>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
mam pytanie.
Konto na expekt mam zalozone na inna osobe z rodziny a konto bankowe mam na siebie. Czy jezeli przeleje ze swojego konta to zaksieguja mi kase czy nie?? bo np na MB pisze ze dane musza byc te same ://
prosze o szybka odp.
 
G 0

grobel

Użytkownik
Słuchajcie, mam pytanko dotyczące obrotu bonusem.
Przy wpłacie 40zł i bonusie 40zł muszę w sumie obrócić 3x80. No i pytanko sie nasuwa, czy muszę stworzyć kupon za 80zł czy też kwoty zakładów się sumują (czyli np zakład za 5zł+15zl+6zl itd)?
 
L 237

lookash

Użytkownik
mam pytanie.
Konto na expekt mam zalozone na inna osobe z rodziny a konto bankowe mam na siebie. Czy jezeli przeleje ze swojego konta to zaksieguja mi kase czy nie?? bo np na MB pisze ze dane musza byc te same ://
prosze o szybka odp.
Dane muszą się zgadzać z tymi na które masz założone konto...inaczej nie ruszysz tej kasy...
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
przelewy24
Ja mam pytanie odnośnie tych przelewów24 . Na czym to w ogóle polega i co trzeba mieć, żeby dokonać takiego przelewu. Bo ja na razie nie posiadam konta w banku. Jeśli nie posiadam konta, to mogę iść do jakiegoś banku i zrobić ten przelew24? Albo od kogoś zrobić? A jeśli już będę miał konto załóżmy eKonto w MBanku to mogę robić przelew24 przez internet?? I jak to robić? ;/
Jak będę miał kartę Visa Electron to mogę nią dokonywać wpłaty?? Ale ona jest obciążona 2,5 % podatkiem??
Okazanie dowodu jest potrzebne tylko przy wypłacie??
 
michau 84

michau

Forum VIP
Przelewy 24 jest to firma, która pośredniczy w szybkich transakcjach bankowych. Musisz mieć swoje konto bankowe/moneybookers etc (w zależności od tego jakie opcje przyjmuje dany buk). W innym banku nie możesz zrobić Przelewu 24 ???? Od kogoś możesz, ale tylko wtedy gdy ma pieniądze na wymienionym koncie u buka z którego możesz wpłacić kase. Jeżeli będziesz mięc konto w mBanku to nic prostszego, komunikaty są bardzo przejrzyste, więc spokojnie sobie poradzisz. Kartą też możesz nie wiem u kogo się płaci za przelew kartą). Skany najczęściej przy wypłacie ;)

pozdrawiam
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
mam pytanie:
Darmową wypłate można dokonać raz w miesiącu, jaka jest prowizja przy drugiej, trzeciej, czwartej....wypłacie ? czy to jakiś % od wypłacanej sumy ? z góry dziękuje za odpowiedż.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Darmowa wypłata jest wtedy gdy obrócisz wpłaconą kwotą. Jeżeli wpłacisz 500, postawisz za 200 i bd chciał wypłacić to Ci urżną prowizję, jeżeli zrobisz obrót &gt;500 to bez prowizji ;)

pozdrawiam
 
D 0

dj_tiesto

Użytkownik
tak ale chodzi mi o to że jeśli już obróce tą kwote i moge ją wypłacić, to raz w miesiącu moge wypłacić za darmo, a niewiem jaki procent wypłacanej kwoty będą mi ucinać jeżeli będę chciał wypłacić jakąś kwote częściej niż raz w miesiącu ? to chyba pytanie do experta;]
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
pytanko mam takie
ostatnio zrobilem wplate przez MB ktore nie nalezalo do mnie tylko do kolegi
i zablokowali mi konto bo stwierdzili ze juz ktos uzywal tego konta mb itd.
po rozmowie z supportem i wyjasnieniu dlaczego dokonalem depozytu nie ze swojego konta i odblokowali mi konto... i jest okey
ale
usuneli mi adres e-mail konta mb z ktorego dokonalem wplaty
i teraz chca zebym dokonal wplaty ze swojego konta
ale moje konto ma limity i nie bede mogl tego uczynic;/
czy jak wpisze nowy e-mail na konto kolegi i dokonam znowu z tego konta wplaty ALE innym adresem e-mail to czy bedzie dobrze? czy przy przelewie im sie wyswietla kto wplaca? ( imie nazwisko posiadacza konta )
please help
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Muszę pochwalić Expekt

Dziś się zalogowałem i zobaczyłem 100 pln na koncie. A oczywiście myślałem, że mam 0.
Krótko o co chodzi.
Kasa jest za ten bonus co rozsyłali listy, tutaj jest link:
http://www.expekt.com/promo/oferta/
List do mnie Expekt wysłał gdy poczta strajkowała i dostałem przesyłkę po 20 czerwca... Więc dałem sobie spokój z wpłatą kasy. Ale zapomniałem, że w okresie promocji wpłaciłem kasę, zagrałem i wypłaciłem od nich. Czyli standard. Bo kasy tam nie trzymam na stałe.
Dziś dokładnie taka sama sytuacja, wpłaciłem, zagrałem i chcę wypłacić.
W regulaminie promocji jest napisane: Przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków (kwota depozytu + kwota bonusu skredytowana przez expekt.com) do innych produktów - wartość bonusu musi zostać pięciokrotnie obrócona w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Pytanie: muszę zrobić obrót 5 razy po kursie 1.50. Dziś zagrałem bet wielokrotnie większy od obrotu po kursie powyżej 2. Ale za kasę którą dziś wpłaciłem plus ta stówka z bonusu.
Czy będą mi liczyli to jako obrót? Chyba nie powinni mi robić problemów przy wypłacie.
Jest tu sporo bonus hunterów to pewnie ktoś będzie wiedział

Może expert_expekt się wypowie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
ja mam takie pytanie:

w Expekcie przy wypłacie trzeba podać takie dane:
*nazwa banku
*adres

i właśnie mam pytanie odnośnie tego adresu: to ma być MÓJ adres czy adres banku?????
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Muszę pochwalić Expekt

Dziś się zalogowałem i zobaczyłem 100 pln na koncie. A oczywiście myślałem, że mam 0.
Krótko o co chodzi.
Kasa jest za ten bonus co rozsyłali listy, tutaj jest link:
http://www.expekt.com/promo/oferta/
List do mnie Expekt wysłał gdy poczta strajkowała i dostałem przesyłkę po 20 czerwca... Więc dałem sobie spokój z wpłatą kasy. Ale zapomniałem, że w okresie promocji wpłaciłem kasę, zagrałem i wypłaciłem od nich. Czyli standard. Bo kasy tam nie trzymam na stałe.
Dziś dokładnie taka sama sytuacja, wpłaciłem, zagrałem i chcę wypłacić.
W regulaminie promocji jest napisane: Przed możliwością dokonania jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem środków (kwota depozytu + kwota bonusu skredytowana przez expekt.com) do innych produktów - wartość bonusu musi zostać pięciokrotnie obrócona w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Pytanie: muszę zrobić obrót 5 razy po kursie 1.50. Dziś zagrałem bet wielokrotnie większy od obrotu po kursie powyżej 2. Ale za kasę którą dziś wpłaciłem plus ta stówka z bonusu.
Czy będą mi liczyli to jako obrót? Chyba nie powinni mi robić problemów przy wypłacie.
Jest tu sporo bonus hunterów to pewnie ktoś będzie wiedział

Może expert_expekt się wypowie.
obrót to obrót :p
jeżeli masz obrocic 100 pieciokrotnie to masz poprosu zagrac za 500 zl.
i wtedymozesz wyplacic
 
xxpaulxx 0

xxpaulxx

Użytkownik
Możesz wpłacić z jakiego konta chcesz. Za każdym razem mozesz wpłacać z innego. Nie jest powiedziane w regulaminie, że musi to być twoje osobiste konto. Tak samo jest z wypłatą.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
hehe po co sie odzywasz jak glupoty piszesz ?&gt;&gt;? hmm
wyplacic musi na swoje konto tzn ze musi byc pelna zgodnosc danych na koncie bankowym z tymi z zarejestrowanymi u bukmachera. Co do wplat to one przejda z konta np siostry mamy itp ale wyplaty juz nie.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Wypłacał ktos ostatnio pieniądze na MB z Expect? Ile to trwa?

Wczoraj zleciłem wypłate około godziny 23:00 i aż do teraz nic nie przyszło.
W gamebookers działa to błyskawicznie, tylko Expect nawala.
 
L 237

lookash

Użytkownik
no fakt w expekcie trzeba trochę odczekać...nie wiem jak z weekendami ale pamiętam że około 24 h kasa szła w tygodniu ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wypłacał ktos ostatnio pieniądze na MB z Expect? Ile to trwa?
Wczoraj zleciłem wypłate około godziny 23:00 i aż do teraz nic nie przyszło.
W gamebookers działa to błyskawicznie, tylko Expect nawala.

To moja ostatni wypłata. Z reguły po 15-ej jest kasa. Na MB tak 24h. W weekendy to wiadomo.
 
Do góry Bottom