>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Kiepski start Monaco, trzeba tam porozliczac winnych
Szachtar Karaganda - Kairat Almaty 1 kurs 7 przed meczem, 6 teraz Bet365
Chyba wiadoma sprawa
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Twoje typy sa bardzo optymistyczne, ael tez i sromotnie ie wchodza, moze lepiej troszke zejsc na ziemie..np patrzac na historie gier to mecz FK Aktobe na zywca over 2.5. Masz ciekawe przemyslenia, ale niektore typy to sa z odleglej galaktyki;)
ps. czekam na wiecej, ale bardziej realnych.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Twoje typy sa bardzo optymistyczne, ael tez i sromotnie ie wchodza, moze lepiej troszke zejsc na ziemie..np patrzac na historie gier to mecz FK Aktobe na zywca over 2.5. Masz ciekawe przemyslenia, ale niektore typy to sa z odleglej galaktyki;)

ps. czekam na wiecej, ale bardziej realnych.
A co mnie to obchodzi ze niektore obchodza. Liczy sie wynik generalny
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Odd - Valerenga Tippeligaen Norwegia 1 1,80 Coral typ 20/10!!
Aalesund - Mjondalen 1 2,27 SBOBET

Bulgaria - Argentyna 2 LS siatka 2 1,7 typ wygrywajacy
Wszystkie trzy pojedynki z kolarstwa trafione ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bodo - Rosenborg 1 7,3 Marathonbet
Koper - Maribor 1 7,46 5dimes


liga norweska i superpuchar Slowenii
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jedno spojrzenie na Brazylie i:

Goias - Corinthians 2 2,64 5dimes
Santos - Gremio 1 2,25 Coral
Sao PAulo - Fliminense 2 5,25 bet365


Bedzie z pewnoscia mocny typ na mecz Flamengo jeszcze ale oni ruszaja z 2 godziny
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Flamengo - Figueirense 2 7,7
Gospodarze wygrali &#39;z dupy&#39; na Joinville w meczu gdzie tylko ich trenerowi zalezalo na wyniku. Tam jest ogromne tasowanie teamu, masa zawodnikow odchodzi na wypozyczenia, nowy nabytek krol strzelcow Copa Guerrero bedzie zaprezentowany we wtorek, jest masa absencji i pseudokontuzji. Idealny mecz na wyrzucenie trenera, wszystko sie musi zmienic we Flamengo, moze byc namowienie zawodnikow na oddanie meczu. Goscie swoja droga beda gdzies do przedostatniej kolejce grac o utrzymanie, pewnie sie utrzymaja na koncu, to jest tak na 15 miejsce zespol.
Ten sam mecz over 3,5 4,8 BetVictor
Internacional - Atletico MG 2 3 BetVictor - gospodarze mysla juz tylko o jednym i nie jest to seks
Ponte Preta - Palmeiras 1 4,33 Betway
To nie sa jakies super hiper typy ale cos powinno sie trafic, wystarczy mi Figuerense 3-1, naprawde moze byc niespodzianka na Maracanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
jest masa absencji i pseudokontuzji
Fajnie że ta &#39;masa&#39; to jest trzech zawodników: Paulo Victor, Samir i Armero. Więc zamiast pisać przekoloryzowane &#39;analizy&#39; radzę zająć się bardziej przykładać do badania i oceny sił danego zespołu w Brasileirao, bo walnąć kilka typów na dogów w kolejce to każdy umie, ale trzeba wyczuć gdzie taka niespodzianka faktycznie ma największe szanse na zaistnienie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dziekuje ale ja mysle ze sobie poradze sam i rad nie potrzebuje ;)
A jesli mecz wchodzi to ja moge napisac nie wiem 2+2 = 5, Mazowiecki byl wielkim patriota czy Simon Cowell jest pedofilem, nie ma to nic do rzeczy liczy sie wynik I &#39;to cos&#39; ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Serena - Venus under 21,5 gema 1,96 Marathonbet
Serena - 1,5 seta 1,8 Pinnacle

Siostry napewno ze soba rozmawiaja i zapewne Serena juz wygrala i to gladko zeby sie nie zmeczyc. Napewno ustawiaja one tak mecze zeby bylo na reke tej co bardziej tego potrzebuje/ma wieksze szanse.
Serena ma szanse na historyczny wynik i w zyciu Venus nie bedzie dla niej przeszkoda. Rozscieli przed nia dywan i powie &#39;bierz co chcesz&#39;.
Kolejna sprawa Serena gra straszna kiche i tego turnieju nie wygra, malo co nie zostala wyrzucona juz w piatek. Oczywiscie grac na wygrana Sereny po 1,22 nie ma sensu ale under to swietna propozycja.
Zalozenia:
- wygrana Sereny juz jest zalatwiona
- wygrywajac ma bron Boze sie nie zmeczyc, czekaja ja jeszcze trzy mecze z zawodniczkami ktore beda graly na powaznie
- nie wolno ryzykowac kontuzji, trzeba dowiezc wygrana minimalnym nakladem sil
- kiepska forma jednoznacznie wskazuje ze nie ma co przedluzac to ma byc jak walka Dona Kinga - trzask prask i do domu

Serena - 1,5 seta to TYP WYGRYWAJACY!!! Kazdy inny wynik niz gladkie 2-0 Serena oznacza samobojstwo dla grubszej i wypad w kolejnej rundzie, obojetnie z kim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nie ma na to szans dzis bo jakby sie bawily dlugo to Serena nie zregeneruje sie do nastepnego pojedynku juz chyba jutro albo w srode i ubije ja ktos po drodze jak Djokovica na French Open, moze nie nastepna rywalka ale to kiedys by wyszlo. Dzis musi byc szybko i bezbolesnie
TYP WYGRYWAJACY
Gasquet - Kyrgios 2 2,07 Pinnacle
Typ jest na Kyrgiosa!!
Ogladam mecze i musze przyznac Kyrgios ma lape i potencjal. Z jednej strony showman typu Tsonga, z drugiej spryciarz ale odpada na etapie 4 rund-cwiercfinalow w szlemach najczesciej. Dzis Kyrgios jest niewatpliwym faworytem tego meczu
Prosze pytac o pozostale moge konsultowac, sam pogralem wiecej
ldtips.blogabet.com
Vanderveghe - Safarova 1 3,12 Marathonbet
Safarovej chyba nigdy nie trafilem, zawsze mi na zlosc zagra jak over to under, jak ma przegrac to wygra, ale i ona w koncu wpadnie w moje szpony
Govortsowa tez mozna probowac bo gra bardzo dobrze i ja mam ja w dlugoterminowych, jesli dzis przejdzie to dwie kolejne rundy bedzie miala latwiejsze
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
http://www.bbc.co.uk/sport/0/tennis/
Tutaj jest wszystko do wyboru, ale musisz oszukac ze masz angielskie IP, nie wiem jak to sie robi, jak ktos sie zna moze napisac. Napewno nie ma lepszych streamow i bardziej kompletnych, z komentarzami na swiecie.

Ja mieszkam w UK wiec normalnie puszczam.
Dzis raczej napewno beda przerwy deszcz przelotny, i to mozliwe ze kilka razy w ciagu dnia bo pogoda sie zmienia szybko i czesto. Teraz przestalo padac u mnie, napewno ta chmura pojdzie w Londyn i bedzie tam za jakies 2 godziny. Ale grac beda, tylko przerywac
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jednak ku Berdychowi sie sklaniam, kwestia czy zwykla wygrana czy wymeczona. Simona lubie bardzo i chcilabym zeby bylo inaczej ale dzis raczej odpadnie
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bardzo przyzwoity dzien wczoraj!
Oczywiscie siostry Williams ustawiony mecz jak u Dona Kinga,
inaczej byc nie moglo i nie bylo. Znienawidzona Czeszka oddaje wreszcie pieniadze, troche pochopnie nazwalem Kyrgiosa typem wygrywajacym, i tak bym to gral ale przed meczem byly bardzo podejrzane wzrosty kursow z 1,72 na 2,07 i cos bylo na rzeczy.
Typy z kolarstwa a la Zygmunt Kestowicz ????
Dzis etap po brukach, wiec powinny sie liczyc dwie i pol druzyny. Przede wszystkim Etixx Quick step, BMC no i troche Astana. W czolowce na 8 zawodnikow przyjedzie 4 Etixxowcow, dwoch albo trzech z BMC i dwoch albo jeden z Astany.
Dla kogo etap bedzie droga przez meke? Oczywiscie dzis znowu straca Hiszpanie, Quintana, Valverde i rozliczony po wczorajszym Rodriguez. Zaryzykowalbym ze Nibali tez poniesie kleske bo odwazny jestem, nie boje sie smialych tez a to przynosi wyniki na dluzsza mete.
Omine walke o zwyciestwo etapowe, poszczegolne pojedynki glownych rywali dzisiaj, jak i pojedynki wewnatrzdruzynowe ktorych typowanie nie ma sensu bo wszystko jest ustawione w ramach strategii, a i tak roznie moze sie potoczyc, zamiast tego pojdziemy w ciche typy, ktore powinny wejsc &#39;jak po zboze&#39;, a wiec kursy ponizej 2 i jeszcze jakas niespodzianka z kursem powyzej 2. Z pojedynkow ponizej kursu jeszcze sie nie pomylilem, a byla wczoraj wielka masowka na np Cancellare z Tonym Martinem i skonczyl sie jak zawsze.
W koncu ja tez dostane baty ale jak wchodzi to gramy dalej.

1. Roman Kreuziger - Michele Scarponi 1 1,605 Pinnacle
Typ oczywisty. Czech to kolarz, ktory walczy o generalke, potencjalnie przejmie role lidera grupy, moze byc na 4-6 miejscu pod koniec wyscigu, dodatkowo bedzie ochranial Contadora i przyjedzie najprawdopodobniej z nim lub niedaleko.

Scarponi to dziadek zatrudniony do pomocy Nibalemu, moze panowie dobrze sie sie czuja rozmawiaja razem, podnosi na duchu kolege ale on jak wiekszosc Wlochow poza Nibalim sukcesu nie przewiduje. Kreuziger to nie jest jakis gigant jesli chodzi o jazdy po brukach, ale strategicznie jego obowiazkiem jest trzymac sie czolowki, tym bardziej ze Majka stracil juz 7,5 minuty i jest opcja zapasowa. Scarponi nie ma najmniejszych szans na czolowa dziesiatke, jest tylko wyrobnikiem.
Rok temu na podobnym etapie Scarponi byl 122 tracac ponad 22 minuty, zakladam ze z wiekiem nie bedzie lepiej

2. Contador - Quintana 1 @ 1,578 Pinnacle
Quintana moze sie gdzies zapodziac dzis, tak jak reszta chlopakow z Movistar potencjalnie moze sporo stracic, jesli Contador sie nie wywroci to z Saxo powinno byc dobrze dzis. Ja nie mowie ze podbija dzis wyscig, bo z Etixxem raczej walki nie nawiaza ale typuje Saxo na rewelacje wyscigu dzisiejsza, powinni spokojnie uprzedzic zawodnikow wyznaczonych do pomocy jak Scarponi dzis. Ryzykuje katastrofe teamu Movistar, cos ala powtorke niedzieli, napewno dzis beda mieli ciezko. Contador po prostu lepiej jezdzi niz przecietny hiszpanski kolarz, na czas i na plaski, pod wiatr i po brukach i z gory, i pod gore.
3. Jean Christophe Peraud - Warren Barguil 2 2,11 Pinnacle.
Tutaj na &#39;niespodzianke&#39;. Peraud to dziadek, ktory rok temu znalazl sie gdzie trzeba i zrobil wynik zycia, co juz mu sie na bank nie powtorzy. Nie tylko ze wzgledu na obsade, wiek, szczescie, pech rywali, wszystko to zlozylo sie na jego drugie miejsce rok temu.
Jesli Peraud zdobyl to drugie miejsce to z pewnoscia nie wygral go na brukach
no bez jaj. Rok temu zaledwie 46 miejsce na etapie, z pewnoscia to gigant brukowcow nie jest a AG2R to druzyna ktora odpala na ciezszych etapach gorskich i przyjezdza po 2-3 z czolowka.
Barguil to mlody talent i zawodnik na 10-20 miejsce w generalce i to ze dzis hajze na Degenkolba pojada Giantowcy to wcale nie oznacza ze straci wiele minut Barguil bo to jest ich zawodnik na generalke. Dzis nie moze wiele stracic, beda sie trzymac z Degenkolbem dlugo, podczas gdy AG2R modli sie zeby dzis nie stracic tyle co Hiszpanie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Zopp - Gonzalez 2 1,72 Bwin
Challenger Todi
Typ wygrywajacy!
I mam nadzieje ustawka
Wazne zeby grac tam gdzie krecz to od razu porazka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
zdecydowanie na Keys.
Typ na Williams to zakladam taki scenariusz
Serena win
Serena win w handi
Ale over gemowy
Czyli np 6-3 6-7 6-1 Serena jednak.
Ale jak czarna przegra to sie bede tylko cieszyl.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bardzo przyzwoity dzien wczoraj!

Typy z kolarstwa a la Zygmunt Kestowicz ????
Dzis etap po brukach, wiec powinny sie liczyc dwie i pol druzyny. Przede wszystkim Etixx Quick step, BMC no i troche Astana. W czolowce na 8 zawodnikow przyjedzie 4 Etixxowcow, dwoch albo trzech z BMC i dwoch albo jeden z Astany.
Dla kogo etap bedzie droga przez meke? Oczywiscie dzis znowu straca Hiszpanie, Quintana, Valverde i rozliczony po wczorajszym Rodriguez. Zaryzykowalbym ze Nibali tez poniesie kleske bo odwazny jestem, nie boje sie smialych tez a to przynosi wyniki na dluzsza mete.
Omine walke o zwyciestwo etapowe, poszczegolne pojedynki glownych rywali dzisiaj, jak i pojedynki wewnatrzdruzynowe ktorych typowanie nie ma sensu bo wszystko jest ustawione w ramach strategii, a i tak roznie moze sie potoczyc, zamiast tego pojdziemy w ciche typy, ktore powinny wejsc &#39;jak po zboze&#39;, a wiec kursy ponizej 2 i jeszcze jakas niespodzianka z kursem powyzej 2. Z pojedynkow ponizej kursu jeszcze sie nie pomylilem, a byla wczoraj wielka masowka na np Cancellare z Tonym Martinem i skonczyl sie jak zawsze.
W koncu ja tez dostane baty ale jak wchodzi to gramy dalej.

1. Roman Kreuziger - Michele Scarponi 1 1,605 Pinnacle
Typ oczywisty. Czech to kolarz, ktory walczy o generalke, potencjalnie przejmie role lidera grupy, moze byc na 4-6 miejscu pod koniec wyscigu, dodatkowo bedzie ochranial Contadora i przyjedzie najprawdopodobniej z nim lub niedaleko.

Scarponi to dziadek zatrudniony do pomocy Nibalemu, moze panowie dobrze sie sie czuja rozmawiaja razem, podnosi na duchu kolege ale on jak wiekszosc Wlochow poza Nibalim sukcesu nie przewiduje. Kreuziger to nie jest jakis gigant jesli chodzi o jazdy po brukach, ale strategicznie jego obowiazkiem jest trzymac sie czolowki, tym bardziej ze Majka stracil juz 7,5 minuty i jest opcja zapasowa. Scarponi nie ma najmniejszych szans na czolowa dziesiatke, jest tylko wyrobnikiem.
Rok temu na podobnym etapie Scarponi byl 122 tracac ponad 22 minuty, zakladam ze z wiekiem nie bedzie lepiej

2. Contador - Quintana 1 @ 1,578 Pinnacle
Quintana moze sie gdzies zapodziac dzis, tak jak reszta chlopakow z Movistar potencjalnie moze sporo stracic, jesli Contador sie nie wywroci to z Saxo powinno byc dobrze dzis. Ja nie mowie ze podbija dzis wyscig, bo z Etixxem raczej walki nie nawiaza ale typuje Saxo na rewelacje wyscigu dzisiejsza, powinni spokojnie uprzedzic zawodnikow wyznaczonych do pomocy jak Scarponi dzis. Ryzykuje katastrofe teamu Movistar, cos ala powtorke niedzieli, napewno dzis beda mieli ciezko. Contador po prostu lepiej jezdzi niz przecietny hiszpanski kolarz, na czas i na plaski, pod wiatr i po brukach i z gory, i pod gore.
3. Jean Christophe Peraud - Warren Barguil 2 2,11 Pinnacle.
Tutaj na &#39;niespodzianke&#39;. Peraud to dziadek, ktory rok temu znalazl sie gdzie trzeba i zrobil wynik zycia, co juz mu sie na bank nie powtorzy. Nie tylko ze wzgledu na obsade, wiek, szczescie, pech rywali, wszystko to zlozylo sie na jego drugie miejsce rok temu.
Jesli Peraud zdobyl to drugie miejsce to z pewnoscia nie wygral go na brukach
no bez jaj. Rok temu zaledwie 46 miejsce na etapie, z pewnoscia to gigant brukowcow nie jest a AG2R to druzyna ktora odpala na ciezszych etapach gorskich i przyjezdza po 2-3 z czolowka.
Barguil to mlody talent i zawodnik na 10-20 miejsce w generalce i to ze dzis hajze na Degenkolba pojada Giantowcy to wcale nie oznacza ze straci wiele minut Barguil bo to jest ich zawodnik na generalke. Dzis nie moze wiele stracic, beda sie trzymac z Degenkolbem dlugo, podczas gdy AG2R modli sie zeby dzis nie stracic tyle co Hiszpanie.

3/3 ???? :cool:✅
Zygmunt Kestowicz ustawial
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom