>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expket bonus

K 4

kumpel_

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem, zarejestrowałem się w expekt wpłaciłem pieniądze i czekałem na bonus. Dostałem maila z prośbą o wysłanie dowodu i rachunku z powodu takiego samego IP jak ma inny gracz. Zrobiłem o co proszono i wyjaśniłem, że mieszkam w akademiku i mam to samo IP co setki innych osób, więc jest bardzo prawdopodobne, że ktoś też ma konto w expekt. Niestety narazie dostałem tylko odpowiedź, że na to IP już gracz dostał bonus i mi się już nie należy.
Czy ktoś miał już podobny problem i udało się go jakoś rozwiązać?? Macie może jakieś propozycję co w tej sytuacji zrobić, aby ten bonus mi przyznano ??
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
w regulaminie pisze wyraźnie:
&quot;Wyłącznie jeden bonus/zwrot/nagroda może zostać przyznana na jedną osobę/domostwo/adres IP. &quot;
wiec jeżeli ktoś już brał bonus to ty nie dostaniesz
 
W 0

wrotek

Użytkownik
w regulaminie pisze wyraźnie:

&quot;Wyłącznie jeden bonus/zwrot/nagroda może zostać przyznana na jedną osobę/domostwo/adres IP. &quot;

wiec jeżeli ktoś już brał bonus to ty nie dostaniesz

Nie myl gościa, bo kolega otrzymał free spin, a tez ktoś inny miał konto założone w akademiku.Wyslał dokumenty wytłumaczył sytuacje i otrzyał bez większego oporu free spin.
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Problem polega na tym, że dostałem już dwukrotną odmowę co do bonusa. I się zastanawiam czy są jakieś możliwośći,żeby ich jednak przekonać do otrzymania prawidłowego bonusa:kwasny4565:
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Problem polega na tym, że dostałem już dwukrotną odmowę co do bonusa. I się zastanawiam czy są jakieś możliwośći,żeby ich jednak przekonać do otrzymania prawidłowego bonusa:kwasny4565:

Pewnie do tych polskich &quot;cymbałow &quot; z support piszesz ? napisz do angielskiego, bo nasi zawsze widzą problem, jak tu rodakowi zabrac kilka PLN.
 
K 0

killer20

Użytkownik
witam, otrzymałem to 10E do kasyna, wygrałem kilka E i anulowałem bonus, przelałem na zakłady i pograłem troche. Chiałem wypłacić środki jednak pisza mi że trzeba dokonać jakiegoś depozytu w wysokosci 25E do kasyna i obrócic go 30 razy Czy to jest prawda? jak z tym jest wypłacił ktoś z tej promocji i jak tak to na jakich zasadach?. . Wpłaciłem tez min depozyt przez MB mysląc ze mozna wypłacić już pieniądze, mam nadzije ze chociaż jego da sie wypłacić?Czy to jest prawda? jak z tym jest wypłacił ktoś z tej promocji i jak tak to na jakich zasadach? z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry Bottom