>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2008!

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Na Y! jak zwykle wraz z nowymymi sezonami w danym sporcie można zauważyć jakieś Fantasy , tym razem Fantasy MLB -&gt; http://baseball.fantasysports.yahoo.com/b1
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku baseballowej , ktorej skład wybieramy w drafcie i zażądzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawdonik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec mozemy miec w swym skladzie Johana Santane , Davida Ortiza czy A-Roda przy odrobinie szczęscia
Zawodnicy [piczerzy i batterzy] rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości HR , zdobyctych punktach , średniej odbitych uderzeń , ilości zwycięstw , porażek , Strikeoutów itp. itd.
W naszej lidze będziemy grać systemem H2H [każdy z każdym] z 12-15 [??] statystykami. Chetnie bym widział 8-10 osób by założyć lige [zwiększy się co najwyżej ilość statystyk jak bedzie 8 osób.
Ktoś chętny ?? Na draft sie zgadamy.
Jeszce jedno jak chcecie grać zadajcie sobie pytanie : Czy macie minute dziennie by zmienić skład ?? Bo niechce widzieć w miejscu ostatnio zalogowany daty zarejestrowania sie.
Oczywsicie mozna ustawiac sklad na przyszlosc , ale w baseballu trza zmieniac sklad nieco czesciej bo piczerzy maja roster i kazdy z osobna rzuca srednio co 5 dni [w kazdym teamie jest po 5 Start Piczerow].
Zeby sie zglosic wystraczy podac nick z forum , numer GG [zadan kilka pytan zwiaznych z baseballem [latwe :]], bo chyba lepiej poznac nowa dyscypline na ktorej mozna zarabiac niz przegrywac $$ na pewniakach]
Ktos chetny ??
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Gdzie ?? Jaki blad ?? najpierw chyba trzeba miec konto na Yahoo [ja tak mam].
Najlepiej zrob scrrena i kiedy ci sie to dzieje
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Mam tam konto.
Jak wchodze z tego linka z pierwszego postu to mi tak pisze :

There was a problem
  • There was a temporary problem with the server. Please try again shortly. (Error #115)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja mogę grać tylko jak założyć tam konto?Ciągle o jakąś ligę mnie wypytują :/
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zmieniłem nick ????
Widzę że BigPapi ma już w swojej kolekcji wiele trofeów ???? ja dopiero pierwszy sezon zacznę w fantasy baseball więc raczej szans nie mam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
BigPapi to stary wyjadacz... przed kompem siada w koszulce RED SOX. Wiem co mówie bo gdzieś widziałem foty ????
Miłej zabawy panowie.
Ja może kiedyś się pobawię jak mocniej rozkminie MLB.
Pozdr
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Team już mam, ale jak powiedział kolega Beau - ja również jestem pierwszy raz w Sports Fantasy... Trzeba troche przysiedzieć i zobaczyć co gdzie jak ????
Mam nadzieje że BigPapi będzie służył pomocą.
(Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z mlb - jest ok. Jak ktoś chce zobaczyć moją gre ze zeszłego sezonu to pisać priv, podam link gdzie bez logowania przejrzycie temat,tu nie podaje bo nie chce reklamować beznadziejnego forum na którym kiedyś byłem)
ave ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Standardowo, CBR wizards oraz La Angels nazwy do zmiany ;)
PS @Vader
Widze, ze sie moda dorobiles, Zwonimira widziales tu? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom