>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Real Madrid C.F. - Gran Derbi Europa - 29.11.2010 CAMP NOU

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Osobiście myślę, że mecz ten nie będzie jakimś spektaklem. Niestety bądź też stety Mourinho jest wybitnym taktykiem i z pewnością nie rozpocznie spotkania z jakimś wielkim animuszem, z jakąś wielką chęcią szybkiego strzelenia gola. Początek z pewnością należał będzie do zespołu Blaugrany, aczkolwiek oni również w rozgrywaniu piłki starać się będą być w miarę ostrożnymi w swoich atakach i nie rzucą wszystkich sił na początek meczu, bo to druga połowa zadecyduje kto w tym meczu wygra. Barcelona kocha atakować, uwielbia mieć piłkę, ale to nie są beztroskie dzieci, które rzucą się na przeciwnika, który tylko czyha by skontrować. Myślę, że Barcelona będzie w posiadaniu piłki przez długi czas, w szczególności w ciągu pierwszych dwóch kwadransów gry.
Dużo mówi się o złej pogodzie w trakcie spotkania, i przypuszczenia zdają się potwierdzać. Wg accuweather.com w chwili obecnej mamy 7stopni celsjusza (odczuwalne 5), toteż pogoda z pewnością nie będzie sprzyjać wirtuozerii zwłaszcza, że w godzinach późno wieczornych przewidywany jest deszcz!
Osobiście nie widzę większego sensu w porównywaniu wszystkich piłkarzy Barcelony i Realu , a już zwłaszcza jakiegoś wysnuwania na tego podstawie tego kto wygra w tym spotkaniu. Naprzeciw siebie stanie 22 takich samych ludzi, każdego stać na błysk, każdego stać na kiks. Everyone can Everything ;).
Myślę, że w tym meczu warto pokusić się o typy, że gol nie padnie przed 27:00 minutą. Pogoda, rozpoznawanie rywala i swego rodzaju zimna kalkulacja to argumenty za tym przemawiające.
Pokusiłbym się też o kartki dla danych zawodników. Myślę, że kandydatem do zostania ukaranym jest Alonso, który w środkach w trakcie gry nie przebiera. Nisko wyceniany jest Ramos i tu też możliwe jest to, że dostanie kartkę.
Myślę, że jedynym w miarę sensownym typem jest to, że gol nie padnie przed 27 minutą i tak też zagram. 1X2 i under/over oraz inne wynalazki zamiar mam odpuścić.
Brak gola przed 27:00 @ 1.83 Bet365
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Więc i ja dołoże kilka typów :
Win Real Madryt @@ 3,20 Bwin
Zdecydowanie to drużyna Jose Mourinho jest faworytem jak wiemy jego umiejętności trenerskie pozwalają w takich spotkaniach aby presja była na nim nie na jego drużynie co zdecydowanie pomaga zawodnikom. Dodatkowo to rewanż za zeszły rok Real pokazał już nie raz że w tym sezonie grają znakomicie. Cristiano Ronaldo z niego zdjął całą presje Mourinho dając mu kredyt zaufania i że jego pozycja jest niepodważalna co mu pomaga o czym świadczą 15 bramek.

Strzelec gola ; Ricardo Carvalho @@ 10,50 Bwin

Po takim kursie aż wstyd nie zaryzykować nawet za przysłowiową &#39;&#39;dwójkę&#39;&#39; często piłka szuka RIcardo na rzutach rożnych. Strzały głową są cięzkie do obronienia i tutaj upatruje szansę.


Ile razy w drugiej połowie zespół Realu będzie na spalonym @@ over 1,5 @@ 2,10

Taki kurs na spalony? Najczęściej pewnie łapany będzie Benzema który słynie z tego spodziewam się spokojnie 2 razy na spalonym graczy Realu w drugiej połowie a kurs 2,10 to dla mnie jak promocja na &#39;&#39;4paka&#39;&#39; w tesco.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Pewnego wieczoru mały dzieciak postanowił wyjść sam na miasto. Nagle nic się nie spodziewając został on napadnięty przez bandę bandytów. Ci odebrali mu siła komórkę i zabrali pieniądze. Czując nad nim przewagę przyparli go do ściany i zaczeli okładać go pięściami. Chłopak nie wytrzymywał bólu i cierpienia. Nie miał możliwości postawinia się, nie miał na to siły, warunków, odwagi. Padł na ziemię. Prosił aby przestali, ale to tylko napędzało chuliganów. Raz po raz kopali i uderzali leżącego biedaka. Widzieli jego krwawiącą twarz i obolałe ciało , jednak nie chcieli sobie odbierać tej przyjemności upokorzenia i poniżenia zdobyczy. Trwało to jakiś czas aż musieli przestać, bo dookoła zbierali się ludzie. Ostatecznie zadowoleni opuścili miejsce zdarzenia.

To moja brutalna wersja tegorocznych Gran Derbi ???? Barcelona zagrała niesamowity mecz. Raczej nie lubie piania i zachwycania się nad Barcą, ale w tym wypadku może zabraknąć słów. Real zupełnie bezradny, nie potrafili się bronić, nie potrafili rozgrywać. w 100% zasłużony wynik. Z drugiej strony szkoda, że nie zobaczyliśmy interesującej wymiany ciosów, ale poprostu w tym meczu to była różnica kilku klas pomiędzy Barcą a Realem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wynik szokuje bez wątpienia, nie ma co tu dużo mówić. Po cichu myślałem, że Barca wygra, ale nie aż taką ilością bramek. Pierwsza połowa nawet była jeszcze ciekawa, za to druga po 3 bramce to już tylko podawanie piłek między sobą.
Niby miały być derby Europy, a po wyniku można stwierdzić, czy to jakaś Almeria nie przyjechała. Ogólnie dużo spięć pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Guardiola sprowokował Ronalda i ten go odepchnął.
Pod koniec meczu presji nie wytrzymał Ramos za co dostał czerwoną kartkę. A w meczu pachniało czerwem już od pierwszych żółtych kartek.
Ogólnie delikatny szok, bo ta obrona Realu dziś była dziurawa jak Szwajcarski ser ???? .
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Moj Boze. Najlepszy mecz jaki kiedykolwiek widzialem!! Jezu jak ta Barca grala!!!!!! Magia! Zobaczyc mine Special One a raczej jej brak bezcenne. Naprawde fantastycznie zagrala Barcelona. To utrzymywanie sie z pilka, zagrania na klepke, podania co do centymetrow....Palce lizac. Choc nie jestem kibicem barcy to nie wiem czy kiedykolwiek zobacze lepsza gre niz dzis grala Barca.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Choc nie jestem kibicem barcy to nie wiem czy kiedykolwiek zobacze lepsza gre niz dzis grala Barca.
Poczekaj do następnego Gran Derbi ;) Do następnego pompowania bańki pustymi hasłami, jaki to Real jest wielki po kolejnych zwycięstwach z Bilbao i Gijonem, po kolejnych tekstach Speszal Łana, że Villa nie strzela goli, a Messi to aktor, po kolejnych bramkach Ronaldo przed ważnym meczem i pewnie kolejnych już po nim. Co Gran Derbi - ta sama historia.
Nokaut sportowy ze strony Barcelony i ujawniające się zezwierzęcenie ze strony Realu. Pozdro dla wszystkich fanów, jak to się mówi, Galacticos
[*].
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 0

krakk

Użytkownik
chłopie Tobie nawet słownik nie pomorze.:-|
Fakt, że zrobił parę błędów ale co do kartek... powinny być już wcześniej czerwone. To jak Carvalho zatrzymał piłkę ręką, gdyby tego nie zrobił byłaby sytuacja sam na sam więc powinna być za to czerwona kartka.
Co jak co ale wynik 5:0 szokuje... Murinho w ogóle nie widoczny, jakby go w ogóle nie było na tej ławce trenerskiej. Jakby Barca czasami podjęła jakieś ryzyko przy stanie 4:0 to byłby jeszcze większy pogrom. Kilkakrotnie brakowało prostopadłej piłki do zawodnika który byłby wtedy sam na sam i nie byłoby spalonego bo 1 z obrońców Realu kilkakrotnie nie trzymał linii. Tydzień zaczął się mega emocjonująco, kolejny mecz w środę przy Bułgarskiej.
 
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
To że Real przegra było do przewidzenia,ale 5-0 to istny blamaż.Real nie pokazał nic,jak i C.Ronaldo,potwierdziła się zasada, że Ronaldo potrafi błysnąć tylko ze słabszymi rywalami,a Barca?! 28 podań w ciągu 1m19s. i w efekcie strzelony gol( piłkarze realu nawet nie powąchali piłki) mówi samo za siebie,Barcelona klepała aż miło.Szkoda tylko że był to jednostronny pojedynek.
 
Baqu 788K

Baqu

Forum VIP
To, w jakim tempie poruszają się zawodnicy po przeszło osiemdziesięciu minutach meczu przeczy fizyce. A na pewno fizjologii. Przynajmniej takiej, jak rozumieją ją w pewnej lidze od morza aż do Tatr.
Koniec meczu. Jose Mourinho schodzi do szatni z miną, która idealnie nadawałaby się na reklamę musztardy.
Żoze nadal bez porażki w roli trenera Realu... teraz ma na koncie same wygrane i jedna kleske!
Mou ma wszystko najlepsze. Jak przegrywac to tez z rozmachem!
c+: mozna dyskutowac czy Barca wygrala dzis z Realem. Wg mnie to byli jacys przebierancy...
ile ?
przepraszam ile ?
niemozliwe, ale tak na prawde... ile ?
o cholera...
btw... Sergio obchodził dziś mały jubileusz. To była jego 10. czerwona kartka w Realu.
VeB !
 
puczi 0

puczi

Użytkownik
Po raz kolejny Barcelona upokarza Real.
Różnica klas i tyle. Barcelona zagrała wczoraj tak kapitalny mecz, że ręce same składają mi się do oklasków.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No co tu dużo mówić o tym meczu. Każdy kibic chyba oglądał to spotkanie i można śmiało powiedzieć, że przecierał oczy ze zdumienia. O ile kibice Blaugrany spodziewali się zwycięstwa swojej drużyny, tyle fani Realu mogą być rozgoryczeni. Sam nie jestem zwolennikiem żadnego z tych klubów, jednak to, co wczoraj pokazała Barcelona było niesamowite. Takiego rozmiaru porażki Galacticos chyba nikt się nie spodziewał. Od pierwszych minut gracze Barcy zaczęli atakować i już niedługo po pierwszym gwizdku sędziego przyniosło to efekt. Śmiało można powiedzieć, że wynik 5:0 jest sprawiedliwym wynikiem, bo Real tylko chodził po boisku. Niesamowita gra z pierwszej piłki doprowadziła spokojnie to tak dużego wyniku. Mi osobiście podobała się po raz kolejny gra Pedro. Chłopak pokazuje, że nie na darmo coraz częściej widuje się go w pierwszym składzie Barcelony, bo jest po prostu świetny. A Messi ? Nie ma słów na opisanie jego gry, przykładem może być strzał na początku spotkania, po którym piłka uderzyła w słupek. Rzeczywiście, szkoda, że nie zatrzepotała w siatce, bo mielibyśmy piękną bramkę. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że w Lidze Mistrzów również sobie poradzą tak świetnie. A Real ? Nie ma już nic do stracenia, więc Mourinho musi się bardzo postarać, aby szybko zmazać plamę, jaką jego zawodnicy wczoraj doznali.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Nie faworyzuje Barcelony i odważnie stwierdzam, że taki mecz wychodzi raz na wiele.........
Stwierdzam jednak, że zagrali Kosmos.....Myślę, że wygrało po prostu zgranie zespołu i serce do gry.
REal był zbyt cofnięty......Ronaldo nie widoczny....
Messi czy Ronaldo ?? .... Uwazam ze kazdy ma swój gorszy i lepszy dzień.
Indywidualne umiejętnosci na pewno lepsze ma Ronaldo....
Na boisku lepiej jednak sprawuje się Messi....
Ciezko stwierdzic kto jest lepszy, ale dlugo nie bedziemy miec takich piłkarzy na świecie.

Pozdro
 
ciufas 11

ciufas

Użytkownik
Bramki strzelone w pięknym stylu, po tym krótkim filmiki mogę stwierdzić że mecz zagrany na najwyższym poziomie !✅

// Gdzie mogę zobaczyć cały meczy? bo nie miałem okazji oglądać , a z chęcią bym dzisiaj zobaczył to przedstawienie ;).
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Canal+sport właśnie nie mam :/ , no nic pozostało mi tylko czekać aż ktoś wrzuci cały mecz ;).
zapewne będzie dzisiaj na którejś ze stron torrentowych, więc jak masz konto na jakimś lepszym trackerze to sobie ściągniesz ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Indywidualne umiejętnosci na pewno lepsze ma Ronaldo....
Na boisku lepiej jednak sprawuje się Messi....
Ciezko stwierdzic kto jest lepszy, ale dlugo nie bedziemy miec takich piłkarzy na świecie.

Pozdro
Możesz mi przybliżyć jakimi to umiejętnościami jest lepszy żeluś od Messiego?
Bo jedyne czym jest lepszy to w strzale z dystansu oraz w pajacowaniu.
Technikę w sensie, szybkość, drybling, podania, strzał od x lat ma Messi.
Chwałę żelusiowi przyniósł MU, ale w Premiership gra się górnymi piłkami, typu cross albo długie dośrodkowanie dlatego tam miał tak łatwo z wymieszaniem jakiegoś wolnego pseudo obrońcę. W lidze gdzie liczy się szybkość, gra kombinacyjna, technika i drybling jest cieniutki jak barszcz, kolejny raz beczy (od ME w Portugalii) ma kolejne upokorzenia. Dla mnie to nie jest piłkarz - to piłkarska Jola Rutowicz - była zrobiła karierę gdzieś tam jest.
Co do meczu - jednym słowem kosmos, jeżeli Barca ma takich magików rozgrywania jak Xabi+Iniesta+Messi to po 3 zawodników musi każdego z nich kryć i tak jest ciężko mu odebrać piłkę.
Mnie przypadła do gustu gra Puyola, nie do przejścia co do tempa gry - dawno dawno nie widziałem takiego meczu (chyba 10 lat temu Arsenal-Deportivo La Coruńa podobne tempo było w LM). Potwierdza się jedna reguła.
PIENIĄDZE NIE GRAJĄ - Real może mieć Ronaldów, Murinhów, Carvalhów ale nie stanowią kolektywu i wczoraj ich serce do gry zostało złamane przy 3-0 (widać było wściekłość gdy ich Katalończycy ośmieszali podaniami).
Nie chcę nic mówić, ale ciekawe czy Special One przebrnie 1/8 LM ????
Oby więcej takich meczów ;) (nie chodzi o wynik ale piękno gry - poezja)
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
mnie tam najbardziej zadowalały te ich podania, miliony podań, praktycznie cały mecz grali sobie z nimi w &quot;dziada&quot; a tamci latali jak pieski za piłeczką koło piłkarzy Barcy ???? w pewnym momencie to już robili sobie z nich po prostu jaja jak zaczęli sobie piętkować ???? tego meczu chyba nie zapomnę do końca. co do tego, że Messi nie strzelił brameczek, to wydaje mi się że to było w dużej mierze zaplanowane (na nim skupiało się 2-3 graczy i robiło się miejsce dla innych), co do symulowania przez niego - nie wiem o co wam chodzi. Carvalho powinien wylecieć(jak nie wylecieć to przynajmniej żółta co w późniejszej fazie meczu miało duże znaczenie bo dostał za zagranie ręką żółtą) za uderzenie go w twarz łokciem a zamiast tego Leo dostał żółtą kartkę. a drobne symulacje przy jakichś mało ważnych sytuacjach, zdarzają się wszystkim piłkarzom - za to Krysia jest w tym mistrzem ???? . i tak na zakończenie - wszystko co pisaliśmy my - kibice Barcelony przed tym meczem - sprawdziło się ???? do następnego GD! ???? PIĄTECZKA
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Barcelona to jest calosc .... oni stanowia w wiekszosci sklad mistrzow swiata i europy a wiec takiej gry sie oczekuje od Wielkiej Barcelony . Krolewscy z The Special One na czele to jeszcze rozsypane puzzle na podlodze .. mozna wygrac 4-0 z Ajaxem ale nie wygra sie z maszyna ktora jest najlepsza na swiecie od paru lat ... i tutaj nie da sie zrobic drugiej rownorzednej druzyny w pare miesiacy nawet wybierajac najepszych z inncych krajow bo to przeciez zawodncicy Hiszpani sa najlepsi na swiecie . Jako kibic Realu nie jestem zawiedziony az tak bardzo , porazki sa wliczone w sukcesy tak bywa w sporcie ... chodz walke i checi bylo widac .. jak nie pilkarsko to rekami po mordzie ale to wlasnie widac jak ta porazka ich boli ... Jako KIBIC KROLEWSKICH musze pogratulowac Barcelonie &lt;-- tak jak to powiedzial Mourinho , jest to zespol kompletny ... oni mogli by grac bez trenera przez pare lat az nie wykrusza sie podstawowi zawodnicy . Oni juz wiedza co gdzie jak i kiedy na boisku sie zdarzy , od czasu do czasu tylko dodawana jest jakas kosc do wyrobionego juz szkieletu ( np. Villa ) ... Krolewscy nie maja druzyny nie maja zgrania ale maja wspanialych zawodnikow ktorych mam nadzieje ze Mourinho ogarnie i zbuduje cos na wzor Wielkiej Barcelony .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom