>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expert - Kilka pytan

G 1

grzibek

Użytkownik
Witam.
Mam zamiar założyć konto na http://www.expekt.com/?lc=pol :-D
Mam kilka pytań:
1. Ile maksymalnie pieniędzy mogę wpłacić na konto (PLN)
2. Ile maksymalnie mogę wypłacić (PLN)
3. Gdy np chce wypłacić 2000zl to czy jest popierany jakiś podatek lub inna oplata?
4. Czy ten serwis jest uczciwy? Wpłaty/Wypłaty
5. Jaki jest limit obstawienia jednego meczu - kuponu?
Mam nadzieje ze wypowiedzą się użytkownicy którzy maja lub mieli tam konto i są pewni na 100% swojej wypowiedzi a nie ze gdzieś coś przeczytali i podawają to dalej ;) ????
Z góry dziękuje za odpowiedzi ???? :spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
1. To zależy jakim sposobem chcesz wpłacać, w zwykłym przelewie nie widzę żeby była podana wartość maksymalna, inne płatności to coś ponad 10 tys.
2.
Maksymalna wygrana na zakład, jest limitowana do sumy 55.000 EUR, lub równowartości w innej walucie (dla polskiej waluty - 200 000 PLN).
3. Nie ma żadnych dodatkowych opłat.
4. Tak, jest uczciwy jeśli Ty jesteś uczciwy względem niego, zresztą jak spora część bukmacherów.
5. To zależy jaką ligę grasz, na bardziej popularne zakłady możesz postawić więcej, na jakieś egzotyczne ligi trochę mnie. Wszystko także zależy na ile wcześniej bukmachera ograłeś. Jeżeli chcesz grać stawkami około 1 tys i będziesz wygrywał to limitów możesz się spodziewać dosyć szybko.
 
panadol 0

panadol

Użytkownik
nie żebym się czepiał, ale 50% łącz w Polsce ma zmienne IP. Neostrada jest powszechna, a nie jest jedyna, także to troszkę mnie akurat dziwi. No bo nie jest to jedyna wada tego systemu. Przykładowo cały czas, od rejestracji używam stałego ip w domu, niedługo jednak zmieniam lokum i przez jakiś czas będe korzystał z kafejek albo czegoś przenośnego oferowanego przez operatorów GSM. Obawiam się właśnie o moje zyski i dalszą grę...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nie no poniosło CI o zmienne ip się nie bój, żaden szanowany buk się o to nie czepia! Tylko nie wyłudzaj bonusów w tym samym buku na członków rodziny, bo tu nawet ip nie pomoze.
 
Do góry Bottom