>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fan F1

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
I w GP Japoni Kubica spisał się dość dobrze i zajoł 10 miejsce. Oczywiście miejsce było by lepsze gdyby w kwalifikacjach pojechał lepiej, Myśle że rostrzygnoł się spór o mistrzostwo. Alonso wygrywając, i słaba jazda Schumiego dała nam odpowiedz kto zwycięży w ogólnej klasyfikacji.
 
W 2

wislak

Forum VIP
I w GP Japoni Kubica spisał się dość dobrze i zajoł 10 miejsce. Oczywiście miejsce było by lepsze gdyby w kwalifikacjach pojechał lepiej, Myśle że rostrzygnoł się spór o mistrzostwo. Alonso wygrywając, i słaba jazda Schumiego dała nam odpowiedz kto zwycięży w ogólnej klasyfikacji.
chlopie co ty wogole gadasz? ogladales wyscig? Schummi jechal o klase lepiej od Alonso i ja tylko widzialem jak z okrazenia na okrazenie coraz lepsze czasu mial i mu odskakiwal! w chwili kiedy zapalil mu sie silnik prowadzil i mial ponad 5s przewagi nad Alonso! teraz wszyscy antyfani szewca moga zobaczyc ze nie tylko rywale maja pecha. kazdy ma a slabsi czesciej i to ze schumi ma tak rzadko tylko podkresla jego klasse! bylby pewniakiem w GP Brazylii do mistrzostwa ale jednak Alonos fuksem wygral :34tger5y: :34tger5y: :34tger5y:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Jazda szewca wcale nie była świetna. Wręcz odwrotnie, tracił przewagę nad Alonso z okrążenia na okrążenie aż w końcu zdarzyło mu się to , co się zdarzyło Alonso w GP Włoch. Więc sprawiedliwości stało się za dość. Alonso z 6 miejsca w kwalifikacjach, pięknie walczył, wyprzedził Massę i zasłużył na tytuł - to jest prawdziwy mistrz!!! I za to go kochamy, za walkę i czystą jazdę!!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja się spodziewam tego, że Alonso odbierze Puchar za najlepszego kierowcę w 2006 r.
No niestety po pechu Schumiego to puchar dla Alonso to raczej formalność. Jestem ciekawy jak pojedzie nasz Robert Kubica. Oczywiście wszystko będzie zależało od kwalifikacji. Mam nadzieje że spisze się dobrze i znów będziemy mieli powód do dumy.
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Ja sadze ze team Schumiego opracuje taka taktyke zeby Schumi wygral obecny sezon F1.Ja sadze ze Massa bedzie musial sie poswiecic i rozwalic bolid Alonso tak zeby Schumi dostal +10 ptk a Alonso 0ptk wtedy beda miec po tyle samo punktów i wygra Schumi bo czesciej stawal na najwyszym podium !!A co do Kubicy to nie jestem za bardzo przekonany ze zdobedzie punkty w GP Brazili dobrze bedzie jak przyjedzie do mety z calym bolidem a juz super bedei jak bedzie w pierwszej 10 kierowców !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja sadze ze team Schumiego opracuje taka taktyke zeby Schumi wygral obecny sezon F1.Ja sadze ze Massa bedzie musial sie poswiecic i rozwalic bolid Alonso tak zeby Schumi dostal +10 ptk a Alonso 0ptk wtedy beda miec po tyle samo punktów i wygra Schumi bo czesciej stawal na najwyszym podium !!A co do Kubicy to nie jestem za bardzo przekonany ze zdobedzie punkty w GP Brazili dobrze bedzie jak przyjedzie do mety z calym bolidem a juz super bedei jak bedzie w pierwszej 10 kierowców !!
obby tak bylo!! szumiemu sie na koniec kariery nalezy triumf!!!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sadze ze team Schumiego opracuje taka taktyke zeby Schumi wygral obecny sezon F1.Ja sadze ze Massa bedzie musial sie poswiecic i rozwalic bolid Alonso tak zeby Schumi dostal +10 ptk a Alonso 0ptk wtedy beda miec po tyle samo punktów i wygra Schumi bo czesciej stawal na najwyszym podium !!A co do Kubicy to nie jestem za bardzo przekonany ze zdobedzie punkty w GP Brazili dobrze bedzie jak przyjedzie do mety z calym bolidem a juz super bedei jak bedzie w pierwszej 10 kierowców !!
obby tak bylo!! szumiemu sie na koniec kariery nalezy triumf!!!
Juz wygrał sporo wystarczy mu lepiej zeby wygrał Alonso :dfytysdfh:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wiślak napisał/a:
duntrix napisał/a:
Ja sadze ze team Schumiego opracuje taka taktyke zeby Schumi wygral obecny sezon F1.Ja sadze ze Massa bedzie musial sie poswiecic i rozwalic bolid Alonso tak zeby Schumi dostal +10 ptk a Alonso 0ptk wtedy beda miec po tyle samo punktów i wygra Schumi bo czesciej stawal na najwyszym podium !!A co do Kubicy to nie jestem za bardzo przekonany ze zdobedzie punkty w GP Brazili dobrze bedzie jak przyjedzie do mety z calym bolidem a juz super bedei jak bedzie w pierwszej 10 kierowców !!


obby tak bylo!! szumiemu sie na koniec kariery nalezy triumf!!!

Juz wygrał sporo wystarczy mu lepiej zeby wygrał Alonso
Ja akurat nie lubie Alonso, i wolałbym żeby wygrał Schumi. Będzie to naprawde bardzo trudne. Jest duża możliwość że koledzy z teamu pomogą Niemcowi, ale myśle że będzie to arcytrudne zadanie. ALe uwielbiam Schumiego, i mam nadzieje że na zakończenie kariery zdobędzie Mistrzostwo.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Schumacher w swojej tajemniczej karierze już kilka razy wygrał wyścigi wywalając innych z toru. Najbardziej mnie wkurzył numer z Deamonem Hillem, kiedy walczyli do ostatniego wyścigu o mistrzostwo i w tym ostatnim wypchnął Deamona z toru i ten nie ukończył wyścigu. Teraz może być bardzo podobnie, Alonso musi uważać na tego oszusta. Jeśli zsumacher nawet wypchnie alonso z toru to ferreri na czele z Jeanem &quot;spaślakiem&quot; Todtem ma układy z Bernim Ecclestonem i z całą FIA, więc Fernando - miej oczy dookoła głowy!!!
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Jak narazie Robert w 2 treningu w piatek uzyskal 16 pozycjie po przejechaniu 15 okrazen najlepszy czas jednego okrazenia mial 1:14.510
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ah... ten pech. Znamy mistrza jest nim Hiszpan Fernando Alonso. GP Brazyli w imponującym styl wygrał Massa, nie dając nadzieji innym przeciwnikom. Kubica wypadł dość dobrze chociaż na początku miał starcie z Luzzim, ale i tak zajoł 9 pozycje. Schumi miał takiego pecha. W ostatnim GP kłopoty z silnikiem, a teraz z oponami ale i tak wielkie brava. Z 17 pozycji, dojechał do mety na 4 pozycji BRAVA!!. Ale i tak nie zmienia to faktu że Mistrzem został Alonso ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja tam się ciesze, że mistrzem został Hiszpan Alonso ???? Schummi co miał wygrać to już wygrał w swojej karierze...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja tez sie ciesze ze wygrał Alonso nom ale faktycznie na koniec Schumi pokazał klase taki wielki skok .Nom ale to jednak wielka historia.Mam nadzieje ze Polak w nastepnych latach zajmie jego mejsce :p
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Schumi mial pecha z ta opona ale potem jak sie pokazal z ostatniego miejsca skoczyl az na 4 widzac ze byl wielkim kierowca F1 Mojm zdaniem wyscig byl bardzo interesujacy poniewaz juz na samym poczatku doszlo do groznego wypadku i potem zaczeli odpadac kierowcy a ostatni odpadl Heidfeld ale i tak BMW pozostalo na 5miejscu uzbierali 36ptk a za nimi byli z Toyoty z dorobkiem punktowym 35.
 
W 2

wislak

Forum VIP
RacZej nie wroci, ale to nie przez to ze by sie nie liczyl. jak juz to walczylby o mistrza... pokazal w koncowce sezonu ze stac go na wiele mimo wieku. ale nie wroci bo po co- i tak jest najlepszy ???? a co do przyjecia go: przeciez kazdy team by go przyjal! dalczego by nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom