>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Falkirk - Celtic 06.11.2005

Status
Zamknięty.
popiol 0

popiol

Forum VIP
Falkirk - Celtic 7.50 4.00 1.30 2.61

STS

Celtic gra teraz bardzo dobrze ???? ale Falkir sprawia wielkie trudnosci...np. ledwo wygrali w lidze...i po dogrywce 2-1 w Pucharze...ale teraz Celtic jest lepiej poukładany i skromnie powinien pokonac Falkir ????

Moj typ: 2
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Myślę, że w tym meczu może dojść do sensacji. Falkirk pokazał już w tym sezonie, że z najlepszymi na własnym boisku grać potrafi i zremisował z Hearts 2:2. Moim zdaniem Falkirk ma realne szanse na to, żeby tego meczu nie przegrać. A tych szans upatruję w osłabieniach personalnych Celtów (Maciek Żurawski, Craig Beattie) i w zniżce formy niektórych graczy zespołu z Glasgow (John Hartson). Już w ostatnim meczu Celtów widać było pewną zniżkę formy, a świadczyć o tym mogą choćby dwie stracone bramki. Celtic legitymuje się ostatnio wspaniałą serią, pięciu meczy wyjazdowych bez straty choćby punktu, ale jak wiemy, każda seria się kiedyś kończy. Mam nadzieję, że ta skończy się właśnie w niedzielę. :wink:
Typuję w tym meczu 1X. Jest to bardzo ryzykowny typ, ale mam nadzieję, że wejdzie. :wink:

Falkirk - Celtic -&gt; 1X (3.55 Expekt) :roll: 0:3 :roll:
 
niedzwiedzmj 0

niedzwiedzmj

Użytkownik
Celtic wprawdzie sezon zaczal slabo ale teraz wrocili do swojego rytmu i sa glownym kandydatem do mistrzostwa ;] z calym szacunkiem do zespolu falkirk uwazam ze sa dobzi ale na zespoly ze srodka tabeli ;] pewne zwyciestwo Celticu potwierdzilo to ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom