>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Premier League 2013/14

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
http://fantasy.premierleague.com
Do startu sezonu już niecały miesiąc więc powoli można robić składy. Założyłem ligę forumową więc jak ktoś chce to proszę dołączać: 312245-81965.
Oczywiście zapraszam też do wklejania swoich składów. :razz:

Nazwa drużyny: LFC93
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
przeciagasz zawodnika z rezerwy, np pomocnika za obronce i taktyka sama sie zmienia :smile:
dzieki, faktycznie, trzeba było z rezerwowym zamienić.

Ja wybrałem taktykę 3-5-2 spośród 8 zespołów.
---------------------------------Cech-----------------------------------
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;6,5/144/11,2&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
---------Mertesacker----------Dawson------------Walker------------
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;5,5/135/22,8&lt;&lt;&lt;&gt;&gt;&gt;5,0/70/4,4&lt;&lt;&lt;&gt;&gt;&gt;6,0/114/11,4&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
--Walcott---------Gerard-------Fellaini-------Duff--------Walters--
9,5/194/16,3&lt;&gt;9/185/6&lt;&gt;8,5/168/11,7&lt;&gt;6/101/1,1&lt;&gt;6,5/141/3,9
-----------------Benteke----------------Lambert---------------------
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;9,0/166/21,6&lt;&lt;&lt;&lt;&gt;&gt;&gt;&gt;7,5/187/17,4&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
REZERWA:
BR - Boruc 4,5/63/104
OB - Jagielka 5,5/126/16,8
PO - Riise 5/92/1,9
AT - Crouch 6/128/4,3
Kolejno numery: wartość, ilość punktów w poprzednim sezonie, % wyborów u innych użytkowników.
W bramce bardzo skuteczny Czech z Czelsi, i na tym na razie końcy sie na ekipie z Londynu, stawiam na ekipy zawsze aspirujące na mistrza i ligowych średniaków. Z Arsenalu podjąłem w zasadzie jedynego skutecznego Kanonierów - Mertesackera oraz szybkiego Wallcotta, który również zawsze powinien łapać się w pierwszej 11 i rozrywać obronę przeciwników. W defensywie stawiam na duet z Tottenhamu, Dawson i Walker to solidni obrońcy i nie powinni na wiele pozwolić przeciwnikom, niemniej pozycja Dawsona jest zwykle zajęta przez Vertonghena, ale prawdopodobnie Belg nie zagra na początku sezonu. Dlatego zmienikiem do mojej taktyki jest solidny obrońca Evertonu - Jagielka. Kolegą w zespole jest Fellaini, znakomity pomocnik, który strzela i asystuje, jesli nikt go nie kupi do końca sierpnia jest szansa że w mojej ekipie zagra cały sezon. Poza Walcottem w linii pomocy będzie towarzyszyć mu lider Liverpoolu, kapitan Gerrard, mózg Fulhamu Duff, oraz zainteresował mnie skrzydłowy Stoke - Walters, którego punkty do ceny jak na średnika ligi są imponujące. W ofensywie mają brylować Benteke i Lambert, liderzy ofensywy w swoich zespołach, sprytni i bramkostrzelni. Rezerwowym jest jeden z pewniaków do gry w Stoke - Crouch, wieżowiec, który jak mało kto potrafi wykorzysać swoje warunki fizyczne. Rezerwowym pomocnikiem z konieczności taktyki musiał zostać nominalny obrońca, Riise, bardzo doświadczony Norweg, który często asystuje i strzela bramki.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Mignolet - Vidic Baines Luiz - Routledge Hazard Arteta Snodgrass - Benteke Bony Soldado

Boruc - Connolly Rangel Dorrans
 
Do góry Bottom