>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Extraklasa, Polska 27.01

Status
Zamknięty.
S 0

slavvek

Użytkownik
27 stycznia 2006
Extraklasa, Polska


17:00 Comarch Cracovia 1.08 X 8.50 KH Sanok 14.00

17:00 Dwory S.A. Unia 2.10 X 4.60 GKS Tychy 2.40

17:00 TKH Toruń 1.50 X 5.25 Stoczniowiec 3.90

17:00 UKS Zagłębie 3.90 X 5.25 Wojas Podhale 1.50

Comarch Cracovia - KH Sanok TYP 1
Pewne zwycięstwo Cracovii, tego chyba nie trzeba komentować, jednak jak dla mnie zbyt mały kurs żeby na nich stawiać, ostatnio grają w kratkę i może też będą chcieli wygrać trochę kasy u buka

Dwory S.A. Unia - GKS Tychy
Cięzki mecz. Obawiam się że Unia może zwyciężyć. Tychy bez dopingu bo mamy zakaz :/. Choć cały sercem jestem za Tychami to stawiam na wyrównany mecz z małą ilością bramek

TKH Toruń - Stoczniowiec TYP 1
TKH nie powinno mieć większych problemów ze Stoczniowcem, walczą o play off i na pewno dadzą z siebie wszystko. Ostatnio nie grają źle czego dowodem jest remis w ostatniej kolejce w Nowym Targu

UKS Zagłębie - Wojas Podhale raczej 2
myślę że Podhale gra lepiej i w tym meczu powinno odnieść zwycięstwo, zwłaszcza że w ostatnim meczu stracili punkty u siebie z TKH. W przypadku przegranej Podhala i wygranej TKH w tej kolejce róznica punktów między nimi by stopniała - Podhale na to nie pozwoli
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Fajnie ze ktos jeszcze dzieli sie swoimi spostrzezeniami i analizami.Dzieki i prosze o wiecej.Mam nadzieje ze razem uda nam sie wyciagnac troche kasy z bukmacherstwa ???? Pozdrawiam i powodzenia !!!
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
ja swoje zdanie na temat nablizszej kolejki pLH umieszcze jutro wieczor, lub w piatek rano... musze wykonac jeszcze pare telefonow do kibicow w calej Polsce ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Unia Oświecim - GKS Tychy
Hit dziejszej serii spotkan. Mecz ten bedzie rewanzem za final ubiegłego sezonu. Obie druzyny na pewno przystapia do tego spotkania nastawione bardzo bojowo. Nie ma co patrzec na wyniki poprzednich spotkan pomiedzy tymi zespolami, poniewaz w tym wypadku kazdy mecz ma swoja oddzielna historie. Nie bede sie rozpisywal, poniewaz ten mecz to dla mnie typowy no bet

Cracovia Kraków - KH Sanok
Kazdy inny wynik niz wygrana Cracovii byłby delikatnie mówiac sensacja... ale udalo sie Zagłebiu, moze i Sanok spróbuje. Cracovia zagra juz z Martnem Voznikiem w składzie, natomiast Sanok oslabiony jest brakiem Macieja Radwańskiego

TKH Toruń - Stoczniowiec Gdansk
Zawodnicy z Torunia potrzebuja punktów jak powietrza. Gdansk nie walczy juz o nic, wiec mozemy byc pewni ze druzyna o wiele bardziej zmotywowana druzyna bedzie TKH Torun. To, w polaczeniu z wysmienitym Tomkiem Wawrzkiewiczem, powinno wystarczyc aby dzis Torun zgarnał 3 punkty.

Zagłebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ
tutaj sytuacja podobna jak w meczu Torun - Gdansk. Sosnowiec o nic nie walczy, natomiast Podhale szuka punktów gdzie tylko sie da. Mysle ze jutro nie zmarnuja okazji i pewnie zwycieza z duzo słabszym od nich Zagłebiem.

wiem, ze moje analizy sa krotsze niz wczesniej, ale uznalem ze nie ma sensu sie rozpisywac - i tak mało kto to czyta ;) tak wiec bede podawal swoje sugestie, z krótkim uzasadnieniem ???? natomiast jesli ktos bedzie mial jakies dodatkowe pytania to postaram sie na wszystkie odpowiedziec ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom