>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NBA 2011/12

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
do 21:45 myśle, że się skończy, także na 22:30 dałoby radę, tylko czy większość już zrezygnowała i sobie poszła... Osobiście mnie dzisiaj pasuje, bo w tygodniu to u mnie różnie... Jak nie to będę myślał jakoś.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli o mnie chodzi to każdy termin wieczorny mi pasuję. BTW sorry za nieobecność. Ubzdurałem sobie, że mamy draft w poniedziałek. W poprzednich latach było tak samo, ale w porę mnie Baqu albo Ted uprzedzili ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
kto mi powie na jakiej zasadzie przyznawane są picki w drafcie? .... po raz n-ty jestem na końcu ;/
losowanie
Baqu
to kijowe losowanie
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
uff dam radę jednak dzisiaj, a już miałem prosić czy nie dałoby się przesunąć przynajmniej na 21:30, ale na szczęście pykło, także do wieczora panowie. ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Tydzień 8 - Elita



Jak widać, obrońca tytułu dostaje największe bęcki, od Skipera, który w poprzednim sezonie zajął ostatnie miejsce na pudle. Bardzo dobrze poradził sobie również debiutant Vrazzo, vicemistrz - The Don, czy Hajduk, który w ostatni dzień uciekł z 6:5 na 7:4. Ted, który narzekał na draft początkowo radził sobie dobrze, lecz ostatecznie poległ 6:5.

A jakie są wasze opinie/spostrzeżenia/emocje jakie przebiegały podczas tego debiutanckiego tygodnia w tym sezonie?
 
Baqu 856,9K

Baqu

Forum VIP
A jakie są wasze opinie/spostrzeżenia/emocje jakie przebiegały podczas tego debiutanckiego tygodnia w tym sezonie?
po pierwsze - dzięki za podsumowanie

po drugie ja kompletnie nie jestem zadowolony z gry moich zawodników. Don całkowicie zjadł najważniejsze statystyki, uciułałem jedynie punkty na 4 ostatnich statystykach :/ Wprowadzilem kilka zmian, aczkolwiek kilku graczy gra totalną kaszankę i nie ma kim ich zastąpić więc może być ciężko.

Tydzień 8 - Forum Bukmacherskie II

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom