>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 6 - Elita​



Vader cooooooooooooooooo ? Mantoooooooooooooooooooooooo !


trzeba Cie było zbierać z tafli
, w ofensywie zostałeś rozjechany


chłopak myślał, że jak ma kilku dobrych bramkarzy to sobie poradzi ;-)



tak sobie poradził


@Bzyku&#39;s Killers - liczę na dobre spotkanie !
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
@Bzyku&#39;s Killers - liczę na dobre spotkanie !
No, ja liczę na to, że moi zawodnicy przestaną wreszcie nadstawiać tyłka, a zaczną grać.
Dla niektórych to chyba ostatnia szansa by przestać się opier*alać. Paru chętnych na FA już czeka ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
@Baqu pisałem, że offence muszę poprawić. Nie poprawił się :p
Do rozjechania, patrząc na wyniki cząstkowe, to nie było tak źle. Poza tym wynik 4-11 jest dramatyczny ale nie katastrofalny - w zeszłym sezonie dostałem w którejś lidze 13 lub 14-0... to jest katastrofa.
W drugiej lidze jest wygrana :cool:

Szkoda, że nie grasz w tym sezonie w VEB. Cisnę na obronę tytułu ???? - dlatego, że nie gram, tam sami amatorzy zostali ;-) Ty zresztą pasujesz do ligi Veb jak pięść do ... :p
Baqu
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie, Crosby is back - 4 punkty (2G 2A) w 12 minut. Czas zacząć piąć się w górę tabeli __________________
Akurat powrócił na pojedynek ze mną :p Ale damy radę, chociaż teraz to Ci chyba każdy Sida zazdrości. Ja wciąż nie mogę odżałować zmarnowanej jedynki w drafcie na Owieczkina ...
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 7 - Elita​



Vader cooooooooooooooooo ? już prawie dno.... ???? ale trzeba przyznać,
że bramkarze Ci genialnie zagrali, połowę punktów masz dzieki nim.

lupus gotowy ?
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 8 - Elita​



lupus druga przegrana w lidze i drugi raz z &quot;władzą forum&quot;


teraz mój pojedynek z Pietaszkiem, który zdemolował Juana.


Ja na pewno nie podłoże się tak łatwo, także czeka Cie ciężka przeprawa
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 10 - Elita​



Romano Birds wraz z Bzyku&#39;s Killers coraz bardziej staczają się w nieznaną
czarną dziurę, czyżby ich managerzy będą walczyć jedynie o nie zajęcie tak
poniżającego i śmiesznego ostatniego miejsca ? Na pewno nie chcieliby, aby
w przyszłym sezonie każdy wytykał ich palcem jako totalnych outsiderów...

Crowned Jets w świetnej formie, będę miał niezmiernie ciężką przeprawę w tym tygodniu.
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 10 - Elita​



Nadal nie potrafię sobie wyobrazić.... nie będąc na drafcie prowadzę w lidze... z lupusem wręcz ją dominuję, czy tutejsi managerowie są tacy słabi czy fantasy NHL jest tak nieprzewidywalna ?
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 11 - Elita​



Anderson &amp; Lundqvist świetna forma w tym tygodniu, dzięki czemu z bramkarzy zdobyłem 4 punkty i miałem jeden remis. Ich dobra gra przeważyła o moim zwycięstwie. Co ciekawe najwięcej strzałów u mnie w tym tygodniu oddał Max Pacioretty (16) i nie zdobył ani jednej bramki.

lupus został zlany przez Shena i jego druga pozycja jest lekko zagrożona, gdyż Seku i Sierhun nie śpią...
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Ja u siebie dokonałem już paru kosmetycznych zmian. Kilku innych zawodników jest do wzięcia. Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do tablicy ogłoszeń w lidze. Zaraz ... co ja gadam. Właściwie wszyscy są do wzięcia poza Niemim, Byfuglienem i Steenem.
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 12 - Elita​



Seku ~ podkulony ogon ;-) też nie dał rady, a to On jako jedyny jak dotychczas mnie pokonał, cóż... forma jest, czy wystarczy na Sierhuna ? Ostatnio było 11:4, więc trzeba myśleć pozytywnie, aczkolwiek mam już 11 zwycięstw z rzędu ! Kiedyś ta passa musi się skończyć.

Bzyku piękny tydzień !
elegancko wypunktowałeś cieńkiego Admina
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 13 - Elita​



Największe pochwały myślę należą się Romano Birds, który w ostatnich 4 kolejkach aż 3 razy zwyciężał i możliwe jest, iż niedługo wykaraska się z ostatniego miejsca, chociaż rywale - chociażby tacy jak Bzyku, nie zasypują gruszek w popiele i punktują kolejnych przeciwników.
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 14 - Elita​



Romano Birds nadal na fali
tym razem pokonał Crowned Jets i zbliżył się jedynie na jeden punkt do Bzyka, czyzbyśmy za tydzień uświadczyli nowegą czerwoną latarnię ?

Czołowa trójka bez zmian, natomiast na czwarte miejsce wskoczył JuanAntonio Penguins, który po prostu zmiótł
z tafli Shena, z którym ja się zmierzam w tej kolejce. Więc Shen ! trzymaj formę sprzed tygodnia
 
Baqu 775,9K

Baqu

Forum VIP
week 15 - Elita​



Że zacytuję klasyka - Romano Birds nadal na fali
xD tym razem pokonał Pingwiny i zajmuje już 10 pozycję, gdyż fatalnie spisuje się w tym sezonie Admin FB - Vader. Czyzby po latach dobrej gry spoczął na laurach tak jak Oviechkin ?

Ja znowu wygrałem - tu już się robi nudne... kto tam gra ze mną za tydzień...
nawet nie chce mi się sprawdzać pewnie znowu wygram ;-) a w PO 1 runda i out : D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom