>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Serie A 2017/18

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zapraszamy do fantasy Serie A 2017/18
https://www.fantasyseriea.com/en/index.php

Join code: zT8Yxa4DDAdH

Jeśli będą nagrody w konkursie, zostaniecie poinformowani w tym temacie.
Wbijajcie i twórzcie swoje drużyny!
Nie korzystamy z płatnych opcji, każdy z graczy ma określoną ilość coinsów (monet) i może wybrać tylko jeden pakiet, który będzie mu odpowiadał przez cały sezon. Wszystkie próby udoskonalania składu przez wpłacanie prawdziwych pieniędzy będzie prowadzić do wykluczenia zespołu z konkursu. Żeby była jasność wszystko widać jak na talerzu, kto ile pobierał Coinsów/Kart udogodnień.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Pytanie do zainteresowanych. Na początek otrzymujemy 50 monet co pozwala nam na wybranie (zakup) jednego z 4 pakietów. Wg mnie najbardziej zasadny wydaje się wybór dodatkowego darmowego transferu na rundę lub dodatkowego zawodnika z tego samego klubu. Nie znalazłem jednak informacji czy opcja dodatkowego zawodnika dotyczy wszystkich druzyn czy działa tylko dla jednego klubu, z którego w pierwszej kolejności dobraliśmy 4 grajka?
 
J 0

juve15

Użytkownik
Czy mogę dołączyć do zabawy pomimo tego, że dopiero co założyłem konto czy rywalizacja nie jest przeznaczona jest dla nowych użytkowników?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy mogę dołączyć do zabawy pomimo tego, że dopiero co założyłem konto czy rywalizacja nie jest przeznaczona jest dla nowych użytkowników?
Oczywiście, że możesz. Zapraszamy do rywalizacji każdego. Ale pamiętać musicie, że ewentualne nagrody za wysokie miejsca otrzymają tylko te osoby, które przez cały sezon wykażą się aktywnością w dziale Serie A.
Zapraszamy i powodzenia każdemu życzymy! Oby ta zabawa nas cieszyła wspólnie ;)
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
Jest to moja pierwsza przygoda z Fantasy Serie A. Brak mi doświadczenia. I jedno mi sie teraz nasunęło. Mianowicie, za coinsy wykupiłem sobie dodatkowego 4 grajka z klubu. I mam w drużynie w tej chwili 4 zawodników AC Milan. Mam tez w składzie Kalinica. Co się stanie jak Milan go kupi ? Będę mógł miec bez problemu 5 zawodników tego samego klubu ?
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Jest to moja pierwsza przygoda z Fantasy Serie A. Brak mi doświadczenia. I jedno mi sie teraz nasunęło. Mianowicie, za coinsy wykupiłem sobie dodatkowego 4 grajka z klubu. I mam w drużynie w tej chwili 4 zawodników AC Milan. Mam tez w składzie Kalinica. Co się stanie jak Milan go kupi ? Będę mógł miec bez problemu 5 zawodników tego samego klubu ?
Niestety nie:

RULES &gt; I GENERAL

&quot;8. When a player transfers in real life, it can create a situation where you have more than the allowed number of players from the same club on your team. For instance, if you have 3 players from Atalanta and 1 from Torino, and that player from Torino transfers to Atalanta, then you will have 4 players from Atalanta on your team. In this case, you may keep these players until the next time you do a transfer yourself - then you will have to remove one of the players in question (in this example, one of the Atalanta players).&quot;



Jesteście w stanie robić transfery przed 2 kolejką czy macie komunikat, że 1sza jest dalej w trakcie?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jesteście w stanie robić transfery przed 2 kolejką czy macie komunikat, że 1sza jest dalej w trakcie?
Względem ostatnich co najmniej dwóch edycji takiego burdelu jak w tym roku nie jeszcze nie było.
Nie dość, że najpierw postanowili mega utrudnić (mniejszy budżet, wyższe ceny gwiazd) co było idealnym posunięciem aby uatrakcyjnić rywalizację. To ni z tego ni z owego dodali każdemu po 16 milionów i zmniejszyli ceny.
Strona 2 dni przed startem ligi nie działa, nie idzie nic pozmieniać i tak jak teraz pytasz. Ani nie da się już wymienić na kolejną serię gier ani nie podliczyli chociażby naszej ligi w sensie pozycji.
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Napisałem do nich maila. Zobaczymy ;) Mam nadzieje, że zdążymy jeszcze zrobić jakieś transfery. Podejrzewam, że jak wszyscy znowu się rzucą w jednym czasie po odblokowaniu to problemy ze stroną znowu wystąpią... :?
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
@Grac45
A już myślałem, ze tylko ja tak miałem. W sobotę po południu chcę się logowac a tu dupa. W końcu, już w trakcie trwania meczu Juve zalogowałem i patrze a tam 18 baniek do wydania. I się zastanawiam jak ja ten skład ustalałem, że mi tyle kasy zostało...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Informacja dla wszystkich grających.
Strona chyba wreszcie ruszyła, bo teraz wszedłem sprawdzić i da się robić transfery i zmiany, także od tego weekendu miejmy nadzieję zabawa ruszy już na dobre i bez problemów.
 
b4ry 33

b4ry

Użytkownik
No niby działa, ale ja dalej widze jakieś niedoróbki. Mam w składzie od samego początku Piotrka Zielińskiego. W pierwszym składzie. I ma 0 pkt. Przecież bramke strzelił więc jak to jest możliwe?
 
Do góry Bottom