>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Ekstraklasa 2010/11

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik
Jutro Jaga wygrywa ze Śląskiem do zera. Seratlić i Essomba strzelają bramki i ja z 9 miejsca przesuwam się na fotel lidera. :razz:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Baqu Baqu depcze po piętach.
Mam Buzałe, a on fatalnie.
Licze, że wobec słabych wyników i gry GKS&#39;u, Bartoszke coś zmieni i Buzała pogra więcej. Seratlić musi w końcu odpalić.
niestety muszę pogonić Cabrala.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co ze sponsorem ?? Korzystamy z tej opcji czy nie ?? Bo szczerze więcej gram w WL i troche zapomniałem o fantasy i musze dzis zrobic zmiany.
Aaa ok i tak nie mam punktow na tyle, zeby skorzystac ???? ale na przyszlosc - korzystamyze sponsora czy nie ??
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Co ze sponsorem ?? Korzystamy z tej opcji czy nie ?? Bo szczerze więcej gram w WL i troche zapomniałem o fantasy i musze dzis zrobic zmiany.

Aaa ok i tak nie mam punktow na tyle, zeby skorzystac ???? ale na przyszlosc - korzystamyze sponsora czy nie ??
żaden sponsor, sponsor to zło, my sami ciężko pracujemy na roli aby płacić
naszym zawodnikom !

a jak ktos oszuka będzie banan na forum : &gt;
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
KS Hetman Gołąb - adqs
Nie wiedziałem, że -4 za każdy transfer jest, bo zrobiłem ich pięć, więc ta kolejka trochę lipna.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Haha ja tez nie wiedziałem, że az 4 za transfer...Ciągle tam gram jakbym grał w Wygraj Ligę ???? A tam 1 pkt...
Co do sponsora...Cóż jak chcecie, ale wtedy mniejsze szanse na powalczenie z innymi - z nie naszej ligi ;) Wg mnie wydanie 10 zl 3 razy na sponsora to zadna tragedia no ale ok ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do sponsora...Cóż jak chcecie, ale wtedy mniejsze szanse na powalczenie z innymi - z nie naszej ligi Wg mnie wydanie 10 zl 3 razy na sponsora to zadna tragedia no ale ok
Stary chcesz to rób, widze już któryś raz twoją wypowiedz, ja za &#39;takie przyjemnosci&#39; nie place.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Stary chcesz to rób, widze już któryś raz twoją wypowiedz, ja za &#39;takie przyjemnosci&#39; nie place.
&quot;Stary&quot; - grzecznie pytam jaka podjeliscie decyzje i tyle. I nie zachowuj sie jakbys mial placic 100 zl za smsa, bo płacisz marne 2 zl, więc jestes w tym momencie śmieszny.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wiesz do grzecznych nie należe wiec musialem sie przyczepic, tym bardziej , że mowione to bylo w temacie z 3 razy , wiec elo.
2 zl to multum kasy ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiesz do grzecznych nie należe wiec musialem sie przyczepic, tym bardziej , że mowione to bylo w temacie z 3 razy , wiec elo. 2 zl to multum kasy
Mówione było co nie co na samym początku i chciałem po rozpoczęciu już gry poznać oficjalną decyzje i tyle :] pozdro.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
KS Hetman Gołąb - adqs
Nie wiedziałem, że -4 za każdy transfer jest, bo zrobiłem ich pięć, więc ta kolejka trochę lipna.
Taka sama sytuacja, kolejka będzie mocno w plecy, 5-6 transferów zrobiłem.
Drużyna : Pasy[1906]

Punkty w ostatniej kolejce: -24. Byłem 9 a jestem 25 ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
pany jeszcze gracie i obserwujecie swoje wyniki? ???? widze że wysuwam się na prowadzenie ????
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Gramy gramy, przez kilka kolejek było dobrze ale teraz już 19 punktów straty do lidera i drugie miejsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom