>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Extra Bonus 100% do 100zł w Gamebookers.

Status
Zamknięty.
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Hej, czy ta promocja jest aktualna ? Na stronie nic o niej nie ma, ani w dziale bonusy, ani promocje. Tylko w podanym linku widnieje jakieś info o niej, ale jak się kliknie w ZAŁÓŻ KONTO to niczym się panel rejestracji nie różni od zwykłego.

Edit: Aha i jeszcze jak chcę wpłacić pieniądze z moneybookers to mam w okienku kasjera KOD BONUSU ZA WPŁATĘ. Czyli jak to w końcu jest ? Trzeba jakiś kod podawać żeby dostać bonusa czy nie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Hej, czy ta promocja jest aktualna ? Na stronie nic o niej nie ma, ani w dziale bonusy, ani promocje. Tylko w podanym linku widnieje jakieś info o niej, ale jak się kliknie w ZAŁÓŻ KONTO to niczym się panel rejestracji nie różni od zwykłego.
Edit: Aha i jeszcze jak chcę wpłacić pieniądze z moneybookers to mam w okienku kasjera KOD BONUSU ZA WPŁATĘ. Czyli jak to w końcu jest ? Trzeba jakiś kod podawać żeby dostać bonusa czy nie ?
1 Czytasz ze zrozumieniem podany tekst który jest w pierwszym poście tego tematu czy w tematach w dziale Bonusy i promocje bukmacherskie? Mi się wydaje, że nie, bo wszystko tam jest napisane.
1. zarejestrować się ze specjalnego linku &gt;&gt;&gt;KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;&lt;. Tylko ten link umożliwia otrzymanie bonusu!!
... i wszystko jasne
Jak się rejestrujesz z powyższego linku to nie musisz żadnego kodu wpisywać.
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Czytam ze zrozumieniem podany tekst i nie mam z tym problemów, ale widocznie ty jesteś jasnowidzem i oczekujesz że każdy będzie wszystko wiedział po podaniu mu minimum informacji. Podałeś mi jakiegoś linka i co z tego skoro panel rejestracji niczym nie różni się od zwykłego. Napisałem przecież, że na stronie GB nic nie ma o tym bonusie co wzbudziło moje podejrzenia, że bonus może być nieaktywny. Na dodatek przy okienku przelewu jest miejsce na kod co dodatkowo mnie zdziwiło bo żadnego kodu nigdzie nie dostałem. Dlatego następnym razem przeczytaj do końca w czym dokładnie problem, a nie wyrywasz zdanie z kontekstu &quot;czy ta promocja jest aktualna ?&quot;, pienisz się i robisz sobie prywatne wycieczki po kimś kogo nawet nie znasz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Ghoss
nie wyrywam nic z kontekstu, bo w cywilizowany sposób odpowiedziałem Ci na 2 pytanie co do kodu bonusu. Jeszcze raz powtórz, gdy rejestrujesz się z linku promocyjnego to automatycznie masz bonus do wykorzystania.
Co do pierwszego pytania to staram się aby ludzie minimum myślenia przykładali do tego, co pisze na forum. Skoro ja dzień wcześniej piszę, że aktualizuję promocję to w takim razie jest możliwość aby promocja była nieaktualna?
Czym mają się różnić panele rejestracyjne? Chyba w każdym buk są takie same czy rejestrujesz się bezpośrednio czy z linku.
Nie jest to jakiś link, tylko link z gamebookers i z informacją o promocji, a także jasno pisze tam co należy zrobić, aby aktywować bonus, tak samo w 1 poście.
Czy jeszcze potrzebujesz jakieś informacje...?
 
ghoss 0

ghoss

Użytkownik
Ale ja zrozumiałem to co napisałeś, tylko się trochę zaniepokoiłem tym, że 2 dni wcześniej aktualizowałeś, że bonus jest a na stronie nic o tym nie ma. Dlatego zapytałem właśnie czy to jest faktycznie aktualne bo chciałem wybrać dobrego buka z bonusem i nie chciałem potem być w sytuacji, że kasę wpłaciłem a bonusa nie ma. A niestety na expekcie, bah, bwin i bet365 bonus już wykorzystałem. Ponadto przy rejestracji prosi o jakiś kod, tak samo u kasjera jest okienko od kodu więc tym bardziej chciałem się upewnić, że robię prawidłowo. Jeszcze jedna sprawa:

Tylko dla nowych graczy firma Gamebookers proponuje nową promocję. 100zł za pierwszy zakład! Jeśli założysz dziś konto w serwisie Gamebookers, po pierwszej wpłacie dostaniesz premię w wysokości 100% tej wpłaty (do 100zł).
Czyli jak to jest ? Dają mi 100zł za pierwszy zakład czy może 100zł od wpłaty. Pieniądze już wpłaciłem i są na koncie. Bonusa żadnego nie otrzymałem. Chyba jednak nie jest to bonus od wpłaty tylko od zakładu. Aczkolwiek mogę się mylić bo wszędzie chyba dzisiaj jest wolne i mogą nie pracować dlatego bonus mogę otrzymać z opóźnieniem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Gdyby komuś zapomnieli dopisać bonusu, a rejestrował się z linku, podanym w 1 poście proszę o swoje dane na priv. Sytuacja zostanie sprawdzona, a bonus dopisany.
 
K 16

kombi

Użytkownik
Nazwa Ekranowa:
The ScreenName may only contain the alphabets, numbers or underscores and it can start with an alphabet only. Other special characters are not allowed.
PROSZĘ O POMOC
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Nazwa Ekranowa:
The ScreenName may only contain the alphabets, numbers or underscores and it can start with an alphabet only. Other special characters are not allowed.
PROSZĘ O POMOC
ta Twoja &quot;nazwa ekranowa&quot; cokolwiek to jest może składać się tylko z liter i cyfr bez znaków diakrytycznych typu ś ć ź.
 
E 4

emilb

Użytkownik
To teraz tak... Zarejestrowałem się w Gamebookers z linka w pierwszym poście, dokonałem wpłaty, postawiłem zakład. Bonus się nie pojawił. Pytam więc osób doświadczonych, kiedy mogę się spodziewać bonusu? Czy po zamknięciu kuponu, czy po jakimś czasie?
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
jaka jest minimalna kwota wplaty zeby otrzymac bonus ? bo nie moge sie tego doszukac na stronie ???? z gory dziekuje ????
 
S 0

szmal

Użytkownik
rozumie, ze moge wplacic przez moneybookers i otrzymac bonus? w zakladce konto pisze - Nowych bonusów: 1, dalem wiecej szczegolow to 100% do 100PLn. chcialbym skorzystac, ale nie wiem czy jak wplace przez moneybookers to dopiszo bonus
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
W jaki sposób Gamebookers weryfikuje konto???
Wystarczy im wysłać skan dowodu czy jakoś dodatkowo komplikują sprawę???
 
H 0

harald

Użytkownik
??
Hey Don Corleone, czy jesteś pewien, że nie trzeba podawać kodu zniżki ? coś w stylu &#39;new100pln&#39; ?
 
gred 6

gred

Użytkownik
Odnosnie 100% bonusa nalezy stawiac zdazenia o kursie 2.0 czyli np sigiel po kursie 2.0 czy moze to byc ako kilku zdarzen lacznie dajacych ako minm 2.0??? czy mozna jakos saldo z $ zmienic na PLN???
 
N 0

nkvc

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie bonusa ale nie tego 100%. Dostałem za nic bonus w wysokości 35 zł. Mam go obrócić 10-krotnie czyli w sumie za 350 zł. Czy jeden kupon za stawkę np. 70 zł zaliczą mi jako dwa obroty?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie bonusa ale nie tego 100%. Dostałem za nic bonus w wysokości 35 zł. Mam go obrócić 10-krotnie czyli w sumie za 350 zł. Czy jeden kupon za stawkę np. 70 zł zaliczą mi jako dwa obroty?
Obrot jest jeden i musi on wyniesc w Twoim wypadku 350zl (czyli laczna suma stawek twoich kuponow granych za ten bonus musi wynosic minimum 350zl) To 70 zl bedzie skladowa tej sumy, zakladajac ze to pierwszy kupon za ten bonus (teoretycznie) to aby wyplacic musisz postawic jeszcze za laczna kwote 280zl.
 
radosny 0

radosny

Użytkownik
Załozyłem konto na siebie... i teraz czy moge załozyc na 2 osobę w domu?
Przeczytalem regulamin i zadnych przeciwwskazań nie ma ale chciałem sie upewnic...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom