>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2012/13

Status
Zamknięty.
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Szybkie pytanie, Halak jest na IR, czy w tym przypadku mając 2 bramkarzy muszę wziąć kolejnego żeby spełnić minimum występów na tydzień?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
daję 10 dni O&#39;Reilly&#39;emu i Avs na rozwiązanie sytuacji - TSN podał, że O&#39;Reilly poprosił o trade&#39;a, Avs nieformalnie podali kogo chcieliby w zamian - więc jest szansa, że ROR wreszcie zagra. Obie strony milczą. Na miejscu Canadiens bym próbował. Mają kim targować. NO RISK, NO FUN
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
To jest jakaś masakra. Jak patrzyłem przed sezonem na mój skład to stwierdziłem, że pierwsza piątka w lidze to niemalże pewne, a teraz mimo zarządzania drużyną na bieżąco i tylko kilku kontuzji dostaję w łeb od każdego ????
Fantasy NHL pozostaje dla mnie zagadką ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ja po pierwszej kolejce myślałem, że spokojnie będę cisnął tą ligę ???? A tutaj walka ciężka o PO, sporo kontuzji u mnie w defensywie. No i problemy z bramkarzami, bo po pierwszym tygodniu spuścili z tonu.
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
A to psikus. W takim razie odpadłem po spotkaniu w 1 kolejce, kiedy jeszcze stery nad tą ekipą miał Lipex ;)
Odegram się w przyszłej edycji. Backrus rozwal wszystkich do końca :cool:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co tam słychać w I Dywizji?
Wyniki sezonu razem z PO w Elicie.
Sezon krótki ale nie ma to znaczenia.
Mistrzem ponownie został Michael Ellis Freaks
Wicemistrzem został JuanAntonio Penguins
Trzecie miejsce zajął TheDon Sharks


???? ???? browar: dla menedżerów na podium
Pojedynki grupy spadkowej przedstawiają się tak:

@Odi mi pewnie przypomni (a może jest gdzieś w temacie) jakie były zasady spadku/awansu do Elity. Ale chyba dwie ostatnie drużyny spadają.
Nasza liga ma już kilkuletnią historię i klasyfikacja wszechczasów wygląda tak

Dziękuję wszystkim za aktywny udział w tegorocznej zabawie i zapraszam w przyszłym sezonie ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
W Dywizji I finał jeszcze trwa, zdradzę tylko że grają w nim ekipy Botshek Maple Leafs i Alanex Canucks.
Niezależnie od wyniku obaj Panowie już mają awans do Elity. Z Elity nie ma spadków w tym sezonie. Wiąże się to z reformą jaką chcemy wprowadzić tj. poszerzenie głównej ligi do 12 zespołów.
Z ciekawostek powiem że nie wiem czemu ubzdurało mi się że sezon się skończył po rundzie zasadniczej. W związku z tym nie wchodziłem nawet na stronke fantasy NHL i nie ustalałem składu. Aktualnie gram o 9 lokatę - miszcz miszczów gratulacje dla komisarza ????
http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/34957/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom