>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2010!

Status
Zamknięty.
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Rzeczywiście, zaskoczył mnie trochę tym odstawieniem starterów i graniem samymi closerami. Później musiałem zrobić to samo, żeby nie przerżnąć tych klasyfikacji. Ostatecznie w klasyfikacjach pitcherów między nami był remis - więc nie powiedziałbym, że tym ruchem wygrał finał.
Wygrał bo miał lepszych batterów ????
Choć był moment na dwa dni przed końcem meczu, gdy było blisko odwrócenia losów rywalizacji. Wtedy było bodaj 8-9 i miałem dwie klasyfikacje &quot;na styk&quot;, które mogłem przeciągnąć na swoją stronę. Niestety, closerzy rywala tego dnia odrobili dwa SV, a moi batterzy roztrwonili przewagę AVG. Tylko cud mógł mnie uratować na koniec, a ten się nie zdarzył.
Gratulacje dla ekipy Juan Antonio Muchachos ????
--
Mnie z tego sezonu cieszą przede wszystkim dwie rzeczy. Chyba po raz pierwszy w mojej krótkiej (bo tą dyscyplinę zacząłem grać najpóźniej) historii startów w fantasy MLB znalazłem się na podium (uwzględniając wszystkie ligi).
Druga rzecz to fakt, że wreszcie skopałem tyłek Lupusowi - co niestety, wciąż rzadko mi się zdarza. I to jeszcze w półfinale ????
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Taktyka na final zakladala wygranie go pitcherami wiec gdy mialem po 3dniach &quot;zaklepane&quot; 6 kategorii dalem sie wykazac palkarzom... niestety pozniej sie zorientowalem ze final trwa 2tygodnie a nie tydzien ???? na ratowanie niektorych katgorii bylo juz za pozno wiec pozostala tylko walka closerow ktorym 2save&#39;y uciekly przez moja nieuwage o SV wlasnie i WHIP. (W innej lidze taktyka ta zadziala juz bezblednie :razz: - http://tinyurl.com/3yqj4gc ) Wygrana zalezala w zasadzie od 3kategorii 2B, avg i SV z ktorych wygranie chocby jednej dawalo mi zwycieski remis. Udalo sie double utrzymac, avg i sv odrobic i kolejny pucharek trafil do gabloty : ).
O pozostale wygrane kategorie zadbali praktycznie we dwoch, pozyskani w trakcie seoznu bezrobotni wczesniej Jose Bautista i Pedro Alvarez do ktorego wedruje zloty kogut za mvp finalu (5hr, 21rbi, 9r ,5x2b, o 2 errory za duzo i .429).
Podziekowania dla calej gromady Pitcherow od Price&#39;a Buccholza Latosa i Bella poczawszy za dojscie do finalu i reszcie statystow z Teixeira i Poseyem na czele za wygranie sezonu regularnego, oraz ponownie dla true mvp Jose Bautisty ???? Wszelkich polamancow ktorych chomikowalem przez wiekszosc sezonu (Bedard Webb Elsbury Pedroia) i jednego niesfornego Wenezuelczyka (K-Rod) chetnie powitam za rok w lepszej formie : )
Podziekwoania rowniez do wszystkoch uczestnikow fantasy ktorych pokonalem w tym dlugim sezonie i rowniez dla tego jedynego ktory uniknal porazki :zoltakartka: : P

Cya za 6 miesiecy gdy bede juz bogatszy o tryumf w fantasy nfl i w polowie drogi do glorii w nba i nhl :7 !!
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Witam.

Z jednej strony roczarowanie.

Jednak biorac pod uwagę fakt, iż cały sezon byłem bez komputera w domu i w lato młyn straszliwy w robocie to jednak zrobiłem kolejne pudło.
Miałem w składzie paru zawodników, których obecnosc wywołała zdziewienie u niektorych, a ja pokazałem, ze jednak można z nimi wygrywać.


Ciekawa sytuacja była na koniec sezonu, gdzie 3 osoby miały tyle samo GB ????

Na plus: pozycja Bzyku
Rozczarowanie: pozycje Grzesia i Beau

Do zobaczenia na wiosnę.

EDIT:
Postów: 666

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom