>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Fantasy] Baseball Yahoo 2012!

Status
Zamknięty.
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
Witam
W tym roku po raz kolejny będziemy ( Ci co się zgłoszą oczywiście ) mieć przyjemność rywalizować w &quot;Yahoo! Sports Fantasy Baseball&quot; - lidze, która jest nierozłącznie związana z MLB.

Komisarzem w tym sezonie będę ja, w razie pytań proszę pisać na PW

Komisarz zastrzega sobie prawo do poważnej selekcji. Czyli bez znajomości tematu MLB nie da rady. Trzeba wiedzieć coś więcej niż kto to jest pitcher.

W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku baseballowej , ktorej skład wybieramy w drafcie i zażądzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawdonik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec mozemy miec w swym skladzie Johana Santane , Davida Ortiza czy A-Roda przy odrobinie szczęscia
Zawodnicy [piczerzy i batterzy] rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości HR , zdobyctych punktach , średniej odbitych uderzeń , ilości zwycięstw , porażek , Strikeoutów itp. itd.

W naszej lidze będziemy grać systemem H2H [każdy z każdym] z ok 13 statystykami. Chetnie bym widział 8-10 osób by założyć lige.
Zgłoszenia przyjmuję na PW - pierwszeństwo mają osoby, które grały w poprzednim sezonie. Proszę podać swoj nick z forum oraz numer GG ewentualnie innego komunikatora jeżeli ktoś nie używa GG.

Osoby zgłoszone do nowego sezonu:
Baqu, lupus, Pietaszek89, Vader , Odisio , Michael Ellis, Juan_Antonio, zaszkins, Crowned, sierhun, JuanRoman08, lukascash, TheDon, ... ?

oto ogólne ustawienia ligi, jeżeli ktoś chce coś zmienić proszę do mnie pisać, gdyz o wszystkim można podyskutować.

Scoring &amp; Settings
League ID#: 27064
League Name: forum bukmacherskie
Password: ligafb
Custom League URL: http://baseball.fantasysports.yahoo.com/league/ligafb
Season Type: Full
Draft Type: Live Standard Draft
Draft Time: Sun Apr 1 7:00pm BST [ Add to My Calendar ]
Live Draft Pick Time:
Max Teams: 20
Scoring Type: Head-to-Head
Player Universe: All baseball
New Players Become Available: As soon as Yahoo! adds them View List of Forced Players
Max Acquisitions for Entire Season: No maximum
Max Trades for Entire Season No maximum
Trade Reject Time: 2
Trade End Date: August 19, 2012
Allow Draft Pick Trades: Yes
Waiver Time: 1 day
Waiver Type: Continual rolling list
Can&#39;t Cut List Provider: None
Trade Review: League Votes
Post Draft Players: Follow Waiver Rules
Max Acquisitions per Week: 4
Min Innings Pitched: 20
Weekly Deadline: Daily - Today
Start Scoring on: Week 1
Playoffs: Week 23, 24 and 25 (6 teams)
Note: Week 25 runs 10 days from Sep 24 to Oct 3
Playoff Reseeding: No
Lock Eliminated Teams: No
Divisions: No
Make League Publicly Viewable: No
Roster Positions: C, 1B, 2B, 3B, SS, OF, OF, OF, Util, Util, SP, SP, SP, RP, RP, P, P, BN, BN, BN, BN, BN, DL, DL
Batters Stat Categories: Runs (R), Doubles (2B), Triples (3B), Home Runs (HR), Runs Batted In (RBI), Stolen Bases (SB), Walks (BB), Errors (E), Batting Average (AVG)
Pitchers Stat Categories: Wins (W), Losses (L), Saves (SV), Outs (OUT), Home Runs (HR), Walks (BB), Strikeouts (K), Earned Run Average (ERA), (Walks + Hits)/ Innings Pitched (WHIP)
tematy oraz zwycięzcy poprzednich &#39;zabaw&#39;:

Fantasy Baseball Yahoo 2011!
1) Lupus Red Sox
2) Odisio Wild
3) TheDon Slams
4) LukascashCelticPride
5) Baqu White Sox
6) Pietaszek Reds

Fantasy Baseball Yahoo 2010!
1) JuanAntonioMuchachos
2) Bzyku&#39;s Killers
3) Lupus Red Sox
4) Baqu White Sox
5) Pietraszek Reds
6) gall&#39;s White Sox

Fantasy Baseball Yahoo 2009!
1) Lupus Red Sox
2) Heroes of Beau
3) TheDon Sparks
4) JuanAntonioMuchachos
5) Baqu Baqu Squad
6) Sythev Houston

Fantasy Baseball Yahoo 2008!
1) Barman&#39;s Losers
2) Komar Devil Bat&#39;s
3) Grzesio_Tigers
4) Lupus Red Sox
5) Heroes of Beau
6) Escabar La Angels

p.s.
Preseason Ranks: Top 100
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Co z ligą? Będą jeszcze zawodnicy jacyś bo jest nieparzyście? Jakaś aktualizacja by się przydała. Kiedy draft itd.
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
fakt brakuje jednej osoby - nadal czekam na jakieś zgłoszenie...

co do draftu proponuję niedzielę 25 marca o godzinie 21:00

hm ?
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Chętnie bym się zapisał do ligi, jak by ktos rzucil jakis pass albo invait chetnie skorzystam ????
Edit; W razie czego pan Juan Antonio za mnie poswiadczy ????
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
Uczestnicy raczej powinni aktywnie uczestniczyć w życiu forum, a nie rejestrować
się na nim tylko po to żeby pograć w fantasy - to jedna kwestia,
drugą jest to, iz jeżeli nawet dołączysz to będziemy mieć nieparzystą ligę, więc
czekam(y) na jeszcze jednego zawodnika i wtedy może Cię dokoptujemy.

pozdr,

p.s.
jak rozumiem wszystkim pasuje data dratfu...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Chłopie masz ze mną draft w innej lidze godzinę wcześniej, nie wyrobimy.

JA ? już nie raz nie dwa na drafty jechałem - oszczędność czasu.
Baqu


Ale takich osob jest wiecej, a ja nie mam kompa teraz i mam tylko jedna przeglądarkę...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Chłopie masz ze mną draft w innej lidze godzinę wcześniej, nie wyrobimy.

JA ? już nie raz nie dwa na drafty jechałem - oszczędność czasu.
Baqu

Ale takich osob jest wiecej, a ja nie mam kompa teraz i mam tylko jedna przeglądarkę...
ile ty gościu masz lat? wiecznie przy każdym drafcie w tej czy innej lidze stękasz, płaczesz i lamentujesz..ciągle coś nie odpowiada..a to go nie będzie, a to nie ma kompa, a to ma jedną przeglądarkę etc...wiecznie pokrzywdzony..
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Draft jest o 21 naszego czasu tak? Bo ja muszę do kawiarenki dojechać bo w całym akademiku aplikacja draftu nie działa...

tak
Baqu
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
ile ty gościu masz lat? wiecznie przy każdym drafcie w tej czy innej lidze stękasz, płaczesz i lamentujesz..ciągle coś nie odpowiada..a to go nie będzie, a to nie ma kompa, a to ma jedną przeglądarkę etc...wiecznie pokrzywdzony..
Nie tym tonem człowieku, bo ci przypomnę co za numer kiedyś wykręciłeś i nie będzie ci już do śmiechu.
Bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom