>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2010/11

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W zeszłym sezonie się bawiliśmy to i w tym trzeba
Poprzedni temat -&gt; Fantasy Yahoo NHL 2009/10
Linki do fantasy oraz naszej ligi.
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/14154
Zaproszenia wysłałem do wszystkich graczy z poprzedniego roku. W związku z tym przyjmuję umotywowane wnioski o ewentualne wykluczenia osób, które grały w zeszłym roku.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.

Wszyscy zainteresowani zapraszam do mnie na PW.
Na PW podam namiar na ligę oraz hasło.
Lub podsyłajcie na PW e_maila a wtedy wyślę zaproszenie z systemu. Trzeba ustalić termin draftu. Póki co wpisałem coś na szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
crowned 10

crowned

Użytkownik
Witaj, osobiście prosiłbym żeby to było najwcześniej 27 września - godzina najlepiej późna, ale do wszystkiego się dostosuję, byle po 27. ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam, oczywiście zgłaszam swoją obecność w kolejnej edycji, jeśli chodzi o draft to taka mała prośba tylko nie w weekend ale to chyba każdy poprze, a tak to każdy dzień i wieczorową porą ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ten termin to wstępny. Także dopasujemy go tak aby większości pasowało. Bo wszystkim będzie trudno &quot;dogodzić&quot;.
Dostaje PW, że niektórzy nie otrzymali zaproszeń. Także pisać na PW jak ktoś nie dostał.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cześć, Chętnie bym się z wami w to pobawił . Tylko czy może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi ??
Kolego miły...
Tak jak napisałem w pierwszym poście.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.
Musisz dawać jakąś rękojmię, że orientujesz się w temacie...
Przemyśl i jeśli dojdziesz do wniosków, że &quot;dajesz radę&quot; to napisz do mnie na PW. Zobaczymy co i jak.
Ale osoby kompletnie niezorientowane to ciężki temat...
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja dziekuje za zaproszenie, Prezne Weze napewno beda grac w sezonie 2010/2011 ! ???? Co do draftu... kazdy dzien dobry tylko wieczorowa pora, no i byle nie weekend;)
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Witajcie wszyscy,


niestety w tamtym roku zaspałem ale może już ktoś zauważył, że dołączyła drużyna &quot;Maritos Sabres&quot; hehe ???? W fantasy jestem zielony, ale mam nadzieje, że uda mi się nie być zamykaczem tabeli ^ ^ Co do terminu draftu - byle szybko i żeby userom pasowało bo już doczekać się nie mogę ;]


Pozdrawiam

cześć ????
Baqu
 
Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
Panowie - w tym sezonie optuje za wprowadzeniem dodatkowego statu dla
obronców, a dokładniej za BLK. W obecnym układzie wybieramy najczesciej
D jako zapchajdziury i nie mają oni dla siebie żadnego solidnego statu, a jest
przeciez BLK. Kto jest za ? kto jest przeciw ? na razie jeden jest za ???? , jeżeli
inni nie wyrażą sprzeciwu rozumiem że przyjmujemy :browar565: pozdrawiam i czekam na opinie.
 
Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
block shots - dokładnie

jest to stat dający duży plus własnie obrońcom, którzy inaczej zbytnio się
nie wykazują, no może poza PIM, ale to nie jest współmierne.
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
ja jestem jak najbardziej za - to jest główna cecha dobrego obrońcy - blokowanie strzałów :] a najlepszych w tej profesji powinniśmy raczej szukać w NYD jak dobrze kojarzę ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Baqu dobry pomysł z tym blokowaniem strzałów,jak pamiętam rok temu obrońcy byli tylko do łapania minut kar i tyle,Boumweester czy Zidlicky jedni z lepszych obrońców w NFL byli bezużyteczni a taki Matt Carkner z Ottawy który nic nie grał przez cały sezon a miał pełno minut kar rządził w fantasy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie powoli trzeba konkretyzować sprawy.
1 - czyli dodamy statystykę bloków, głosy są na tak, brak na nie.
2- liga liczy 16 drużyn. Ale są jeszcze 2 osoby chętne. Karn i Bzyku. Ten pierwszy co prawda nie ma doświadczenia w fantasy ale na NHL się zna. Ten ostatni to chyba nie trzeba przedstawiać.
Dlatego można powiększyć ligę do 18 zespołów. Czy są sprzeciwny?
3- temat draftu - czy wszystkim pasuje? Godzinę chyba zmienię. Ale zarezerwujcie sobie ten dzień.
4- czekam na wolne wnioski :]
 
Baqu 761,5K

Baqu

Forum VIP
1. - rzecz jasna


2. - 18 jak najbardziej do gry !


3. - dzień pasuje idealnie, oczywiscie godzina tylko do tyłu, mysle ze najlepiej o 20 lub 19:30 akurat do 22 &#39;powinnismy&#39; sie wyrobić


4. - wolny wniosek jest taki, że już nie mogę doczekać się draftu ! :razz:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
3. - dzień pasuje idealnie, oczywiscie godzina tylko do tyłu, mysle ze najlepiej o 20 lub 19:30 akurat do 22 &#39;powinnismy&#39; sie wyrobić
Ręce mi opadły...
Zobacz na ligę [cenzura]... lupus (Lupus) Draft Time changed from &#39;Fri Sep 24 3:00pm PDT&#39; to &#39;Sun Sep 26 11:00am PDT&#39;
Draft jest na ten sam dzień co na FB.
Jako, że jestem po rozmowie z lupusem to wyjaśniam co i jak.
Zakładając ligę patrzyłem jakie są daty draftów.
Był takie: [cenzura] piątek 24.09, VEB sobota 25.09, więc ja dałem niedziela 26.09.
Mówię będzie ok. A teraz patrzę, że lupus zmienił termin draftu na niedziele... i to jeszcze ja mam coś wymyślić co z tym zrobić.
No nie... nieporozumienie.
Generalnie z zasady nie mam zamiaru zmieniać terminu. Bo to nie ja namieszałem. Ja mam 3 laptopy i spokojnie dam radę operować jednocześnie w dwóch draftach.
można jeszcze dołączyć do ligi czy nie zmieniacie składu z poprzedniego sezonu ?
Generalnie kolego mamy już 18 drużyn... więcej to już będzie problem żeby wybierać w graczach...
Mi pasują dwa drafty w ten sam dzień V. - więc jeżeli lupusowi też ( jak widać tak jeżeli zmienił
również na niedzielę to bawmy się ! chcę igrzysk ! )
Baqu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom