>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fantasy Yahoo NBA 2012/2013

Status
Zamknięty.
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
co jest z vrazzo na forum nie ma go juz 40 dni dobrze by bylo zdecydowac co z nim bo juz pazdziernik i trzeba zaczac myslec o drafcie a liga nie jest jeszcze w komplecie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ MKA
Tak jak pisałem, sprawy 1 ligi poruszamy na forum yahoo nie tutaj.
Aczkolwiek proszę wszystkich, by co jakiś czas tam zaglądali i się wypowiadali.
Jest problem z II ligą. Narazie mamy 9 zespołów:
Soprano&#39;s Family
Dream Team
Hajduki Wielkie
qwertus flyers
oki&#39;s vipers
zakladowa 89ers
Olo&#39;s Lotos
Maverick xmarcinx
Swagger Team
4 osoby chciały grać ale nie odpowiedziały na zaproszenie. Wśród ekip grających w II lidze w zeszłym roku brakuje
LukascashCeltics
Gobel Miners
Jeśli chcecie grać to proszę wysyłać mi mejla na priva. II ligę gramy na nowej lidze, bo na starej nie mamy komisarza.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Żak a ile osób masz w 1 lidze :?:
// No będzie 14. Narazie jest 13, jak Vrazzo się nie określi to jego miejsce zajmie 3 zawodnik z II ligi.
II liga powinna liczyć 12, do max. 15 osób (tylu niby jest chętnych+1 chętny z 1 postem na forum ...).
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Nie zastanawialiście się nad graniem roto zamiast h2h? Moim zdaniem roto jest znacznie ciekawsze i, wbrew powszechnej opinii, wcale nie trudniejsze niż dosyć prymitywne h2h. Gram już w jednej lidze roto i chciałem tutaj też pograć ale za h2h nie przepadam i trochę się waham.

Rotototo liga spoko :cool:
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
W roto grasz cały sezon ze wszystkimi. Czyli od draftu bawisz się sam ze sobą.
W h2h mamy element rywalizacji, &quot;prywatnych wojenek&quot; i trashtalku. Przypomina to bycie prawdziwym managerem, jeden tydzień, jeden przeciwnik. Nawet jeśli jesteś ostatni, możesz urwać punkty liderowi. W roto nie masz takiej szansy. Jak to w sporcie bywa (i to wcale nie minus), nie zawsze wygrywa najlepszy. Amerykanie mówią, że wygrywa the one who gets hot the latest. W h2h ktokolwiek może zrobić run w po. W roto nie.
Rywalizacja i rozrywka jest istotą tej zabawy. Tu h2h wygrywa bezapelacyjnie.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Dla mnie roto jest nudniejsze. Jak po paru tygodniach się wyklaruje tabela, to później niewiele się zmienia i wieje nudą. H2H jest pod tym względem dużo ciekawsze.
Oczywiście mógłbym też pograć roto jeśli by była (zawsze można zrobić ligę FB-roto) i byliby chętni, ale zdecydowanie wyżej stawiam h2h.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jezeli są jeszcze chętne osoby na fantasy NBA, zapraszam..potrzebuje +/- 8-10 osób (w zależnosci od tego ilu moich znajomych dołączy). Oczywiście osoby aktywne, które nie przestaną grać po 3 kolejkach. Liga na yahoo. Maile na priv proszę.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
I LIGA - wyniki draftu/rostery






Dwa lata temu debiutowałem w forumowej 2 lidze, wtedy z 1st pickiem chwyciłem KD (i rs pozamiatałem, na po zabrakło pary). Moja taktyka nie zakładała wybierania na początku ;) Choć musiałem improwizować, z drużyny jestem bardzo zadowolony. No może brakuje mi paru nazwisk w rosterze (Irving, Hibbert, Klay Thompson i kochany JaVale). Jakie wrażenia, przemyślenia? Kto jest wygranym/przegranym wczorajszego wieczora? Kto ryzykował (to chyba wiedzą wszyscy :grin ???? lub wręcz przeciwnie, dokonał największego przechwytu? Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jeśli o mnie chodzi, najbardziej podoba mi się Trevor Booker z numerem 191 i Aaron Brooks z 207. Natomiast paradoksalnie, Baqu ma świetny skład - może będzie mu brakowało asyst, ale poza tym nie ma się czego czepić.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak Baqu się nie odezwie, to może oddamy kierowanie jego drużyną w inne ręce ;)
Za steale uważam moje picki. To, że J. Smith nie został wybrany w TOP 10 to jest skandal. W h2h taki zawodnik to skarb i w większości lig w których grałem szedł w TOP8, a nawet TOP5. Podobnie D. Cousins. Tutaj znowu powinien być wybrany jeszcze w 1 rundzie, jak zobaczyłem go że jest dostępny z 18 numerem to też się uśmiechnąłem ;) Przecież ten chłop to pewniak na 20/10 i to jeszcze najlepiej zbierający na atakowanej tablicy gracz ligi. A może być tylko lepiej, bo zacznie dopiero 3 sezon. Tak korzystne dla mnie wybory w rundach 1-2 pozwoliły mi zaryzykować z Wallem w III rundzie. Kontuzja nie jest tak poważna, ten sezon będzie albo jego przełomowym albo skończy się opowiadanie że to zawodnik poziomu MVP. 19/9 dla PG z III rundy? Wezmę taki deal. Potem jeszcze potencjalni All Stars E. Gordon i A. Bargnani, więc moje pierwsze rundy uważam za super udane. Kevin Martin zeszły sezon mniej udany, nie rzucał tyle co normalnie ale w tym będzie najpewniej wytrejdowany, a jak nie to kto ma rzucać w tej ekipie jak nie on? Spokojnie stać go na ponad 20 ppg. W 6 rundzie nie ma tak dobrych strzelców. Następne rundy trochę się podpaliłem z tym Rubio, bo zapewne mogłem go wybrać ze 102 pickem, ale wolałem nie ryzykować. A potem to już wybierałem bardziej, tych których wy nie wybieraliście. Bo co prawda Bogut, Calderon czy Waiters nie bardzo mi pasowali to też powinni zejść znacznie wcześniej. No i na koniec Brooks. Ogólnie zadowolony jestem z draftu, nie powtórzyła się sytuacja z poprzednich lat kiedy to &quot;draftowałem na żywca&quot; i niezbyt przemyślanie, no może poza tym ostatnim pickem który &quot;niechcący wcisnąłem&quot; ????

Aha, informacja dla wszystkich którzy chcieli grać w II lidze i dostali ode mnie zaproszenie. Zostało 1 wolne miejsce. Kto pierwszy je &quot;zaklepie&quot; ten będzie grał. Jeśli do czwartku/piątku nikt się nie zgłosi to ofertę dostanie chłopak z listy rezerwowej. Czy to problem zaakceptować zaproszenie, skoro ponoć tak bardzo chciało się grać?
BTW, draft 28.10 o 21:00.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom