>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Atletico Madryt, HIT 22 kolejki Primera Division [30 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS




100zł na Darmowy zakład w BetClic


Starcie gigantów La Liga, mecz na szczycie od przebiegu którego mogą zależeć losy dalszej części sezonu. Jak spisze się armada Diego Simeone na Camp Nou? Niestety po raz kolejny władze LFP wyznaczyły starcie w środku dnia miast wieczorem, wszystko zapewne pod rynek azjatycki.


Zapraszam do dyskusji ;)
 
G 0

grucowy

Użytkownik
Z racji tego, że Atletico gra bardzo dobrze w defensywie, a Barca strzela mało bramek w pierwszych połowach może warto pokusić się o under 0,5 w 1 poł? Kurs 2,90 zachęca.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Z racji tego, że Atletico gra bardzo dobrze w defensywie, a Barca strzela mało bramek w pierwszych połowach może warto pokusić się o under 0,5 w 1 poł? Kurs 2,90 zachęca.
Moim zdaniem nie warto. O ile Barca na początku tego sezonu faktycznie zdobywała mało goli w pierwszych połowach i dość długo się rozkręcała, tak z miarę upływu czasu ta statystyka wygląda o wiele lepiej. Wystarczy spojrzeć w ostatnie wyniki do przerwy - Malaga 1:1, Bilbao 2:0, Bilbao 2:0, Espanyol 1:0, Granada 2:0 itd. Jedynie w meczu z Espanyolem nie padł żaden gol w całym meczu. Atletico dobrze gra w obronie ale Barcelona gra świetnie w ataku. W dodatku defensywa nadal nie jest monolitem więc niewykluczone, że Los Colchoneros sami coś ukłują. Moim zdaniem min. 1 gol w pierwszej połowie padnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Barcelona - Atletico
Over 3.5 gola
3.00
Unibet


Na dzisiaj wybrałem hitowe spotkanie z ekstraklasy hiszpańskiej. W 22 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą lider rozgrywek i ekipa z 2 miejsca w tabeli. Typuję w tym meczu na powyżej 3.5 gola. Po pierwsze Barcelona w tym sezonie regularnie zalicza wysokie wyniki. Na 20 ligowych meczy (1 spotkanie zaległe) zanotowali aż 10 razy over 3.5 gola. Barcelona ma na swoim koncie między innymi takie rezultaty jak 6:0, 4:0, 2:2, 4:1, 5:2. W swoim ostatnim meczu (puchar króla) zaliczyli wynik over 3.5 gola z Athletic Bilbao (3:1). Po drugie Barcelona zagra przed własną publicznością gdzie zawsze grają ofensywnie i dążą do strzelenia jak największej ilości goli ku uciesze kibiców. Ostatnie 5 meczy Barcelony w roli gospodarza to wyniki 3:1, 6:0, 4:0, 4:1 i 4:0. Jak widać we wszystkich meczach padł wynik over 3.5 gola. Jeśli chodzi o H2H to ostatnie mecze między Barceloną, a Atletico 1:2, 0:1, 2:3, 1:0 i 3:1. Na 5 ostatnich pojedynków 4 razy wpadały minimum 4 gole. Wszystko przemawia za tym, że dzisiaj wpadnie kilka bramek. Mój typ to 4:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
FC Barcelona - Atletico Madryt
30.01.2016 godz.16:00 Camp Nou
2:1

W 22 kolejce Primera Divison obejrzymy mecz na szczycie. Na Camp Nou liderująca drużyna FC Barcelony zmierzy się z wiceliderem Atletico Madryt. Oba zespoły mają po 48 punktów, a więc mecz będzie miał arcyważne znaczenie. Atletico prosze sobie wyobrażić w ostatnich 5 meczach Primera Divison nie stracilo bramki! Mają najlepszą defensywe w lidze. Ale teraz przyjdzie im grać na Camp Nou z wielka Barceloną, zmierzyc się z zabójczym trio Messi, Suarez, Neymar. Historia pojedynków obu zespołów zdecydowanie przemawia za Barceloną. W siedemnastu ostatnich pojedynkach rozegranych na przestrzeni ponad pięciu lat ekipa z Vicente Claderon wygrała tylko raz, pięć razy dzieliła się punktami, a jedenaście razy schodziła z boiska pokonana. Na dodatek Los Colchoneros przegrali 5 ostatnich spotkań z Blaugraną. Barca w lidze jest niepokonana od 13 spotkań, natomiast Atletico na 15 ostatnich spotkań w lidze przegrali tylko raz. A więc oba zespoły są w bardzo dobrej dyspozycji, jednak sądzę że dziś gościom przyjdzie skapitulować, personalnie Barca ma lepszy zespół, więcej indywidualności, Messi sam w pojedynke może roztrzygnać mecz, do tego kapitalny i bramkostrzelny Suarez czy Neymar. Dodatkowo brak Tiago w Atletico według mnie to duże osłabienie.
Przewidywane składy:
Barcelona (4-3-3): Bravo – Mathieu, Pique, Mascherano, Alves – Rakitić, Busquets, Iniesta – Neymar Suarez, Messi
Atletico (4-3-3): Oblak – Luis, Godin, Gimenez, Juanfran – Koke, Gabi, Fernandez, Niguez – Vietto, Griezmann
Nie zagrają:
Barcelona: Rafinha(kontuzje); Neymar, Alba (występ pod znakiem zapytania)
Atletico: Tiago (kontuzja); Correa (zawieszenie); Torres (występ pod znakiem zapytania)
Myśle że w tym meczu wiele bramek nie zobaczymy jednak sądze że Barcelona przechyli szale na swoją korzyść.
Moje typy:
Barca wygra ✅
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Under 1,5 do przerwy ⛔
Kurs: 1,42
Bukmacher: Unibet
Under 3,5 w meczu✅
Kurs: 1,38
Bukmacher: Unibet
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
A ja licze na intensywny mecz dzisiaj, coś czuję że Barcelona będzie chciała zdominować Atletico co pozwoli na tworzenie szans bramkowych dla obu stron. Ja w tym spotkaniu skłaniam sie ku rzutom rożnym, troche to ryzykowne ale tak jak mówie licze na intensywne spotkanie i wiele rogów. Barcelona w swoim galowym składzie z MSN w ataku więc powinno być gorąco, Atleti ma również kim postraszyc, Greizmann w wybornej dyspozycji w tym sezonie.

Barca - Atletico typ: over 8,5 rożnego @1,7 Unibett✅
Atletico over 2,5 rożnego @1,4✅
Handicap kartek Atletico -1,5 @1,7✅

Piękny dzień $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Barcelona - Atletico
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.90
buk: betsson
Wynik: 2:1
✅
Czas na starcie, które można nazwać pojedynkiem wagi ciężkiej!. O godzinie 16:00 zagrają ze sobą Barcelona z Atletico, ale przejdźmy do rzeczy. Po odpadnięciu z pucharu króla, Atletico została tylko liga oraz LM. Goście przyjeżdżają na Camp Nou z myślą ugrania choć jednego punktu. Ale ugranie choć tego jednego punktu będzie graniczyło z cudem. Bet na dzień dzisiejszy, to powyżej 2.5 gola. Nie zawsze spotkania obu drużyn kończyły się trzema golami, ale dlaczego dzisiaj nie mogło by być inaczej?!. Wszyscy wiemy, że Atletico w tym sezonie słynie z żelaznej obronny. Jednak dziś Ci obrońcy będą mieli trudne zadanie żeby zatrzymać MSN, które jest ciągle w gazie...
Siła Atletico opiera się na Griezmannie, dlatego też liczę na jego przebłysk w dzisiejszym meczu i strzeleniu choć jednego gola. Barcelona do dzisiejszego meczu przystąpi w najsilniejszym składzie. Bowiem po meczu z Athletic trenowali już Alba i Neymar. Barcelona z pewnością będzie kontrolowała przebieg całego spotkania utrzymując się przy piłce i cierpliwie czekając na swoje okazje, a tych zapewne będzie dużo!
Drugi Typ na dziś to rzuty rożne. Betsafe zaproponował nam ciekawą niską linię powyżej 9.5 rzutów rożnych, co jest dla mnie kolejnym typem do grania. Jak spojrzymy na statystyki to gospodarze u siebie nabijają ich bardzo dużo, spójrzcie sami: 9,6,7,13,2. Do tego niech Atletico dołoży 3/4 rzuty rożne i kolejny Typ powinien być na plus.
Kolejnym typem jest zagranie, że obie drużyny strzelą przynajmniej po golu. Jak już wspomniałem wyżej MSN jest w gazie, i raczej nie obawiam się tego, że Barcelona nie strzeli tutaj gola. Ciekawe jestem tylko jak będzie wyglądał Gierzmann, i czy uniesie ciężar gry jaki będzie na nim ciążył.
Liczę dziś na świetne widowisko, które pozwoli nam delektować się tym spotkaniem, golami i efektywnymi akcjami!
pozostałe typy:
powyżej 9.5 rzutów rożnych. Wynik: 14 ✅
obie drużyny strzelą gola - TAK. Wynik: 2:1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
medium0 48

medium0

Użytkownik
FC Barcelona - Atletico Madryt
Barcelona over 1.5 bramki @1.61 / Bet365 ✅
Hit weekendu w La Liga i prawdopodobnie najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Nikomu nie trzeba przedstawiać obydwu drużyn. Obecny lider zagra z wiceliderem o to kto na najbliższy czas będzie przewodził w tabeli. Sytuacja w przypadku Barcelony wygląda o tyle lepiej że ewentualna wygrana daje im 3 punkty przewagi a w zanadrzu mają zaległy mecz ze Sportingiem Gijon i wielu cule słusznie zapisuje sobie już 3 następne punkty w pamięci. Nie dziwi więc nikogo że wygrana gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu otwiera im ostatnią prostą do obrony tytułu w Hiszpanii. Atletico będzie walczyć o to aby sezon się jeszcze nie skończył. Jak do tej pory wytrwale dotrzymują kroku Barcelonie będąc na ten moment ich głównych rywalem do zdobycia mistrzostwa ponieważ obie drużyny odstawiły będący w nijakiej dyspozycji Real Madryt.
Obaj trenerzy unikają jednak stwierdzenia jakoby ten mecz miał przesądzić o tytule. Jest to po części racja bo nawet w przypadku wygranej Blaugrany drużyna ta na pewno zgubi gdzieś punkty po drodze ale czy nie inaczej będzie w przypadku Atletico? Wracając do dzisiejszego spotkania - cała Hiszpania liczy na to że ekipa Simeone w końcu znajdzie sposób na Barcelone Luisa Enrique. Liczy na to Real Madryt. Liczą na to kibice Los Colchoneros. Ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami to pięć zwycięstw Katalończyków co dobitnie pokazuje że ekipa z Camp Nou ma sposób na drużynę Atletico. Przyznaje to nawet najlepszy napastnik drużyny z Madrytu, Griezmann, który mówi wprost - nie potrafimy grać z tą Barceloną. Można jednak zakładać że Diego Simeone na pewno ma jakiś plan na to spotkanie bo on sam jest świadom tego jakie problemy miała jego drużyna z Blaugraną w ostatnich spotkaniach. Sam na konferencji prasowej powiedział parę ciekawych słów - Nie mówiłbym o strachu, lecz przede wszystkim mają trzech wspaniałych napastników, a to każe nam być bardzo czujnymi przez 90 minut. Przyjście Suareza wzmocniło ich cały system, a najpiękniejsze jest to, że oni nie pokazują żadnej zazdrości. To ludzie ze zdrowymi relacjami, szczęśliwi, a ten futbol jest niesamowity. Barcelona jest najlepsza na świecie, a ci trzej chłopcy posiadają ogromny udział w tym wszystkim. Zawsze pojawia się jakaś zazdrość, egoizm, ale tutaj mamy do czynienia z czymś zupełnie odwrotnym. Mowa oczywiście o najlepszym w historii Barcelony trio MNS. Nie było w ostatnim czasie drużyny która nie przekonałaby się o trudności grania przeciwko nim. Ci trzej panowie strzelali komu chcieli, jak chcieli i kiedy chcieli a w całym 2015 roku zdobyli łącznie 137 bramek. To więcej niż jakikolwiek inny zespół w Europie. Szczerze mówiąc nie ma sensu rozpisywać się nad ich statystykami bo wystarczy po prostu obejrzeć parę spotkań. Warto jednak zaznaczyć że na ten moment najważniejszym ogniwem w ataku jest niesamowity, dla wielu najlepszy na świecie na ten moment, Neymar. Dosłownie przyćmił on zdobywcę Złotej Piłki jak i najlepszą dziewiątke świata. Brazylijczyk jest absolutnie kluczowy dla obecnej Barcelony a przed dzisiejszym spotkaniem warto zauważyć że Atleti jest jego jedną z ulubionych ofiar.
Jakie problemy czekają Barcelone dzisiaj? Można zakładać że bardzo duże ponieważ Atletico dosłownie do perfekcji opracowało gre w obronie. Pod tym względem są najlepszym zespołem w Europie. 8 straconych bramek w 21 meczach La Liga to jest wynik absolutnie kosmiczny. Co ciekawe, 2 z tych bramek strzeliła im właśnie Barcelona w pierwszym meczu na Vincente Calderon. Barcelona która na ten moment aplikuje rywalom po parę bramek na mecz ale trudy rozgrywania przez 2 miesiące spotkań co 3 dni już zaczynają dawać o sobie znać. Można być jednak pewnym że na dzisiaj wyjdą maksymalnie zmobilizowani w najlepszym składzie i będą próbwali skruszyć żelazną defensywę chłopaków Simeone. Ci z kolei zapewne nastawią się na kontry bo pójście na bezpośrednią wymiane ognia nie jest dobrym pomysłem na Camp Nou. Biorąc jednak pod uwagę formę trójki napastników z Barcelony, bramki są nieuniknione. Dawno nie było tak wysokiego kursu na to że Blaugrana strzeli minimum 2 gole dlatego dla mnie jest to warte grania. Atletico ma swoje problemy i Barcelona powinna to wykorzystać. W pięciu ostatnich spotkaniach między tymi zespołami trzy razy ekipa z Madrytu traciła minimum dwa gole. Dzisiaj nie powinno być inaczej ale możemy spodziewać się bardzo ciężkiego spotkania dla obu stron.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś krótko i chaotycznie bo jestem w szkole. Już na początku tygodnia prosiłem buki o wystawienie celnych strzałów w tym meczu. Atletico remis bierze w ciemno.ich każdy mecz wygląda tak samo. Po pierwsze defensywa a jak coś się uda strzelić to dobrze. Zagrają ofensywnie w środku pola, a w polu karnym postawią zasieki. Nie wiem jak dokładnie prezentują się staty, ale w meczach lepszych drużyn z Atletico bardzo długo potrafimy czekać na celny strzał. Jak czerwo nie pokrzyzuje planów to bet oceniam tak jak wcześniej różne Rayo. Limit na nowym koncie u ruskich 120euro. Gram za 100.

Barcelona - Atletico
Poniżej 9,5 celnych strzałów ok 1,98 1xbet ✅ 8
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie. Ja niestety na chorobowym, ale Barca i Atleti pomogą mi przetrwać ten niewdzięczny okres. No ale do meritum. Koledzy wcześniej zarzucili temat kartek, który od kilku dni chodzi mi po głowie. Dla mnie w tym kontekście to jest krótka piłka. Lider vs wicelider + sędzia Mallenco + Atakjuąca Barca + Atletico grające z kontry= Over 6,5 żółtych kartek. I chyba nie trzeba przypominać jak wyglądały poprzednie spotkania obu zespołów. Absolutnie nigdy żaden z piłkarzy obu teamów nie odstawiał nogi i tak będzie również dzisiaj.
Barcelona, która gra ultraofensywną piłkę, zdobywa multum goli, trio MSN. Te czynnik wymuszą na graczach Diego Simeone jeszcze twardszy i zdecydowany odbiór piłki. Co za tym idzie, kartek ze strony przyjezdnych jestem pewien.
Ktoś zapyta: A Barca jak stoi z tymi faulami zasługującymi na &quot;żółtko&quot;? Dobre pytanie. Od razu odpowiadam. Nieźle. 3,2,1,3,1 tak to wygląda w ost. 5 spotkaniach Barcy. Czyli oprócz ogromnej ilości goli, Katalończycy, aż tak czysto nie grają. Pique, Mascherano, Busquets, czy Neymar(nie wiadomo jeszcze czy zagra od początku) potrafią znacznie przekroczyć przepisy i dać pretekst sędziemu do pokazania kartki.
Over 6,5 żóltych kartek 1.8 STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Undiano Mallenco sędzią meczu Barcelona - Atletico -&gt; http://pl.soccerway.com/referees/alberto-undiano-mallenco/45076/
Może więc jakieś pomysły/sugestie na kartki w tym mecz? Wiadomo Atletico przebierać w środkach raczej nie będzie. Ktoś ma jakieś propozycje?
Ogólnie sam mecz zapowiada się na starcie najszczelniej grającej defensywy Atletico z najefektowniej grającą ofensywą Barcy.
Myślę, że warto spróbować. Dobrze wiemy, że Atletico słynie z agresywnej gry, a jak mecz nie idzie po ich myśli, to tych fauli jest ponadto!. Dziś z pewnością faulowani nie raz będą MSN, do tego tacy zawodnicy jak Busi, Alba, Alves, Mascherano czy Iniesta też nie odpuszczają.
Pan Mallenco miał okazję sędziować mecze Barcelony z Atletico w poprzednim sezonie. Raz pokazał 8 żółtych kartek a raz 9. Dziś linia jest bardzo niska, dlatego też to pobieram!

powyżej 6.5 żółtej kartki. Wynik: 3 ⛔ szkoda dwóch czerwonych kartek bo raczej zabiło mecz jak i ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Barcelona - Atletico Madryt
powyżej 2,5 bramek ✅ ✅ zapłacone do 1 połowy.
/ ALE to co zrobił Felippe Luis to powinien dostać srogie kary za ten faul.. i jeszcze minę ma zdziwioną.. HA HA
(1,90) Betsson
Na dzisiaj biorę pod lupę chyba jedne z najciekawszych jeśli chodzi o piłkę nożną, które będzie odbywane w Barcelonie. Na pewno można mówić, że to jest szlagier. Bo oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli i dzisiaj będzie wiadomo, kto będzie liderem z lekką przewagą punktową. Atletico ostatni mecz zremisowali dość pechowo, mimo że przeciwnik też był jak najbardziej do ogrania, chociażby skromnym wynikiem 1-0. Dzisiaj kolejna wyższa półka dla nich czeka, bo Barcelona z Neymarem na czele. Ten gość ma niesamowity talent, to jak szanuję piłkę, to jak gra technicznie, to jak precyzyjnie potrafi ubić rywala i dobitnie go dobić strzelając pod poprzeczkę bramki. W Santosie też błyszczał, ale tutaj gra jeszcze lepiej. 16 bramek jak na razie na koncie, nie biorą się z niczego. Doskonale rozumiejący się tercet &#39;Neymar-Suares-Messi&#39; który trzeba przyznać jest jednym z najlepszych na świecie. Messi może już tak nie strzela regularnie ale i dla niego będzie to wyzwanie w dzisiejszym meczu, żeby strzelić bramkę i zbliżyć się do Griezmanna, który ten ma aktualnie 12 bramek. Jestem pewny, że nie zobaczymy w tym spotkaniu meczu do jednej bramki. Atletico nie postawi autobusu pod bramką i nie będą się tylko bronić bo i swoje też dołożą. Barca trudny przeciwnik do przejścia, na pewno będą dominować pod względem posiadania piłki, a nawet i akcji pod bramką rywali, byleby jednych i drugich skuteczności nie brakowało
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
&lt;table id=&quot;post5927270&quot; class=&quot;tborder&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;td class=&quot;alt1&quot; id=&quot;td_post_5927270&quot; style=&quot;border-right: 1px solid #D1D1E1&quot;&gt; Barcelona - Atl Madryt

Z kim punkty ma tracić Barcelona u siebie jak nie z ekipą pokroju Atl Madryt ? Atl Madryt ma najlepszą defensywę w lidze i stracili w tym sezonie raptem osiem bramek. A jeżeli któraś z kontr im wyjdzie? No właśnie...Ekipa ze stolicy Hiszpanii zagra mocno ustawiona w tyle czekając na okazje właśnie w kontrach. W mojej opinii absolutnie nie stoją na straconej pozycji w tym meczu.

Atl Madryt x2 kurs 2,25 STS
Atl Madryt + 1,50 kurs 1,50

wynik 2:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border: 1px solid #D1D1E1; border-top: 0px&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;alt1&quot; style=&quot;border: 1px solid #D1D1E1; border-left: 0px; border-top: 0px&quot; align=&quot;right&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Może ktos mi odpowiedziec na pytanie ile kartek ma Neymar?Bo na różnych stronach podaja 4 na innych 3....Chodzi o to cz jest zagrożony.W nastepnej kolejce Barca zagra z Levante by pozniej podjac u siebie Celte.Byc może Neymar bedzie chciał sie wyczyścic.
Póżniej do kasacji.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może ktos mi odpowiedziec na pytanie ile kartek ma Neymar?Bo na różnych stronach podaja 4 na innych 3....Chodzi o to cz jest zagrożony.W nastepnej kolejce Barca zagra z Levante by pozniej podjac u siebie Celte.Byc może Neymar bedzie chciał sie wyczyścic.

Póżniej do kasacji.
http://www.laliga.es/estadisticas/liga-bbva/amarillas/
Po prawej stronie pod pozycją nr 100. Neymar 4 ż. kartki.
Pozdrawiam

Przy okazji wrzucam wyjśćiowe składy

FC Barcelona: Bravo, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar.

Atlético Madryt: Oblak, Juanfran, Godín, Gimenez, Filipe, Augusto, Koke, Gabi, Niguez, Carrasco, Griezmann.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
No Atleti mocno zagęści dziś środek, więc Barcelona jeśli szybko czegoś nie strzeli, to będzie im ciężko. Myślę, że to świetny ruch Simeone, bo w ataku Vietto, Jackson, czy co lepsza Torres są mega bezproduktywni. Wystawia Griezmanna na szpicy i liczy na jego fantazje, bo chłopak ma momenty, w których strzela niesamowite gole. Do tego szybki i dobry drybler Carrasco. Będą liczyć na kontry. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam osobiście nadzieję, że Rojiblancos wygrają ten mecz i liga w czołówce znowu się zrówna.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Słabiutki mecz Barcelony, Atletico fajnie zaczęło. Chwile uśpienia,dwa ciosy Barcy i to było by na tyle. Atletico bardzo agresywnie, zdecydowanie za bardzo. Pierwsza czerwona słuszna. W drugiej Godin za kolejną żółtą wyleciał. I można było się spodziewać, że to Barca będzie dominować, a tu nic mylnego Atletico w 10 czy nawet w 9 potrafiło atakować i momentami wyglądało to tak jak by drużyna odwrotna grała w osłabieniu. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Griezmann&#39;a, miał olbrzymiego pecha. Gdyby nie te czerwone mecz mógł skończyć się inaczej, w środku pola dominacja Atletico. Czy to był po prostu słaby mecz Barcy,a może poczuli się za pewnie i odpuścili mając wynik i przewagę zawodników, ciężko mi stwierdzić.
 
luks13 3

luks13

Użytkownik
Barca znów wygrywa na chodzonego. Oczywiście dwie czerwone kartki ustawiły to, jak wyglądał ten mecz. Jednak trzeba też pamiętać, że Blaugrana strzeliła dwie bramki - kiedy w meczu brało udział jeszcze 22 zawodników. Katalończycy są teraz w świetnej sytuacji a mają jeszcze przecież zaległy mecz. Zobaczymy jak dziś odpowie Real, który na pewno broni w walce o mistrza jeszcze nie złożył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom