>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fajka wodna

roy. 187

roy.

Forum VIP
Kiedys temat zostal zamkniety, zainteresowani wiedza z jakiego powodu, a wiec na starcie ostrzegam rozmawiamy tu wylacznie o shishy.

A wiec jesli w ogole sa tu tacy, ktorzyy lubia zapalic fajke wodna. Jakie tytonie palicie? Jaki wegiel, jaka posiadacie fajke?
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Ja bardzo lubię palić fajkę co prawda swojej nie mam ale nie spieszy mi się do kupna.Faja + bro/drink i zajebisty luzik. Paliłem tytonie wiśniowy/cytrynowy/jabłkowy/pomarańczowy i każdy dobry najbardziej jabłko mi smakowało polecam naprawdę Sheeshunia dobra sprawa xD Dodam,że papierosów czy innego gówna nawet nie tykam
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
W sumie jest tylko luzik i dobry smak. Coś lepszego niż tytoń w zwykłym papierosie. Ale oczywiśćie po dużej ilości drinków jest bania xD
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
rozne smaki, brzoskwiniowy,waniliowy itp po niej sie czuje bardziej wyluzowany,
kiedys zamiast wody poszła wódka do sheeshy to wtedy bania była :]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
o wlasnie ja poza woda probowalem mleka i wtedy ciezko bylo ciagnac, co do tytoniu to dla mnie najlepszy jak dotad jest pomaranczowy - duze chmury z niego ida i jest delikatny, w sumie nie prpzepadam tylko za truskawka bo jest raz mocna raz nie i tak roznie z nia bywa. Dobre sa coca cola, mango, jablko (przez jablko kazdy musi przejsc :p)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
ja paliłem u kumpla na 18 to pelen luzzzz, cały pokoj bym zadymiony, nic nie było widac, oczywiscie na start jablko było ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
sa specjalne knajpy z szisha, zazwyczaj arabskie. Ja osobiscie to pale w domu i jest to dobry sposob na relax, przynajmniej dla mnie :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
sa specjalne knajpy z szisha, zazwyczaj arabskie. Ja osobiscie to pale w domu i jest to dobry sposob na relax, przynajmniej dla mnie :]
Nie wiem dokładnie o co chodzi... Nie pale papierosów tym bardziej takich rzeczy. Ale u mnie jest fajna restauracja arabska. I tam mają pełno tych &quot;fajek&quot;. Jest wydzielona strefa dla tych palaczy i ludzie tam to palą. Z reguły to tzw. &quot;młodzież&quot;. A ja tam chodzę na jedzenie bo mają zajefajne. Znaleźć dobrą restaurację arabską nie jest łatwo. A ja lubię od czasu do czasu zjeść jedzonko doprawione arabskimi przyprawami :-D
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie wiem dokładnie o co chodzi... Nie pale papierosów tym bardziej takich rzeczy. Ale u mnie jest fajna restauracja arabska. I tam mają pełno tych &quot;fajek&quot;. Jest wydzielona strefa dla tych palaczy i ludzie tam to palą. Z reguły to tzw. &quot;młodzież&quot;. A ja tam chodzę na jedzenie bo mają zajefajne. Znaleźć dobrą restaurację arabską nie jest łatwo. A ja lubię od czasu do czasu zjeść jedzonko doprawione arabskimi przyprawami :-D
tez nie pale papierosow, dla mnie fajka wodna to zupelnie inna bajka ;)
 
Do góry Bottom