>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Były oczywiście już w historii zakładów bukmacherskich przykłady tzw &#39;uczciwego&#39; rozliczenia przez bukmacherów, oczywiście mało i nie chce mi się szukać ale przynajmniej 2-3 przypadki mi świtaja (oczywiście o zagranicznych bukmacherach mowa). Tylko że to sie odbywa nie na zasadzie zwrotu tylko rozliczenie normalnie jako wygrana Don Kasjo (jednoczesnie wygrana Polaka tez). Oczywiście w tym przypadku tak nie będzie i nie ma tu nic dziwnego. LVBet podejrzewam wykłada naprawde gruby hajs (przypomne że taka Linkiewicz czy inny Bonus nie walcza za pare tys tylko za kilkadziesiąt albo i kilkaset) po to żeby mieli prawo na wyłączność i mieli całą akcje zaplanowaną idealnie, nie ma ku temu wątpliwości. Ten kurs 1,30 był pewnie na 80% kuponów i bukmacher jest na dużym plusie. Od 15 lat obstawiam regularnie i z tego co mi się wydaje to największy wałek jaki widziałem. Ale sami jestesmy sobie winni.
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dobra, obejrzałem i walkę i wywiad po walce dla mma.pl
Raczej tak wyluzowany nie jest gość którego by przekrecili sędziowie.
1. Byl lepszy
2. Powinien go zjeść już w 1 rundzie
3. Ewidentnie nie chcial
4. No decyzja dziwna
5. Ustawione? Ustawione.
6. Sami są winni Ci co to o stawiali.
7. Lv się cieszy.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z wywiadu Kasja wynika, że sędziowie byli chyba że skoków narciarskich i Polak dostał bonifikate za wiatr, znaczy za wage, za to że był dużo lżejszy ????
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Wykopki piszą że trzej sędziowie to ekipa z czerwonego smoka w którym trenował Polak.
Dobra, obejrzałem i walkę i wywiad po walce dla mma.pl
Raczej tak wyluzowany nie jest gość którego by przekrecili sędziowie.
1. Byl lepszy
2. Powinien go zjeść już w 1 rundzie
3. Ewidentnie nie chcial
4. No decyzja dziwna
5. Ustawione? Ustawione.
6. Sami są winni Ci co to o stawiali.
7. Lv się cieszy.
Jeden z sędziów przed galą cieszy jape że obstawił sobie pojedynki u buka. Ktoś jest w stanie zweryfikować czy to prawda?

 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
ja wlasnie zamknalem konto w lvbet poprzez czat, napisalem ze ze to przez ich udzial w ustawianiu walk. im wiecej osob pojdzie tym samym sladem tym lepszy bedzie efekt.
Przyznam szczerze, że nie zakładałem tam konta za ten numer z biletami - dla mnie oszust zawsze będzie oszustem i zdawałem sobie sprawę, że jak będą mieli jakąkolwiek okazję to ją wykorzystają. Jednak dla żartu jak wielu tutaj, dla chęci lepszego oglądania tego zabawnego przedsięwzięcia zagrałem Bonusika. Dlatego tutaj nie chodziło u mnie o przegrany kupon przez walkę Don Kasjo, ale o zasady. Mimo braku obstawiania tej walki, czułem się jak oszukany. Mam w dupie i te kupony i to FAME MMA i bukmachera , ale poszedłem Twoim śladem i wyjaśniłem powód zamknięcia konta po jednym dniu użytkowania. A ktoś kto wierzy, że Oni nie maczali w tym palców to muszą strasznie krótko w tym biznesie siedzieć. Jak ufasz bukmacherowi to tak jakbyś zaufał teściowej. Może nie liczyli na aż taki łup. Właśnie otrzymałem odpowiedź, ze firma lv bet również może nie zgadzać się z decyzjami sędziów, ale nie może ich podważać HAHAHAHAH
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Komentarz z Wykopa: &quot;Panowie liczę że będzie składany jakiś protest czy cos. Pytałem lv net nawet jeśli organiatorzy zmienia werdykt po wale nie ma znaczenia. Panowie to jest jawna kradzież.
Szczerze jak uslszalem werdykt zdębiałem. Mi 60k przej$@#lo na tym zakładzie , to jest k!#$a parodia jak ktoś ma jakiś pomysł jak do tego podejść proszę o info..&quot;
60k na fame mma xD Jaką taśmę za 2 zł trzeba puścić żeby 60k wyciągnąć ? :cwl:
Co do maili to na pewno nie zaszkodzi pisać, lvbet był sponsorem czy organizatorem ? Przecież inne buki też to miały w ofercie, to do nich też będziecie pisać ?
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Komentarz z Wykopa: &quot;Panowie liczę że będzie składany jakiś protest czy cos. Pytałem lv net nawet jeśli organiatorzy zmienia werdykt po wale nie ma znaczenia. Panowie to jest jawna kradzież.
Szczerze jak uslszalem werdykt zdębiałem. Mi 60k przej$@#lo na tym zakładzie , to jest k!#$a parodia jak ktoś ma jakiś pomysł jak do tego podejść proszę o info..&quot;
60k na fame mma xD Jaką taśmę za 2 zł trzeba puścić żeby 60k wyciągnąć ? :cwl:
Co do maili to na pewno nie zaszkodzi pisać, lvbet był sponsorem czy organizatorem ? Przecież inne buki też to miały w ofercie, to do nich też będziecie pisać ?
tylko lv miało to w ofercie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Szanowni forumowicze tego, do wczoraj to niebardzo wiedzialem o co chodzi i co to za bardzo to Fame MMA. Oczywiscie poza faktem, ze to jakies bijatyki. Wczoraj jednak w internecie wybuchla taka afera, ze dzis poszperalem w poszukiwaniu wiekszej ilosci szczegolow.
Ten taki duży Don coś tam to ogolnie prawie zabil tego mniejszego i nie dziwie sie frustracji srodowiska, kibicow czy typujacych. Niemniej jednak na tym pseudosporcie sie nie znam, wiec nie mam zamiaru wyglaszac tez.
Wyzej dyskusja, ze bukmacher moze zachowac sie uczciwie i zwrocic pieniadze, wiec mimo wszytsko polecam probowac. Pamietam jak po meczu Euro Austria-Polska bukmacher-bodajze bet click/expekt-postanowil rozliczyc to zdarzeni grajacym po kursie 1.00.
P.S. Swoja droga przerazajace jest ile tu siedzi dzieciakow. Kiedys sport to byl sport, ewentulanie mozna bylo typowac wydarzenia kulturalne czy polityczne jak zwyciezcow gal filmowych lub muzycznych. Teraz przez &quot;sportowa&quot; bukmacherke to napedzaja dzieciaki - przepraszam dorosle osoby o mentalnosci dziecka- dla ktorych najwieksza atrakcja jest typowanie pesudowalk (Fake MMA jak ktos wczoraj to lazdnie nazwal) czy e-sportow, gdzie ludzie spedzaja lub obserwuja ow &quot;sport&quot; przed monitorem komputera. To dopiero tragizm calej sytuacji.
Mimo wszystko, zycze udanych wojazy z bukmacherem. Szansa, ze bukmacher pokaze klase zawsze jest, ale nie sadze by wynosila wiecej niz 5%. Swoje pewnie robi tez fakt, ze byloby to nieoplacalne dla bukmachera. Nie probujac jednak, nic sie nie zdziala.
Reasumujac, kontrowersja to najlepsza sposob na reklame. Niewazne jak, byle by mowili. Zaloze sie, ze organizatorzy tego czegos zrobia kolejna gale, ktora bedzie sie cieszyc jeszcze wieksza ogladalnoscia. Toz tu nawet forum.bukmacherskie na tym wygralo i przezywa nagly wzrost zainteresowania ????
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Dx2 kultury to ty nie masz zawiele obrażając innych w ten sposób . Dla innych to ty mozesz być dzieciakiem skoro siedzisz calymi dniami przed kompem ogladajac tenis Choc mam wątpliwości czy to w ogole robisz, sądząc po twoich typach z kursami 1.30, ktore notorycznie nie wchodzą.
To że ktoś obstawia inne dyscypliny, niż ty, nie znaczy ze jest od razu dzieciakiem.
Bez odbioru
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Kultura osobista a szczerosc to zupelnie dwie inne rzeczy. Poza tym sadze, ze kultura osobista czy jej brakiem w bukmacherce to niewiele zyskacz. Nikogo personalnie tutaj nie zaatakowalem. I tak uwazam, ze ludzie spedzajacy godziny przed monitorem na e-sporcie czy typujacy pseudosport to dorosli ludzie o mentalnosci dziecka.
Takie mam zdanie, do ktorego mam prawo i przy nim zostane, a jak ktos poczu sie dotkniety personalnie, to juz jego klopot i sam musi sobie z tym poradzic... to chyba wlasnie ta niedojrzala mentalnosc.
To milo, ze tak znakomicie znasz moje zycie i nawyki. Ja tez obstawiam inne dyscypliny sportowe, tyle ze sportowe, a nie &quot;sportowe&quot;.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
tylko lv miało to w ofercie
Betsson też miał i pewnie jakis buk jeszcze też.
Szanowni forumowicze tego, do wczoraj to niebardzo wiedzialem o co chodzi i co to za bardzo to Fame MMA. Oczywiscie poza faktem, ze to jakies bijatyki. Wczoraj jednak w internecie wybuchla taka afera, ze dzis poszperalem w poszukiwaniu wiekszej ilosci szczegolow.
Ten taki duży Don coś tam to ogolnie prawie zabil tego mniejszego i nie dziwie sie frustracji srodowiska, kibicow czy typujacych. Niemniej jednak na tym pseudosporcie sie nie znam, wiec nie mam zamiaru wyglaszac tez.
Wyzej dyskusja, ze bukmacher moze zachowac sie uczciwie i zwrocic pieniadze, wiec mimo wszytsko polecam probowac. Pamietam jak po meczu Euro Austria-Polska bukmacher-bodajze bet click/expekt-postanowil rozliczyc to zdarzeni grajacym po kursie 1.00.
P.S. Swoja droga przerazajace jest ile tu siedzi dzieciakow. Kiedys sport to byl sport, ewentulanie mozna bylo typowac wydarzenia kulturalne czy polityczne jak zwyciezcow gal filmowych lub muzycznych. Teraz przez &quot;sportowa&quot; bukmacherke to napedzaja dzieciaki - przepraszam dorosle osoby o mentalnosci dziecka- dla ktorych najwieksza atrakcja jest typowanie pesudowalk (Fake MMA jak ktos wczoraj to lazdnie nazwal) czy e-sportow, gdzie ludzie spedzaja lub obserwuja ow &quot;sport&quot; przed monitorem komputera. To dopiero tragizm calej sytuacji.
Mimo wszystko, zycze udanych wojazy z bukmacherem. Szansa, ze bukmacher pokaze klase zawsze jest, ale nie sadze by wynosila wiecej niz 5%. Swoje pewnie robi tez fakt, ze byloby to nieoplacalne dla bukmachera. Nie probujac jednak, nic sie nie zdziala.
Reasumujac, kontrowersja to najlepsza sposob na reklame. Niewazne jak, byle by mowili. Zaloze sie, ze organizatorzy tego czegos zrobia kolejna gale, ktora bedzie sie cieszyc jeszcze wieksza ogladalnoscia. Toz tu nawet forum.bukmacherskie na tym wygralo i przezywa nagly wzrost zainteresowania ????
Pewnie, bo tenis - dyscyplina, gdzie tankowanie jest powszechne to dopiero sport ????
 
C 272

cowboy

Użytkownik


faktycznie, z zegarkiem w reku - gong 7 sekund przed koncem rundy. jak widac probowal skonczyc przed czasem - sedziowie nie pozwolili.
 
west3500 0

west3500

Użytkownik
faktycznie, z zegarkiem w reku - gong 7 sekund przed koncem rundy. jak widac probowal skonczyc przed czasem - sedziowie nie pozwolili.
timer od samego początku źle wskazywał czas, policz ile sekund minęło od gongu, a potem porównaj z timerem (timer pojawił się w 59 sekundzie twojego filmiku.)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik


I nic dodawać nie trzeba. Sędziowie punktowi jak i sędzia główny podobno trenują w Czerwonym Smoku, czyli w klubie w którym tak samo trenuje chociażby Ambro, a to z nim Kasjo miał największą spine. Wyżej macie filmik Różala z kumatym gościem, puścili walkę raz jeszcze i komentują na bieżąco. 3-0 i bez jakichkolwiek szans dla Polaka, więc jakim cudem oni jeszcze wyczarowali 2-1 i puścili dla niego walke to jest niepojęte.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik


Gralem ta walke w 1xbet i tylko to nie weszlo. Jak walczyc o zwrot kasy? Gdzie jest oficjalne info na stronie albo gdzies zebym mógł im to wysłać?



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom