>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2011!

Status
Zamknięty.
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Moja drużyna w formie - czwarte z rzędu zwycięstwo przy jednoczesnym zdobyciu ponad 10pkt w meczu.
Wreszcie przekroczone .500 i pora na atak na czołową ósemkę, która chyba jednak nie jest &quot;prawie ukształtowana&quot;. Zresztą... Baqu - zmyliłeś mnie. Co mi tam po ósemce, skoro do playoff wchodzi 6 drużyn. Już ja się postaram żeby do końca była walka ????
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 19 - czyli tam gdzie JuanAntonioMuchachos goni peleton i nie zwalnia magicznego tempa


p.s.
Panowie spinać poślady 3 kolejki do końca !
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Będzie bardzo ciekawa walka o miejsce nr 6 (bo pierwsza piątkę mógłby chyba rozbić tylko jakiś kataklizm).
Moja drużyna też nie zwalnia tempa. 6 zwycięstwo z rzędu - i szósty mecz ze zdobyczą 10pkt (lub więcej).
Jednak mam ciężki terminarz w końcówce. Pierwszym z ciężkich był ten mecz z Baqu - który ostatecznie udało się wygrać. Teraz będzie jeszcze trudniej bo mam pojedynek z Lupusem - liderem. A za tydzień mecz (być może) o pozostanie w grze o playoff z Vaderem.
Pierwszy z tych ciężkich meczów na plus. Zobaczymy jak pójdzie dalej ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja nie wiem co sie z moimi stało, niedawno w top 3 byłem a od paru kolejek notuje porażki poprzez double digits :/ nawet PO nie będzie
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja mogę sobie tylko pluć w twarz. Przegrałem z Crowned tylko dzięki swoim decyzjom.
Kalendarza nie mam specjalnie trudnego. Przewaga powinna raczej wystarczyć, bo nie przewiduję nagłego kataklizmu w postaci np. 3-15. Sierhun, Ted - tutaj różnie może być, ale w ostatniej kolejce mam Bodzia, co może mi uratować tyłek i playoffy, choć oczywiście nie przesądzam wyniku, ale patrząc na wyniki Bodzia...sami wiecie.
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 22 - czyli tam gdzie ... PlayOffs baby ! :browar565:




(1) Lupus Red Sox &amp; (2) Odisio Wild ze względu na to, że są tacy zajebiści - zaczynają rywalizację od II rundy.

pary tworzą więc:

(4) TheDon Slams - (5) Pietaszek Reds

(3) LukascashCelticPride - (6) Baqu White Sox

Ja z LukascashCelticPride grałem jedynie raz i dostałem tęgie lanie 5-12, więc &quot;za różowo&quot; tego pojedynku nie widzę...
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Walczyłem dzielnie, ale niestety... zabrakło trochę. Szkoda - po fatalnym początku sezonu, druga połowa tegoż w moim wykonaniu rewelacyjna.
Pozostaje gra o pietruszkę ????
 
Baqu 792,6K

Baqu

Forum VIP
Fantasy baseball week 24 - czyli tam gdzie ... finały są zwieńczeniem dzieła


Powiem szczerze, że po sezonie oczywiście 5 miejsce nie jest niczym wybitnym i ambicja zawsze wiedzie mnie ku pierwszej pozycji, aczkolwiek kolejny sezon w czołówce jest dobrym wynikiem, który mimo wszystko cieszy.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dzięki za fajną zabawę i do zobaczenia w 2012 ;)

P.S Przegrać mecz o piąte miejsce z takim słabeuszem jak Baqu, fatalne zakończenie sezonu :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom