>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP


Awansować do Elity mi się w tym roku nie udało, ale walka była spoko większość osób się przykładała do ligi chociaż oczywiście są wyjątki.
Rozumiem, że w przyszłym sezonie doczekam się pojedynku z Błyskawicami Vadera ? ????
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 22 - Elita - 1/2​





Shen mam z Tobą bilans 2:0 18:9, więc mam nadzieję, że nie sprawisz psikusa i nie wygrasz ze mną :razz:

Rozumiem, że w przyszłym sezonie doczekam się pojedynku z Błyskawicami Vadera ? ????
proste ;D
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 22 - Elita - GRANDE FINALE !​



Najszczersze gratulacje dla JuanAntonio Penguins


Sam muszę przyznać, że trzecie miejsce jak najbardziej mnie zadowala. Po tym jak nie mogłem być na drafcie nie miałem sporych oczekiwań, wręcz myślałem o utrzymaniu się, a tu tak ogromnie miłe zaskoczenie w sezonie zasadniczym i brąz w PO.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Ponieważ nikomu się nie chce podsumować naszego ciężkiego, walecznego sezonu i jednocześnie mojej wspaniałej wygranej :grin:, niniejszym dziękuję wszystkim za walkę w tym sezonie i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce, w następnych rozgrywkach.
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
Ponieważ nikomu się nie chce podsumować naszego ciężkiego, walecznego sezonu i jednocześnie mojej wspaniałej wygranej :grin:, niniejszym dziękuję wszystkim za walkę w tym sezonie i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce, w następnych rozgrywkach.
?

przecież Ty w tym sezonie nie grałeś ? czy ja coś źle &quot;pacze&quot; ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom