>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
botshek 360

botshek

Użytkownik
ELITA - &gt; 3.10 poniedziałek 20:00



1 Dywizja -&gt; 3.10 poniedziałek 21:00
może przestawmy draft 1 Dywizji na 21:30 ewentualnie 22:00 oczywiście czasu polskiego, sądzę, że niejeden z nas ( w tym ja) kończy pracę o 21 ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matthias 18

matthias

Użytkownik
Sorry, że się nie odzywałem, ale napisałem na forum ligi na Yahoo i zapomniałem zajrzeć tutaj, nie miałem świadomości, że jest tutaj dyskusja o drafcie...
Co do tego 3.10 to mi nie pasuje, akurat tak się składa, że gram mecz amatorski w hokeja wieczorem tego dnia:p
Ale nie chcę jeden sam innym krzyżować planów, jeżeli wszyscy chcecie tego dnia to nie będę robił utrudniał.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do tego 3.10 to mi nie pasuje, akurat tak się składa, że gram mecz amatorski w hokeja wieczorem tego dnia:p Ale nie chcę jeden sam innym krzyżować planów, jeżeli wszyscy chcecie tego dnia to nie będę robił utrudniał.
Niestety, tak jak napisałem na początku tematu nigdy się nie uda dogodzić wszystkim. Zdecydowana większość opowiada się za poniedziałkiem 3.10. Kolega botshek prosi o przesunięcie na 21:30, co rozważymy bo 30 minut nikogo nie zbawi.
matthias spróbuj jakoś pozałatwiać sprawy no a jak nie to trudno, zagrasz &quot;wylosowanym&quot; zespołem.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Niestety, tak jak napisałem na początku tematu nigdy się nie uda dogodzić wszystkim. Zdecydowana większość opowiada się za poniedziałkiem 3.10. Kolega botshek prosi o przesunięcie na 21:30, co rozważymy bo 30 minut nikogo nie zbawi.
matthias spróbuj jakoś pozałatwiać sprawy no a jak nie to trudno, zagrasz &quot;wylosowanym&quot; zespołem.
Nie no meczu nie przełożę, ale spoko. I tak wygram to fantasy co mi robi drużyna hahaha:razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Czy mi sie tylko wydaje, czy obecnie draft 1.Dywizji ustawiony jest na 23:00? ????
Ustawienia już uaktualnione.
TERMIN DRAFTU - DYWIZJA 1. - 3.10 (PONIEDZIAŁEK) godzina 21:30 !
został lekko ponad tydzień ; )
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
wszystko już ustalone, czekamy na draft, proszę wszystkich o obecność ...
TERMIN DRAFTU - DYWIZJA 1. - 3.10 (PONIEDZIAŁEK) godzina 21:30 ! tymczasem mała prywata ... potrzebuje jednej osoby do gry w innej prywatnej lidze, jeśli ktoś ma ochotę jeszcze na jednym froncie pograć proszę dawać znać na PW ... Liga dużo mniejsza, więc rozgrywka trochę inna niż na FB będzie. Pozdrawiam wszystkich
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
U nas godzinka więc nieźle biorąc pod uwagę że niektórzy pierwszy raz wybierali...
Zaskakująco dobrze to poszło. Oby tak do końca ;) Jedynke w drafcie miałem, też fajnie :p Jakieś trejdy ? Kowalczuka oddam bo trafił trochę przez pomyłkę ... jak komuś LW dobry się przyda to w sumie można negocjować za graczy podobnego formatu lub ciut gorszych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom