>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2012/13

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam,
Zauważyłem, że Yahoo nie marnuje czasu i już umożliwiło tworzenie lig fantasy. Czasu jest mało i zamieszanie spore bo lokaut i skrócony sezon - nie mniej bawiliśmy się od kilku sezonów to i w tym by wypadało.
W ubiegłym roku chętnych było tak wielu, że stworzyliśmy dwupoziomowy system (Elita i I Dywizja) z dwoma komisarzami (Ja i Vader). Nie wiem jak to będzie teraz bo jak pisałem w akapicie numer 1 jest mało czasu na zebranie ludzi i draft więc piszcie zgłaszajcie się kto chce zagrać pisać na PW lub tu w temacie i szybko ustalamy drafty bo w Ameryce na dniach zaczną grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czas jest napięty jak baranie jaja - więc szybko i na temat.
Poprzednie tematy, można popatrzeć, poczytać -&gt;
Fantasy Yahoo NHL 2010/11
Fantasy Yahoo NHL 2009/10
Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Link do fantasy.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
Jako komisarz Elity odnowiłem ligę na tych samych ustawieniach co poprzedni rok (12 drużyn,6 wchodzi do PO itd.) i wysłałem zaproszenia do osób, które utrzymały się w Elicie oraz do dwóch osób, które awansowały do Elity (@Dats13 i @Michael Ellis).
Jako, że ja byłem przedostatni to muszę opuścić Elitę. Ale @Baqu zupełnie zrezygnował z działalności &quot;sportowo-bukmacherskiej&quot; więc go nie będzie z lidze- komisarz ligi podjął decyzję, że ktoś musi pilnować porządku (być komisarzem) w Elicie pozostanie 11 drużyna, tj. Błyskające Gwiazdy.
Trudno powiedzieć ile osób się zgłosi. Może zrobimy tylko jedną ligę. Zobaczy jak to będzie. Póki co ja zajmuje się Elitą a @Odi zajmuje się I Dywizją.
Termin draftu ustawiliśmy wstępnie za 14 stycznia.
Dla nowych zainteresowanych wklejam info z poprzedniego tematu.
Nowi zainteresowani.
Co potrzeba aby grać w Fantasy NHL:
1- znać się na NHL- chociaż średnio,
2- mieć konto założone na yahoo.com,
3- zapisać się do ligi,
4- nie obijać się w czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja wysłałem zaproszenia do następujących użytkowników:
Matthias
radzio_xp Patriots
Gobel Miners
Team Morszczyn
TeddyEndżels
Backrus Vsyuks
Chmielu Senators
Pro Darters
Botshek Maple Leafs
oraz do usera Jasper, który chcę grać od bieżącego sezonu. Sprawdzajcie swoje skrzynki yahoo i dołączajcie do ligi - czasu nagli.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kto jest właścicielem teamu NOCNE MARKI ? Prosiłbym o zmiane nazwy drużyny na taką zawierającą nick z forum - ułatwi to komunikację - to samo tyczy się nowych osób, które dołączę do ligi.
Wszystkim pasuje termin draftu ? Niedziela godzina 22 ? Można to przesunąć w przód ale myślę, że to dobra data. Chyba że Poniedziałek 22 ? Wypowiadać się I Dywizja. Obecność na drafcie obowiązkowa.
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
Odi juz poprawiam nazwę teamu mi niedziela pasuje ogólnie coś w trybie wieczornym po 21 zawsze może być
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom