>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Real Madryt , El Classico 03.12.2016 godz. 16:15

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Jutro Gran Derbi, czyli jak ktoś już zauważył mecz raczej do oglądania aniżeli do obstawki. No ale z drugiej strony co to za oglądanie bez jakiegoś beta ???? Nie ma co się czarować. To będzie typowy meczyk na zabój, więc kartki, kartki, kartki ???? Ktoś pytał o kartkę Neymara i uważam, że to jest bet obok którego nie można przejść obojętnie. Facet na Anoeta cierpiał bardzo, bo był zagrożony kartką i nie mógł nawet pisnąć na decyzje arbitra. Nie faulował. No istny aniołek ???? Uważam, że kumulacja nastąpi jutro i napadzior Barcy zgarnie kartonik bez problemu. Ranga spotkania, strata punktowa no i przede wszystkim rywal. Tu będzie małe piekiełko, a może nawet wojna, i Ney będzie z pewnością b.zmotywowany, a może nawet za bardzo. Utarczek słownych, szpilek w postaci fauli czy zagrań nie fair play będzie nie mało. Do tego arbiter, Clos Gomez. On nie lubi dyskutować, ale za to Neymar, aż za bardzo ;)

Neymar dostanie kartkę, TAK --&gt; 4.0 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Barcelona-Real Madryt 1 @1.9
Na poczatek taka mała dygresja. Dawno dawno temu cos podobnego pisalem, ale moze warto odkurzyc. Przeczytalem ponad dobra strone wpisow i tak naprawde znalazlem tylko trzy typy. Tak zawsze sobie myslałem, ze w sporcie (w tym pilce noznej) zasadnicza sprawa jest grania kto wygra mecz. Z przykroscia stwierdzam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi od tego odeszla. Teraz 80 % wpisow to &quot;typy&quot; mniej wiecej: tamten dostanie kartke, tamten zespol odda wiecej strzalow, wywalczy wiecej rożnych, typy: BTS, PKP, PZU i NASA, ten podrapie sie po d...e czy na trybunach sprzedaja over czy under hot-dogow. Czy to kogos w jakikolwiek sposob czyni kogos wiekszym znawca od kogos kto typuje wygrana gospodarzy, remis lub wygrana gosci? Wydaje mi sie, ze nie.
Nie wiem moze ja sie nie znam, ale jak tak patrze na te wpisy i teorie kartek (podparte argumentem &quot;bo sie wykartkuje przed meczem z innym zespolem&quot;), to chyba nie tylko ja widze, ze grubo ponad polowa tych typow nie wchodzi. Jak juz nie daj, typ z kartka oddany przez uzytkowmika okaze sie trafiony to uzytkownik generalnie tydzien chodzi dumny jak przyslowiowy paw. Znajac jednak zycie to wczesniejsze czy kolejne 4 czy 5 prob &quot;kartkowych&quot; okazuje sie wyrzuceniem pieniedzy w błoto. Troche hipokryzja, czyz nie?
Wroce zatem do schematu 1x2 i sprobuje wytypowac zwyciezce. Od razu odrzucam argumenty typu &quot;bo lubie zespol X czy Y&quot;. Lubiec to ja moge dobra pilke w dobrym wykonaniu i sympatii, ktora z tego została i tyle, a identyfikowanie sie na zasadzie jakiegos fanatyzmu z zespolami lezacymi prawie ze po drugiej stronie kontynentu jest troche smiesze i takie podejscie od razu odrzucam.
Nawiazujac juz bezposrednio do meczu to w tabeli Real ma na ta chwile 6 punktow przewagi. Barcelona nie wygrywa ostatnio seryjnie meczow i tak wyglada sytuacja od strony wynikow. Na pewno tez optymizmem nie napawa postawa Barcelony w ostatnim meczu z Realem Sociedad. Niemniej jednak to bedzie zupelnie inny mecz moim zdaniem. Inna mobilizacja, inne podejscie mentalne i swiadomosc, ze wygrana Realu jeszcze bardziej skomplikuje sytuacje to rzeczy o ktorych wspomniec trzeba. Bardzo tutaj licze na koncentracje i zaangazowanie zespolu z Katalonii. Oni tej wygranej na ten moment potrzebuja duzo bardziej niz Real. Messi? Nie mozna tego atrybutu pominac. On moze tutaj byc czynnikiem decydujacym. Real bedzie jak zwykle probowac wiecej zdzialac szybkimi atakami, ale to juz czesta sytuacja w tych starciach. Tak samo, nie mozna pominac absencji Bale&#39;a, ktory w tym seoznie byl w naprawde znakomitej formie do czasu, gdy odniosl kontuzje. Oczywiscie wypada takze Kroos. Kadrowo Barcelona wiec wydaje sie miec przewage. Realowi ewentualna porazka tak naprawde nie zaszkodzi bardzo wymiernie. Rozumiem jak wazny to mecz dla pilkarzy od strony prestizu, ale powiedzmy sobie szczerze ze porazka Barcelony to naprawde duzo bardziej skomplikuje im sprawe. Licze w tym meczu na duzo lepsza gre druzyny gospodarzy niz w ostatnim czasie i typuje wiec na Barcelone.
Rekreacyjnie postawie tez over sprzedanych hot-dogow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja też gram Barcelonę i nie jestem zrażony ich meczem z Sociedad. Raz, że oni na Anoeta grają jak grają i wiedzą to wszyscy, a dwa - w/w przez drxa. To będzie inny mecz, inna historia i siłą rzeczy inna gra. Nie ma się w tym temacie po co oszukiwać.
W kursie na Real byłoby value, gdyby nie osłabienia. A te nie są małe, bo będący w świetnej formie Bale i niezastąpiony w układance Królewskich na tym poziomie Kroos to ogromne braki. Kadrowo gospodarze będą silniejsi. To nie jest domowy mecz ze środkiem tabeli, gdzie można zastosować rotacje i odstrzelić rywala. To Camp Nou, najwyższy poziom. Trzeba być perfekcyjnym, a w Realu bez Toniego i Garetha tej perfekcji jest mniej.
Ta ekipa ma charakter i wciąż większą siłę rażenia z przodu niż odwieczny rywal.
PS. Post i opinie w nim przekazane są subiektywne. Ten mecz to już apogeum piłkarskich emocji i nie chce wywoływać burzy.
Barcelona @1,88 1xbet ⛔
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Nie ma co się oszukiwać, jestem za Barceloną i jutro wygrają z Realem i wrócą na zwycięskie tory. Bo z 6 pkt przewagi gdyby się zrobiło 9 to byłaby lipa. Barca u siebie bilans 3 2 1 ale GD to inna bajka. Nie mówię tu, że gładko wygrają z Realem ale liczę tu na takie 2-1 lub 3-2.
 
T 0

touree

Użytkownik
Jak widać od wielu lat el clasico to mecz nieprzewidywalny, teoretycznie słabsza w danym momencie sezonu drużyna już nie raz wygrywała, dlatego fatalne spotkanie z Realem S w ostatniej kolejce nie musi odbić się na grze Barcy w sobotę( to zawsze był dla nich trudny rywal). Taki mecz na pewno wzbudził mobilizacje i dodatkową motywacje do zwycięstwa, bez którego strata punktowa będzie już naprawdę trudna do odrobienia. Poza tym przewaga własnego stadionu to naprawdę dużo w derbach europy. No i oczywiście brak Bale też jest znaczącą korzyścią dla gospodarzy. Z drugiej strony Real na fali, Ronaldo raczej nie w życiowej formie, ale z dużą pewnością siebie po ostatnich bramkach, więc niebezpieczny. Mecz na pewno będzie zacięty i nikt nie będzie zabierał nogi. Zapowiada się dobre widowisko.:grin:
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Real zagra defensywnie po mojemu.Po co oni mają atakować ? i kim ?? Ronaldo dalekijest od tej swojej wielkiej gry i trzy bramki z Atleti z przymrużeniem oka.Dalej kogo mamy ? Benzeme ? Real aż tak ja barca naiwny nie jest i zagra bardzo defensywnie bo to sie im opłaca.Mega się żdziwie jak będzie inaczej.Na wielkie trio barcy tylko można zagrać defensywnie i choć też bez formy Suarez i Neymar to ktoś musi chyba ubezpieczać defensywe ? nieprawdaż ? a szybkie ataki Realu ? jeszcze raz zapytam kim ? Ronaldo grający po stronie S.Roberto może jakoś trudno mieć nie będzie ale nie liczyłbym na kluczową zagrywke na ten mecz.No i ktoś musi Marcelo wspierać.czy Zidane czymś zaskoczy ? Także wątpie.Real boi się Barcelony jak diabeł wody święconej.Mają lidera to zagrają na przetrwanie i szczęśćie.Nie piszcie tylko , że Real wygrał na Camp Noou ostatnio bo to ma się o kand d ten argument.Barca zagrałą na pół gwizdka i Real to po prostu wykorzystał a cały mecz się bronił.Barca jest nieco naiwnie grającą ekipą ale w ważnych meczach z Realem plamy nie dają a ten jutrzejszy jest wybitnie ważny.Real nawet gdyby chciał to nie da rady albo znów uśmiechnie się owe szczęście a Barca kretyńsko pokpi.Kim mógłby zaskoczyć Real w momencie przegrywania ? Jamesem Rodriguezem ? czemu nie ! od początku na pewno on nie zagra.Spodziewam się , że Barca będzie miotać się w ataku i w końcu zdobędzie gola.Potem jeszcze jednego natomiast Real zakończy mecz z zerowym dorobkiem bramkowym.Warto zwrócić uwage na godzine meczu.W porównaniu do tradycji ligi hiszpańskiej ten mecz będzie miał smaczek piknikowy i także przebieg meczu o nieprzystosowaniu piłkarskim gwiazd.Wiadomo o co chodzi.Typuje 2-0

Barcelona - Real 2-0 dokładny wynik 12.00 betfair
Co za brednie, jak samego typy sie nie czepiam bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie, to reszta to kompletny zart i albo brak obiektywizmy albo nie ogladanie meczow? Czego Real sie boi? Real naladowany jak nigdy swietna atmosfera w szatni. Z pewnoscia bardziej niz krossa zabraknie bale to mimo wszystko isco i lucas pokazali juz z materacami ze moga rywalizowac z najwiekszymi.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
STS dał fajny prezent na święta! Nie wierzę, żeby piłka w tym meczu nie trafiła ani razu w słupek czy poprzeczkę. Pobieram to z przekonaniem, że wejdzie to bez problemu i uzyskam fajny zysk. Messi, Neymar, Suarez, Ronaldo, Benzema.. Ma kto strzelać, a słupek może być nawet przypadkowy.

Piłka trafi w słupek lub poprzeczkę - TAK @1,70 STS
 
A 29

artur1203

Użytkownik
Podobno Iniesta ma zacząć od pierwszej minuty, wiadomo jak gość gra w takich meczach, wydaję mi się że nawet po kontuzji da dużo więcej niż pozostali pomocnicy Barcy, a przecież linia pomocy jest najwiekszym problem Barcy w tym sezonie. Wraz z powrotem Iniesty to się zakonczy.
Wiadomo, że akurat ten mecz jest bardzo ciężki do wytypowania, ale pamiętacie co było rok temu w Madrycie? Barca, która też notowała okres nieco gorszej gry w dodatku wtedy Messi był kontuzjowany, i co? 0:4 na Bernabeu. Mimo wszystko ja stawiałbym coś w kierunku Barcy
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie Unibet ma oferte Mascherano zagra w wyjściowej jedenastce 1.50 kurs. Nie rozumiem tego. Przecież to jest podstawowy gracz, nigdzie nic nie widzę o kontuzji, nie rozumiem tego kursu. Wszystkie gazety piszą,że będzie w 1. składzie. Na forum Barcy wszyscy piszą,że jest ostatnio w mega formie(nie oglądam meczy Barcy). Dla mnie to pewniaczek na dzisiaj, Camp Nou spotkanie z Realem, forma doświadczenie przemawia za nim, gram to grubo.

Luis Enrique będzie mieć do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Najważniejszą informacją jest długo wyczekiwany powrót Andresa Iniesty, którego rehabilitacja przebiegła wzorowo i mówi się, że kapitan Blaugrany ma zagrać od początku. Jedynym pewnym nieobecnym jest Jeremy Mathieu, ale niepewny jest stan zdrowia Jordiego Alby, który ucierpiał w meczu na Estadio Anoeta. Stąd kilka pomysłów na wyjściowy skład, wśród których pojawia się koncepcja gry trójką obrońców (Mascherano, Umtiti, Pique) z Sergim Roberto, Busquetsem, Rakiticiem i Iniestą w pomocy. Teoretycznie najbardziej oczywista jedenastka to ta z Sergim Roberto i Albą (lub Digne) na bokach obrony oraz parą Mascherano-Pique (obaj ostatnimi czasy w bardzo dobrej formie).
źródło: blaugrana.pl
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Panowie Unibet ma oferte Mascherano zagra w wyjściowej jedenastce 1.50 kurs. Nie rozumiem tego. Przecież to jest podstawowy gracz, nigdzie nic nie widzę o kontuzji, nie rozumiem tego kursu. Wszystkie gazety piszą,że będzie w 1. składzie. Na forum Barcy wszyscy piszą,że jest ostatnio w mega formie(nie oglądam meczy Barcy). Dla mnie to pewniaczek na dzisiaj, Camp Nou spotkanie z Realem, forma doświadczenie przemawia za nim, gram to grubo.


źródło: blaugrana.pl
dziwi mnie ten kurs, cos tu moze smierdzi, dla mnie zagra na 90% pique i alba (digne) to pewniaki do tego zostaje umtiti, roberto i wlasnie masche. w koncu to uni wiec moze dali prezent ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Barcelona - Real Madryt
Typ: 1
Kurs: 1.83
buk: unibet
Wynik:

Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
buk: unibet
Wynik:

Typ: Messi strzeli gola
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik:​


Pierwsze co bym chciał napisać to godzina rozgrywania tego spotkania. Szkoda, że jest to 16.15, bo tak świetne widowisko oglądało by się najlepiej w godzinach wieczornych, ale niestety nie mamy na to wpływu.
Zdecydowałem się pójść w stronę Barcy w tym spotkaniu. Pierwszym argumentem jest to, że Barcelona gra u siebie. Gdyby pierwszy mecz był rozgrywany na SB to Typ był by skierowany w stronę Królewskich. Mury robią swoje, a przy takiej publiczności przegrywać nie wypada z odwiecznym rywalem. Gospodarze w ostatnich dwóch kolejkach nie zachwycili. W spotkaniu z Malagą uderzali głową w mur, a natomiast w San Sebastian zostali całkowicie zdominowani przez rywala. Barcelonie czegoś brakuje, i ewidentnie widać tu brak intensywności i pressingu, gdzie zawodnicy Blaugrany pokazali to w pozostałych spotkaniach. Myślę, że spotkanie z Realem będzie inne, a przynajmniej mam taką nadzieje, że to gospodarze będą tą drużyną, która zdominuje środek pola. Do składu ma powrócić Iniesta, ale czy po kontuzji Andres jest na tyle w formie żeby wnieść trochę świeżości na boisku?. Słabo wygląda ostatnio Rakitic, który w spotkaniu z Sociedad został zmieniony po 45 minutach. Do składu po kontuzji wraca Umtiti, który świetnie się wprowadził do zespołu. Enrique ma zatem burze mózgów przed tym spotkaniem i oby postawił na tych, którzy będą walczyć, biegać i dominować, bo porażka może tu mieć fatalne skutki. Zdecydowałem się też pójść w rzuty rożne, bo spodziewam się intensywnego spotkania. Również pobieram gol Messiego. Argentyńczyk nie potrafi strzelić Realowi gola od 400 minut, lecz w ostatnich czterech spotkaniach, których zagrał trafiał przynajmniej raz. Messi wydaje się być w najlepszej formie strzeleckiej w Barcelonie, a po takim kursie jest grzech nie zagrać. Co do ekipy Realu, to widać, że w składzie brakuje Bale i Kroosa. Potwierdziły to spotkania z Sportingiem i ostatnie ligowe u siebie z Gijon. Zapewne duża część obowiązków będzie tu zrzucona na Ronaldo, który chętnie strzeli gola na Camp Nou. Odcięcie tego zawodnika powinno sprawić, że to Barcelona zdominuje grę i boisko. Zobaczymy kto zagra obok Modrića. Po kontuzji wraca Casemiro, ale czy dostanie szansę gry od pierwszych minut?. Wątpię w to, dlatego zapewne ujrzymy trójkę Modrić, Kovacic i James. Na koniec chce dodać, że Barcelona jak i Real nie są w najwyższej formie, dlatego mam nadzieje, że nie będzie to nudny mecz jak flaki z olejem, tylko po raz kolejny zobaczymy show. Ale show w takim wydaniu żeby po meczu nie będziemy mieć kontrowersji czy Barcelona albo Real wygrały dzięki sędziemu, tylko chce zobaczyć czysto piłkarski futbol. Tego życzę wam i sobie w tym spotkaniu.
Vamos!
Bramkarze: Navas, Casilla i Yanez
Obrońcy: Carvajal, Pepe, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo
Pomocnicy: James, Casemiro, Kovacić, Madrić, Isco, Asensio
Napastnicy: Ronaldo, Benzema, Vázquez, Mariano
Poza kadrą: Bale, Morata, Danilo, Coentrão
Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen.
Obrońcy: Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Umtiti.
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Andre Gomes, Arda, Iniesta.
Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Neymar, Alcácer.
 
I 0

ironsky

Użytkownik
El Clasico rządzi się swoimi prawami, to wie chyba każdy. Tu się naprawdę może zdarzyć wszystko ale najmniej prawdopodobny wydaje mi się remis. Jak już któraś drużyna strzeli bramkę, to posypią się kolejne. Owszem, Barca powoli zaczyna wchodzić w kryzys, ostatnie 2 remisy z Malagą i Sociedad mogły trochę podciąć skrzydła, ale pamiętajmy że grali te mecze w osłabionych składach (przede wszystkim widać było brak Iniesty). Real Madryt pewnie zdobywa ostatnio punkty w lidze, brak Bale&#39;a nie powinien być aż tak znaczący. Ronaldo nie jest może w najlepszej życiowej formie, ale pewnie zdobywa bramki w ostatnich meczach. Nastawienie w zespole lepsze jest pewnie w Madrycie więc to Real wydaje mi się faworytem w tym spotkaniu. Zapowiada się bardzo dobre widowisko ;)
 
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Barcelona - Real Madryt
Typ: Ramos otrzyma zolta kartke
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet at home
Na wstepie od razu mowie ze ten zaklad trzeba szukac tak: Pilka nozna &gt; Hiszpania &gt; El Clasico specjalny. U konkurencji kurs na to wydarzenie to 1.50 (Unibet, Betsson) i 1.75 (Betano). Ramos zagra od poczatku i widze tutaj jego kartke. Mysle ze jest on pierwszy do odstrzalu. Zaraz po nim bedzie nabuzowany Neymar ktory zapewne bedzie kopany niemilosiernie. Sergio wraca po kontuzji i podejrzewam bedzie chodzacym dynamitem po za tym od kiedy pamietam zawsze lapal kartke w El Clasico nie rzadko rowniez czerwona. Kurs bardzo dobry w porownaniu do konkurencji. Polecam rowniez wspomnianego Neymara rowniez w Bet at Home po kursie 3.00 (Betano 2.15).
 
H 902

hank

Użytkownik
Real over 4,5✅
2,04 Unibet
Wraca Iniesta, może odmieni Barce, nawet byłoby mi to na rękę, bo wiadomo korki zazwyczaj nabija drużyna przegrywająca, no chyba że jest jakaś kolosalna różnica klas, ale to jakby tych frużyn nie dotyczy. 5 rożnych Real może nabić z każdym nieważne jakby grał i po takim kursie zwyczajnie warto to zagrać. Lucas Vázquez jest awizowany w miejsce Bale, a więc do tego zakładu gość idealny. A reszta bez zmian, liczyć trzeba na Carvajala i Marcelo przy akcjach ofensywnych, do tego na Ronaldo, Modrica i ich próby z dystansu. Takie same linię, po podobnych kursach można było łapać z Atletico i Borusią, w obu przypadkach zostały pokryte.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
03.12.2016 g. 16.15 Barcelona- Real Madryt
-
Typ: 2 (+1)
Kurs: 1,77
Pinnacle
Stawka 7 j


El Clasico, spotkanie na które czeka nie tylko cała Hiszpania ale każdy kibic piłki nożnej. Ciężko typuje się takie spotkania, gdyż poziom niezwykle zbliżony, często decyduje odrobina szczęścia czy forma dnia, tym bardziej trzeba wykorzystać kursy jakie zaoferowali bukmacherzy. W moim odczuciu Real jest w lepszej dyspozycji od wielkiego rywala, wielkim plusem Królewskich jest umiejętność mobilizacji na ważne mecze oraz fakt że nawet jak mecz się nie układa, potrafią walczyć do końca i zdobywać decydujące bramki w końcówkach (2 x Sporting, Legia czy Bilbao), faktem jest że Królewscy przeplatają mecze w których grają totalny &quot;rabarbar&quot; z bardzo dobrymi jak z BVB czy Atletico, ostatnio zagrali totalne nic z Gijon liczę na dobre spotkanie na Camp Nou.
Barca jak to Barca, zapewne będzie przeważać i cisnąć, wszystko zależy od defensywy Realu jak będą bronić. Do kadry wraca Iniesta co jest dużym pozytywem dla Katalończyków.
Dlaczego idę w stronę Realu:
- moim zdaniem kursy wystawione nieproporcjonalnie do obecnej dyspozycji obu zespołów
- Derby, czyli zdarzyć się może wszystko
- historia spotkań.... Real nie przegrał więcej niż 1 bramką na Camp Nou od manity w 2010 roku, poza tym od tamtej pory na 12 spotkań, przegrał tylko 4.....
H2H:
02.04.16 LL Barcelona Real Madryt 1 : 2
22.03.15 LL Barcelona Real Madryt 2 : 1
16.04.14 COP Barcelona Real Madryt 1 : 2
26.10.13 LL Barcelona Real Madryt 2 : 1
26.02.13 COP Barcelona Real Madryt 1 : 3
07.10.12 LL Barcelona Real Madryt 2 : 2
23.08.12 SC Barcelona Real Madryt 3 : 2
21.04.12 LL Barcelona Real Madryt 1 : 2
25.01.12 COP Barcelona Real Madryt 2 : 2
17.08.11 SC Barcelona Real Madryt 3 : 2
03.05.11 CL Barcelona Real Madryt 1 : 1
20.04.11 COP Barcelona Real Madryt 0 : 1
(0 : 0)
29.11.10 LL Barcelona Real Madryt 5 : 0
SKŁADY:
FC Barcelona: Marc-André ter Stegen; Sergi Roberto, Gerard Piqué, Javier Mascherano, Jordi Alba; Sergio Busquets, Ivan Rakitić, André Gomes; Lionel Messi, Neymar i Luis Suárez.
Real Madryt: Keylor Navas; Daniel Carvajal, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Mateo Kovačić, Luka Modrić, Isco, Lucas Vázquez; Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.
Alternatywnie:
Typ: x2
Kurs: 2,26
Marathonbet
Stawka 5j
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak czytam niektóre analizy o tym, że Real Madryt jest w kiepskiej formie to nie wiem czy śmiać się czy płakać...
Real ostatni mecz o stawkę przegrał 6 kwietnia z Wolfsburgiem w LM. Od tego czasu na 36 spotkań:
1 porażka w meczu towarzyskim z PSG (koniec lipca, Ohio)
6 remisów
28 zwycięstw
Czego można więcej oczekiwać? Oczywiście we wrześniu/październiku zanotowali sporo remisów i sporo tracili bramek, jednak w ostatnich tygodniach maszyna nabrała rozpędu o czym świadczy chociażby 0:3 w Madrycie w derbach.
Kursy trochę jak w meczu Napoli z Interem gdzie padło wczoraj 3:0, ale nie da się ukryć, że Barcelona jest delikatnie pod formą. Z czystego punktu bukmacherskiego to gra na Barceloną się nie opłaca, tak samo jak dzisiaj na Manchester City, który przegrał z rozpędzoną Chelsea aż 1:3 i to u siebie.
Jeżeli coś grać w tym meczu to moim zdaniem Real DNB, Real lub remis - jest najbardziej logiczną opcją podpartą sensownymi argumentami. Widzę też tutaj hokejowy wynik. ;)
*Nie jestem kibicem, ani fanem żadnej z drużyn, choć minimalnie większą sympatię czuję do Barcelony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom