>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum

Zakładam ten temat, ponieważ dużo otrzymuję prywatnych wiadomości z różnymi pytaniami. Nie zawsze mam czas wszystkim osobną odpowiadać, a pytania często się powtarzają.

Mój nick Expekt_Expert i jestem zewnętrznym przedstawicielem firmy Expekt. Do mnie należy promowanie na forum bukmachera Expekt, pomoc w rozwiązywaniu problemów użytkowników oraz informowanie o nowościach w Expekt.

Pozdrawiam
Expekt_Expert
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Pytania:
Mam zamiar zarejestrowac sie u was jednak dopiero od 26 lutego ( na reszcie 18 lat) i jeżeli będę miał konto u was na siebie ale przy wypłacie będe chciał wypłacic na konto mamy(bo sam nie posiadam konta) to czy będzie jakiś problem.
Odp:
-Osoba zarejestrowana u nas musi mieć konto bankowe założone na własną osobę. Jeżeli pan chce się na siebie zarejestrować w Expekt, konto w banku jest niezbędne.
Najlepszym rozwiązaniem jest zarejestrowanie konta w Expekt na osobę pełnoletnią, która posiada rachunek w banku.

Pytanie
Załóżmy że wpłacam 80 złoty i cała kwote stawiam na jakiś tam meczyk po kursie 1.5 . Czy to musi byc jeden mecz czy np moge postawic 4 mecze ale z ako&gt;1.5 ?? Czy jeżeli mój zakład okaże sie wygrany to dostane również zwrot stawki, czy ten zwrot należy obrócic, jeśli tak to ile razy. A czy kwota z tego zakładu wygranego też musi byc obrócona czy moge ją wypłacic??
Odp:
Jeżeli mówimy o promocji &quot;100% Bonus od pierwszego ZAKŁADU&quot; to Kupon promocyjny powinien być jednym zakładem - jedno zdarzenie zawarte po kursie minimum 1.5.
Jeżeli chodzi o bonus to musi on być obrócony trzykrotnie w zakładach sportowych w naszym serwisie po kursie minimum 1,50. Ale tutaj już nie muszą być single tylko może być dowolna forma kuponów.

Pytanie:
Jak moge wpłacic pieniądze przez Wester Union?? Gdzie można zdobyc jakis voucher do waszego serwisu??
Odp:
O Western Union proszę poczytać w naszym serwisie. Jest tam bardzo dużo informacji na ten temat oraz sposób złożenia depozytu.
Kod voucher jest to forma depozytu. Chodzi w niej o to, że znajomy, która ma konto w Expekt oraz posiada na nim dezpozyt, może wysłać panu na konto jakąś tam sumę voucher. Jest to w formie kodu, który należy wpisać w odpowiednim miejscu w naszym serwisie.

Pytanie:
Czy firma Expekt ma również promocje dla stałych klientów?
Odp:
Tak, firma Expekt co pewien czas oferuje promocje dla zarejestrowanych osób.

Pytanie
Czy można do Expekt wpłacić poniżej 40 zł? Jest jakaś możliwośc?
Odp.
Tak, można wpłacać za pomocą kartą kredytową. Minimum to 20zł. Jeżeli chodzi o przelew bankowy lub moneybookers to minimum wynosi 40zł
 
M 211

morenowe

Użytkownik
A ja mam pytanie mam swoje konto i zalozylem jeszcze na kumpla ktory jest w tej samej sieci co ja i mamy te same IP to czy moge obstawiac czy mi zablokuja bo konto zalzone na innym IP ale chce grac na 2 kontahc an tym samym IP czy jets to mozliwe bo syszlem z ewystarczy tylko skan dowodu
 
0lukasz 0

0lukasz

Użytkownik
dlaczego w expekt tyle trwa wyplata do moneybokers ? to jest jakies chore :// u innych bukmacherow wyplata w 4 godziny do MB, wyplacilem z expekta na MB wczoraj rano, i do dzisiaj jeszcze nie mam, a chcialem w weekend poobstawiac troche na innym buku, jednym slowem zenada
gdzie jest jakis podglad w ktorym byloby mozna zobaczyc status transakcji do MB, tez nie znalazlem :/ porazka
znajac zycie pieniadze beda az w poniedzialek na koncie MB i weekend z glowy
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
dlaczego w Expekt tyle trwa wyplata do moneybokers ? to jest jakies chore :// u innych bukmacherow wyplata w 4 godziny do MB, wyplacilem z expekta na MB wczoraj rano, i do dzisiaj jeszcze nie mam, a chcialem w weekend poobstawiac troche na innym buku, jednym slowem zenada
Ciesz się,że tyle trwa dzięki temu ewentualne wejście hackera na Twoje konto i przelanie w sina dal pieniedzy można sprostować.Dla mnie Expekt Nr One wsród buków.Dużo promocji,wszelaki wachlarz dyscyplin kosz(NCAAB).Jednym słowem Expekt i...wszystko jasne.I najważniejsze,mało liczba zakładów live na których wielu się sparzyło.

Pozdrawiam fox71
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Ja też założę (pewnie w tym tygodniu) konto w Expekcie i wpłacę kasę... Mam dwa pytania: czy jeśli zagram za te 40 zł jedno wydarzenie po kursie min. 1,5 i przegram, dostanę z powrotem 40 zł i już ta promocja 100% Bonus bedzie nieważna w moim wypadku? Po drugie, rozumiem, że nie muszę tak zrobić i mogę zawrzeć pierwszy zakład za np. 10 zł. Pozdrawiam ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jeżeli wpłacisz 40zł, zagrasz singla za 40zł, a okaże się, że źle wytypowałeś to firma Expekt wróci Ci 40zł w formie bonusu. Bonus należy obrócić x3 po kursie min. 1,50
W promocji liczy się tylko pierwszy zakład

Firma Expekt dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Wypłaty poprzez Moneybookers może długo trwają, ale to jest spowodowane tylko i wyłącznie bezpieczeństwem. Nie musicie się martwić o Wasze pieniądze.

Pozdrawiam
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Dostałem taką prywatną wiadomość:

Wpłaciłem przez moneybookers depozyt, jednak nie otrzymałem bonusu

Wynika to z nowego aneksu w promocji. Wpłaty poprzez moneybookers nie będą uwzględniane w promocji
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
thx Ekspert ???? ja bedę wpłacała i wypłacała pewnie poprzez przelew bankowy, bo mam konto w BPH. Obrócić x3 to znaczy, że muszę kwotę 40 zł zagrać 3 razy, czy muszę grać całą kwotą, jaką bedę miała w przypadku, gdy wygram za 40 zł np. 60zł. To mam zatem x3 grać 60zł aż dojdę do np. 400zł? x3 rozumiem w podwójny sposób
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
O obracaniu bonusem już nie raz było pisane na tym forum

Jeżeli masz te 40zł. Należy je obrócić trzykrotnie w zakładach sportowych, czyli sumę 120zł. Prostym językiem oznacza to, że musisz zagrać za łączną stawkę 120zł. Jeżeli chodzi o ilość zakładów to nie jest ona określona, tak samo minimalna jak i maksymalna stawka. Jedynie kurs (AKO) nie może być mniejszy niż 1.50.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
zalozylem konto expekt
i chcialbym skorzystac z bonusu 100% max. 200zl.
chcialbym przelac pieniadze poprzec moneybookers... czy tak moge dokonac 1 depozytu?
czy przy wyplacie srodow po 3 krotnym obrocie bonusem musze przesylac skan dokumentu? i czym moge wyplacic na moneybookers?
 
S 0

sow4

Użytkownik
witam. W zasadach promocji &quot;100% Bonus od pierwszego zakładu&quot; przeczytać można, że po zawarciu zakładu należy wysłać e-mail na podany adres, podać swój ID oraz KWOTĘ DEPOZYTU - czy to oznacza że należy zagrać ten pierwszy zakład za wszystkie wpłacone środki?? Jeśli nie to bardziej logicznym byłoby podanie stawki, za jaką gra się ten pierwszy zakład...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Panie Shaker
Wpłaty poprzez moneybookers nie są uwzględnianie w promocji.

Panie SOW4

Firma Expekt przed przydzieleniem bonusu sprawdza pierwszy zakład. Jeżeli został on zawarty np. za stawkę 80zł, bonus na pana konto zostanie przyznany w kwocie 80zł.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
co sie dzieje obecnie z wyplatami poprzez moneybookers?
na poczatku wogole nie mialem takiej opcji a teraz.. wyskakuje jakis blad...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Źle się dzieje w panstwie duńskim...
Dziś chcę załozyć konto, ale &quot;Adres nie może zawierać znaku &quot; &quot;, choć tego znaku nie wpisuję...
Napisałam do supportu angielskiego, zobaczymy co z tego wyniknie.
 
P 0

polak.

Użytkownik
Nie wpisuj adresu zamieszkania w ten sposob: Bociania 1/148 tylko wpisz Bociania 1-148
Nie wiem dlaczego ale sie powalilo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom