>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FA Cup IV Runda 23.01 - 24.01.2010 + mecze rewanżowe 02-03 luty

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Cardiff City - Leicester City
Na Cardiff City Stadium o awans do V rundy Carling Cup powalczą dwie drużyny z Championship, Cardiff City oraz Leicester City, ciężko wskazać faworyta tego pojedynku, tak jedni jak i drudzy prezentują się w tym sezonie całkiem nieźle, nadal mają spore szans na zajęcie miejsc gwarantujących udział w barażach o Premiership. Tak więc nie podejmuje się typowania zwycięzcy, myślę, że czeka nas wyrównane 90 minut z niewielką ilością bramek. Cardiff przed własną publicznością w ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach nie potrafi zabłysnąć, zdarzają się wpadki jak choćby z Plymouth czy Ipswich, a więc drużynami teoretycznie zdecydowanie słabszymi. Zawodnikom Dave&#39;a Jonesa ponadto brakuje skuteczności, wystarczy wspomnieć, iż w ostatnich sześciu spotkaniach rozgrywanych u siebie strzelili zaledwie pięć bramek. Wysokie miejsce w tabeli Championship zawdzięczają zwłaszcza punktom zdobywanym na obcych obiektach. Popatrzmy jak radzi sobie ekipa Leicester, III runda FA Cup to ich skromna wygrana nad Swansea 2:1. Tak się złożyło, że ostatnimi czasy podopieczni Nigela Pearsona zdecydowaną większość meczów rozgrywają u siebie, na Walkers Stadium, dla nich był to z pewnością przyjemny okres bowiem w przeciwieństwie do Cardiff nie radzą sobie zbyt dobrze gdy przychodzi zmierzyć się na stadionie rywala, Leicester pod względem strzelanych bramek to jeden z najsłabszych zespołów w całej lidze, ich akcjom brakuje wykończenia nawet w starciach z takimi drużynami jak Swansea czy Scunthorpe. Jak będzie na Cardiff City Stadium? podejrzewam, że podobnie. Historia spotkań w Walii również potwierdza fakt, iż między tymi drużynami toczą się zacięte pojedynki, tak było w ubiegłym sezonie kiedy to piłkarze Leicester wygrali skromnie 1:0. Nie spodziewam się gradu bramek, myślę, że celem jednych jak i drugich będzie to aby nie stracić zbyt szybko pierwszej bramki, powinniśmy obserwować dużo walki w środku pola, mniej składnych akcji.
Moja propozycja:

Poniżej 2,5 goli - 1,70 ⛔ Expekt​
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia - FA Cup
Bolton - Sheffield United


Już jutro o godzinie 16,00 Bolton zagra z Sheffield , w pucharze Anglii. Drużyna gospodarzy po zmianie trenera gra stosunkowo lepszą piłkę, w ostatnim meczu ligowym z Arsenalem dość niespodziewanie wygrywali nawet 0-2. Jest to drużyna która będzie bronić się przed spadkiem, i może mają aspiracje na zajście daleko w pucharze Fa Cup, Zobaczymy.. Sheffield gra całkiem ciekawą piłkę, ale ja uważam , że gospodarze będą chcieli pokazać się trenerowi, puki co pod jego wodzą przegrali oba spotkania z Arsenalem 2-0 , 4-2. Teraz będą chcieli to zmienić, przychodzi ku temu okazja , przeciwnik niewymagający w sam raz na odbudowanie morali w drużynie. Liczę na pewną wygraną Boltonu i kolejne punkty w &quot;typy dnia&quot;;)
Mój typ:
Bolton
1,95✅✅✅ 2-0 ;):gool:
Tobet
;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
wiem,że na forum podaje się typy przed meczem,ale tym razem nie chciałem zapeszać.Obstawiłem dziś Tottenham-Leeds na X2 przy kursie 3,20 za 20 zł.I nie zwątpiłem w Pawie w 77 minucie gdy przegrywali 1:2,obstawiłem że Leeds strzeli 4 bramkę na live po kursie 8,0 za 10No i karny w 95 min.Beckford 2:two:browar565 ???? zieki Leeds 110 zł do przodu,może stawki nie wielkie,ale jakie emocje i radość.Kocham angielską piłkę,to ich tempo gry i walkę,ambicję.Takie Leeds,czyli lider 3 ligi u nas walczyłby o mistrza kraju jestem przekonany.Jutro też będzie jakaś niespodzianka w Fa Cup,postaram się tym razem podać typy przed meczem.pozdro
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Wigan Athletic-Notts County
Typ:1
Kurs:1,40
Buk:Bwin
Analiza:
Jutro o 20:45 na DW Stadium odbędzie się powtórzone spotkanie pomiędzy Wigan Athletic a Notts County w ramach FA Cup. Faworytem tego spotkania są gospodarze grający na co dzień w Premiership a to dlatego że goście jak na razie grają w League Two czyli w czwartej klasie rozgrywkowej. W pierwszym meczu doszło do sporej niespodzianki gdyż gospodarzom tamtego spotkania Notts County udało się zremisować 2:2 z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem jakim jest Wigan.
Gospodarze nie potrafią wygrać już od 3 spotkań licząc razem lige i puchary. Remis z Notts oraz porażki z Blackburn 2:1 na wyjeździe i u siebie 1:0 z Evertonem na pewno nie dają powodów do zadowolenia ale trzeba przyznać że Blackburn to zespól swojego boiska i ciężko jest tam wygrać o czym już w tym sezonie przekonała się Chelsea w Carling Cup. A Everton ostatnimi czasy gra bardzo dobrze i po tragicznym początku sezonu pnie się w górę. Wigan szans na awans do europejskich pucharów poprzez ligę raczej dużych nie ma żeby nie powiedzieć żadnych tak więc może FA Cup jest dla nich jakąś szans zważywszy że odpadli najwięksi faworyci czyli Manchester United, Arsenal czy Liverpool.
Notts County chciało w tym sezonie zawojować rozgrywki League Two ale jak na razie nie idzie im tak jak by sobie tego wymarzyli gdyż zajmują 5 miejsce a celem był bezdyskusyjny awans. Co prawda do 3 miejsca które zajmuję Rotterham i to miejsce daje awans do League One tracą tylko 2 punkty to o awans raczej będą walczyć do końca strata do pierwszego Rochdale to już 13 punktów ale do drugiego Bornemouth to już 6 &quot;oczek&quot;. Notts County raczej o zdobyciu FA Cup to nie mają co marzyć ale o jutro wyjdą na pewno na luzie gdyż oni nie mają nic do stracenia.
Faworyt jest jeden i uważam że nie zawiedzie dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
najciekawszy mecz rewanżowy w FA Cup dzisiaj na Elland Road. A widze że w dziale zero dyskusji więc może ja zapoczątkuje i uda się ożywic temat ;)

Leeds- Tottenham
Otóz Tottenham w tym meczu bez paru ważnych zawodników. Jak wiemy Robbie Keane odszedł. W jego miejsce przyszedł Gudjohnsen jednak dzisiaj jeszcze nie zagra. Ponadto Harry Rednkapp dzisiaj w meczu nie ma do dyspozycji Arona Lennona(demon szybkości na prawym skrzydle), Pawlyuczenki, Kinga, Kaboula i Assou Ekoto. Lista dośc znacząca trzeba sobie powiedizec jasno. Zabrał natomiast na mecz paru zawodników mlodych. Oto pełna lista :
Gomes, Dawson, Bassong, Bale, Corluka, Huddlestone, Bentley, Jenas,
Palacios, Modric, Crouch, Defoe, Alnwick, Rose, Kranjcar, Mills, Parrett, Kane.

Leeds ma przede wszystkim Beckforda, ale ich gra może się podobac. Np na Old Trafford nie przestraszyli się że są kilka klas niżej w rozgrywkach i zagrali odważńie. Również pierwszy mecz na White Hart Line to walka do końca ktora się oplaciła. U siebie tymbardizej powinno im zależec by pokonac Koguty. Sądze że najlepszym typem w tym meczu może byc że oba zespoły strzelą bramke. Tak też spróbuje zagrac. Po jednej stronie przede wsyzstkim Beckford a w Tottenhamie kolektyw który potrafi napierac ofensywnie i dużo strzela, a obrona też nie najlepsza wiec tak zagram.

Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,70 Unibet ✅1:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom