>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

justt 212

justt

Użytkownik
wypłate musisz robic na konto brata. Dane musza byc takie same. Jesli chodzi o weryfikacje to odemnie nigdy nic nie chcieli
ok, dzięki wielkie za informacje. z kontem nie będzie żadnego problemu, ale wolałem się upewnić.

pozdr
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Witam, jestem nowym klientem Expekt, dzis wpłaciłem pieniadze za pomocą przelewu bankowego, jak długo mniej wiecej bede musiał czekać aż dojdą na konto ?
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
Ja dziś zleciłem przelew do Expekta około godz. 10 i o 15 kasa już była na koncie gracza więc nawet się zdziwiłem.
Wypłata ostatnio szła 5 dni.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dodam tylko,że wpłacając do Expekt Paysafecard lub Ukash możemy wypłacić na swoje konto Moneybookers,o ile wcześniej choć raz dokonaliśmy tam depozytu via MB.
Wbrew pozorom to ważne poniewaz nie każdy bukmacher zezwala na takie kombinacje depozyt/wypłata.
 
P 1

pavlossss

Użytkownik
Dodam tylko,że wpłacając do Expekt Paysafecard lub Ukash możemy wypłacić na swoje konto Moneybookers,o ile wcześniej choć raz dokonaliśmy tam depozytu via MB.
A proszę mi powiedzieć , interesuje mnie metoda wpłaty poprzez Paysafecard/Ukash ale wcześniej nie dokonywałem depozytu via MB (nie posiadam MB/konta bankowego)
Po prostu dokonać szybkiej , bezproblemowej wpłaty do E xpekt (np.Paysafecard) a wypłatą zajmować się dopiero wówczas gdy coś ugramy. (wówczas założyć konto Moneybookers i dokonać tego pierwszego depozytu poprzez MB na konto bukmachera) czy to umożliwi mi (?) bezproblemową wypłatę całej gotówki na MB czy słowo wcześniej jest tu kluczowe.
 
S 1

szwed1993

Użytkownik
Witam chciałbym wpłacić pieniądze na swoje konto za pomocą &quot;Przelewy 24&quot; .
Chciałbym to zrobić za pomocą przelewu internetowego. Używam tego banku. https://www.ipko.pl/.
Czy jest to możliwe bo próbuję już 5 raz ale nie mogę tego załapać .. Czy jest to możliwe i w jaki sposób( jeżeli jest to możliwe).
https://www.ipko.pl/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Logujesz się na konto w Expekt.
2. Zakładka wpłata -&gt; przelewy24
3. Wpisujesz kwotę, dalej i potwierdź
4. Zostaniesz przekierowany na stronę przelewy24 i w tym okienku wybierasz swój bank (w twoim przypadku bank PKO BP - konto ipko)
5. Potwierdzasz regulamin, klikasz &quot;otwórz okno banku&quot; i dalej wg instrukcji.
 
S 1

szwed1993

Użytkownik
Witam. Dzisiaj poprosiłem kolegę żęby mi wpłacił na konto 5zł , lecz zapomniałem spytać go jakiego banku używa. Okazało się że pomyliliśmy banki a pieniądze nie doszły. Więc mam pytanie. Jest szansa że pieniążki dotrą lub aby je odzyskać ?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Dobrym typerem to ja nie jestem, ale mam pytanie (z czystej ciekawości).
Załóżmy, że jakiś profesionalny typer chciałby sobie wypłacić przelewem bankowym 80k.
Podaj dane swojego konta bankowego
Min. kwota wypłaty 50.00 PLN
Max. kwota wypłaty 8000.00 PLN
Prowizja od wpłaty wynosi 0%
W jakim odstępie czasu może wypłacać pieniądze? Czy to jest coś w stylu wypłaci 8k, pieniądze przyjdą, wypłaci 8k, pieniądze przyjdą i tak 10 razy, czy może raz w miesiącu wypłaci 8k, za miesiąc kolejne 8k i tak przez 10 miesięcy, a może jeszcze inaczej?
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam. Nie mam jeszcze konta w expekt i tak sobie czytam o tym buku, i mam pytanie czy dalej minimalna stawka na zakład to 50 gr ? I czy nic się nie zmieniło co do minimalnych wpłat przelewem i wypłat ? Z góry dz za odp.
 
E 59

exploser

Użytkownik
Może troszkę odkopię ale dużo się zmieniło wg ichniejszego regulaminu... na naszą niekożyć no to tak Wypłaty :przelew bankowy min 50 zł było 10E( można było nawet 30 zł wypłacić) , teraz jeśli do nich wpłacimy 200 zł to szybko tej kwoty nie wypłacimy (chyba że ktoś gra &#39;va banque &#39;) musimy depozyt obrócić choć jeden raz dopiero później wypłata zostanie zrealizowana inaczej cofnięta lub zablokują nam konto.
 
R 23

rutra

Użytkownik
musimy depozyt obrócić choć jeden raz dopiero później wypłata zostanie zrealizowana inaczej cofnięta lub zablokują nam konto.
Jestem 240zł na minusie, teraz nieco zmieniłem taktyke, wpłaciłem 60zł, a obecnie z tego 60 mam 100zł. Czyli kiedy będę mógł wypłacić? Jak obrócę depozyt 1 raz czyli z tego 60 zrobi się 120? Czy jak z tych 300zł zrobi się 600zł? Nie wiem czy ja to dobrze zrozumiałem.
A i jeszcze jedno: odnośnie tego skanowania dowodu. Czy wystarczy zrobić zdjęcie dowodowi z dwóch stron, czy muszę gdzieś iść to zeskanować?
 
filipczak 3

filipczak

Użytkownik
pytanie dotyczące wypłaty. czy w polu adres banku wpisać adres oddziału prowadzącego rachunek bankowy? nie mogę znaleźć adresu banku PKO BP.
 
Do góry Bottom