>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FA Cup Półfinały [05-06 IV 2008]

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP


5 IV 2008

[13:15]
West Bromwich Albion - Portsmouth FC 3.95 3.25 1.75

6 IV 2008

[17:00]
Barnsley FC - Cardiff City 2.75 3.20 2.20

Kursy by Bet-at-Home
Zapraszam do dyskusij na temat 1/2 FA CUP ???? Wszytkie mecze na Wembley , po remisie w 90 minutach gramy karne
 
beau 1

beau

Forum VIP
Para półfinałowa WBA-Portsmouth jest zdecydowanie lepsza od pary Barnsley- Cardiff.West Bromwich to maszynka do strzelania bramek zwłaszcza ich 34 letni napastnik Kevin Phiilips,który w Championship strzelił 20 goli.Mimo, że zdobywanie bramek przychodzi im tak łatwo są zaledwie na 4 pozycji w tabeli,głównie przez słabą obronę.WBA można porównać do Tottenhamu, który w najmniej oczekiwanym momencie może przegrać mecz ze słabszą od siebie drużyną.Portsmouth w EPL radzi sobie obecnie świetnie.Zajmują 6 pozycję premiowaną udziałem w pucharze UEFA i na dodatek są już w półfinale FA.Jestem przekonany, że zespół, który awansuje z tej pary zwycięży również w finale.Do składu The Pompeys wracają: Diarra, Muntari, Diop niepewny jest występ skrzydłowego Utaki i Hreidarssona.Mecz zostanie rozegrany na Wembley więc szanse są wyrównane ale lepiej poradzi sobie Portsmouth.No bet
W drugim półfinale,który notabene zostanie rozegrany również na Wembley zmierzą się zespoły z Championship, które nie należą do czołówki.Barnsley znajduje sie jeszcze nad strefą spadkową lecz prawdopodobnie spadnie.Cardiff na 12 pozycji głównie dzięki dobrej grze u siebie.Sądzę, że to spotkanie rozstrzygnie sie dopiero w karnych a typowałbym tutaj under.Po sobotnim półfinale stan murawy na Wembley będzie odbiegał nieco od ideału.Po drugie primo obu drużynom będzie bardzo zależało na awansie do finału.Będą sie badać i mało ryzykować z przodu aby nie narazie sie na kontry.4 ostatnie mecze na wyjeździe Cardiff to underu a jest to drużyna lepszą niż Barnsley, które na wyjazdach gra najgorzej z całej Championship.Nie jestem super pewny tego undera ale wydaje mi się, że jest dość pewny.Kurs: 1,65✅✅0-1
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki:
West Bromwich Albion - Portsmouth FC 0-1
Barnsley FC - Cardiff City 0-1

Więc znamy już finalistów pucharu Anglii.Zgodnie z moimi przewidywaniami awansowało Portsmouth i Cardiff.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom