!!
 
S 0

sseth

Użytkownik
Problem z wypłatą
Witam,
Chciałbym nawiązać do tematu problemów z wypłatą.
Mianowicie wpłaciłem/chciałem wpłacić na moje konto w expekcie drobna kwote jednak pomylilem sie o jedno zero - sam nie wiem jak to zrobilem - i wyszla z tego suma dosyc duza w tysiacach zlotych.
Chciałem to natychmiast wypłacić jednak support zablokowal depozyt wyplaty dodajac do tego meila:
&quot;W zwiazku z tym, ze nie dokonal Pan w naszym serwisie obrotu zdeponowanymi srodkami (w postaci zakladow sportowych) srodki nie moga zostac wyplacone na
Panskie konto bankowe.&quot;
Wyjaśniłem na czym polega mój problem z uwzględnieniem, że takie sytuacje na pewno komuś mogły się przytrafić a oni twardo:
Szanowny Kliencie, kazdy klient przed dokonaniem transferu jest w pelni odpowiedzialny za kwote jaka deponuje na konto gracza, na to zatem nie mamy wplywu. Decyzja w tej sprawie jest nieodwolalna.

Rozumiem, że jest regulamin w którym jest to niejasno, niesprecyzowanie wyjaśnione. Ale wcześniej też chyba raz tak mi się przytrafiło i nie było żadnego problemu z wypłatą.
Nie biorę udziału w żadnym bonusie czy tym podobnym.
Proszę doradźcie co czynić
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Wiekszosc bukow zeby zapobiegajac praniu pieniedzy, przed dokonaniem wyplaty nakazuje obrocic wplacaną kwotą. Kazdy buk ma rozne wymagania, z tego co sie orientuje expekt wymaga aby obrocic cala wplacaną kwota, albo tez polową tej kwoty. Nie pamietam dokladnie, dopytaj sie konsultantow, ale raczej musisz obrucic cala wplaconą kwota
 
L 0

lunula

Użytkownik
Wypłata dużej kwoty
Witam.Mam takie pytanie.Znajome małżeństwo wygrało w Expekt kilkadziesiąt tysięcy złotych.Z tego co wiem pieniądze były zdeponowane poprzez przelewy24 z konta męża(na niego jest konto w Expekt).Jednak boja się wypłacić całą sumę naraz ze względu na możliwe problemy z US.Czy można ta kwotę podzielić na mniejsze(np po 3 tysiące) i dokonywać wypłat np co 2 tygodnie?Czy Expekt nie będzie robić problemów?Jaka by była prowizja doliczana za kolejne wypłaty(podobno tylko pierwsza wypłata jest darmowa).Czy US może się mimo wszystko przyczepić?Pieniądze miałyby być wypłacane na BZWBK- czy z tym bankiem mogą byc problemy(w sensie ze zgłoszą przelewy do US?)Czy może lepiej wypłacać na Neteller-choć w tym przypadku nie wiem jak by to było uznane przez Expekt: ostatni depozyt dokonany za pomocą Neteller miał miejsce jakoś w styczniu albo lutym 2009(kwota depozytu została obrócona).Odnośnie Neteller wiem,ze można wypłacać maksymalnie 5000 euro dziennie i tak moi znajomi skłaniają sie uczynić, jednak właśnie boja się problemów przy wypłacie właśnie z tego względu,że dawno depozyt nie był dokonywany przez Netellera.I jak potem z dostępem do tych pieniędzy?-mają kartę i pin: czy można pieniądze wypłacać z bankomatu?Proszę o odpowiedź
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Expekt nie robi problemów przy wypłacie kasy &quot;na raty&quot;, spokojnie kilkanaście tysięcy można miesięcznie wypłacać.
 
L 0

lunula

Użytkownik
Dziękuję bardzo za odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanie.Czy w Expekt jest np taka możliwość,żeby wypłacić część pieniędzy na konto w banku a część np na Neteller?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dziękuję bardzo za odpowiedź.Mam jeszcze jedno pytanie.Czy w Expekt jest np taka możliwość,żeby wypłacić część pieniędzy na konto w banku a część np na Neteller?
Metoda wypłaty musi być taka sama co wpłaty, więc raczej odpada. Chyba że w międzyczasie wpłaci się z Nettellera.
 
pilchu 0

pilchu

Użytkownik
Problem z wypłatą w expekt (pewnie było)
Application Error (500)
Please, restart your browser and try again.
If this doesn&#39;t solve the problem then please contact us.
Kind Regards
Expekt.com Support
 
N 0

nutriton

Użytkownik
Nam to samo ! Caly dzień !
To odpowiedz suportu :
Witam,
Prosze usunac wszystkie tymczasowe pliki cookie z Pana komputera, po czym wylaczyc go i wlaczyc, problem powinien zniknac, jezeli nie, prosze sprawdzic ustawienia przegladarki, byc moze Pan dysponuje starsza wersja i stad takie klopoty, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji np. ie 7.0 sp1. do pobrania z windowsupdate.microsoft.com
Prosze takze sprawdzic, czy przegladarka obsluguje polaczenia szyfrowane SSL.
Mozliwe rowniez, ze wersja Flash jaka Pan posiada w swoim komputerze, rowniez nie jest najnowsza wersja, polecamy skorzystanie i pobranie nowszej wersji z tego linku:
http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgiP1_Prod_Version=ShockwaveFlash&amp;amp;P5_Language=English
Prosze rowniez sprawdzic czy ma Pan zainstalowana najnowsza wersje oprogramowania Java, do pobrania ze strony: http://www.java.sun.com http://www.java.com/en/index.jsp
nastepna
Szanowny Panie, sprawdzilismy wszystko i nic nie wskazuje po naszej stronie na jakikolwiek blad, dlatego prosze o ponowne wykonanie czynnosci poleconych Panu w poprzedniej wiadomosci.

Postapilem zgodnie z zaleceniami i dalej ten sam blad !
Ktos tu ,albo sie myli ,albo klamie ............:://////////////
 
L 0

lunula

Użytkownik
a mam jeszcze takie pytanie.Co w przypadku gdyby moja mama użyczyła mi swojej karty kredytowej i z niej zleciłabym depozyt.Z tego co czytałam w regulaminie to można depozyt wnosić tylko kartą imiennie zarejestrowaną na gracza.Jednak załóżmy wniosę depozyt kartą mamy-taki prezent od niej na urodziny;)Załóżmy wygram-co wtedy z wypłatą??(już kiedyś wypłacałam na swoje konto bankowe więc z weryfikacją tegoż czy z weryfikacją mojej mamy nie ma problemu).Czy Expekt mógłby mi zablokować konto z tego powodu?Pytam bo nie chcę ryzykować;)A gdyby np moja mama założyła konto na siebie i po złożeniu depozytu wygrałaby.Czy mogłaby kasę wypłacić tylko i wyłącznie na swoją kartę,z której był depozyt?Karta ma limit 600 zł.Co w przypadku gdyby wygrała załóżmy 2 tys.?Dostępu do swojego konta przez net nie ma i nie uśmiecha jej się stać w kolejce w banku,żeby złożyć depozyt z tego konta, aby móc ewentualnie na nie wypłacić.Czy Expekt w jakikolwiek sposób będzie chciał zweryfikować konto?A może po prostu po ewentualnej wygranej bedzie mogła bez większych problemów wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe, choć depozyt był z kredytowej?Proszę o odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Byś więcej czytał to być wiedział, iż depozyt można dokonywać od osób trzecich. Nie ma z tym problemu.
Później możesz dokonać wypłaty np. przelewem bankowym na swoje konto.
 
M 0

march100

Gość
MAM TAKIE PYTANIE,
MAM TAKIE PYTANIE, mam konto w expekcie, ale chciałbym zrobić sobie nowe konto na wujka zeby otrzymac bonus 100%, czy w związku z tym mógłbym wpłacic pieniąadze na te nowe konto z mojego konta bankowego a pózniej wypłacic na to same konto? dodam jeszcze że ze starego konta w ekspekt wypłacałem i wpłacałem juz pieniądze z tego konta bankowego. Prosze o jak najszybszą pomoc.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ludzie, czy w na prawdę nie potraficie korzystać z internetu i for dyskusyjnych?
Takie pytania padają co chwile i zamiast pisac nowy post i czekać na odpowiedź, możecie w szybkim czasie znaleźć odpowiedź.
Wpłacać na expekt można z konta bankowych babci, dziadka, ojca, wujka, kumpla, kochanki...
Wypłacać Z expekt można tylko na konto bankowe osoby zarejestrowanej w Expekt...
 
Do góry Bottom