>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fairspin

psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Ktoś gra/grał? Ja wpłaciłem parę groszy ale zrobiłem falstart i póki co nie wiem czy wypłacalni. Konto zweryfikowane w kilka minut ID + selfie. Oferta na nisze chyba lepsza niż w 1xbet. W nocy widziałem nawet ligę kobiet w kosza na Bahamach. Limity na zakład różne. Przeliczając na dolary to od kilkudziesięciu do kilkuset. Płatności i obstawianie w krypto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +258
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie grałem tylko widziałem soft, chyba więcej buków go ma. Trzeba się rejestrować, żeby ofertę zobaczyć(?), tak mi się kojarzy. Mam pytanie, czy widziałeś tam w ofercie na żywo na piłkę nożną jakieś rozgrywki u18 i niżej? (u17 etc.). Koszykówkę mają u16, więc może i piłkę by mieli.

edit: siatkówka u17 jest ME, więc powinni mieć kwale na Euro u17 plus hokej u18 różne dywizje i płcie
 
Ostatnia edycja:
psychol32 429,2K

psychol32

Użytkownik
Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Jak już udało się odpalić to dodatkowe marże i limity po kilku dniach. O ile pierwsze wyplaty przechodziły do pół godziny tak teraz czekam 3 dni. W klonie loot bet to samo ale już po jednym dniu. Do tego dodatkowa weryfikacja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Może być i scamem, ja szukam takiego softa a tylko on oferuje tego typu rozgrywki (akurat te konkretne zdarzenia są co ja je chce).


Sobie pododaje do zakładek jak znajdę jakieś buki z tym softem tak jak delasport (18bet) i digitain (webbyslotty) dodaje a potem będę się martwił xD grunt to odpowiednie przewidywania xD
 
Do góry Bottom