>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Schalke 04 (1-0) rewanż

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
FC Barcelona - Schalke 04
1 - 1,40
X - 4,00
2 - 8,50
Zapraszam do analizowania oraz dyskutowania nt. rewanżowego meczu 1/4 finału pomiędzy Barceloną a Schalke 04 Gelsenkirchen.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Schalke się spinało i siliło, mówiono jak to Barca jest słaba, jakie to kłopoty ze składen, jaka wtpoa z Ronaldinhio i ogólnie że mecze przegrywa i są kłutnie... w LM wygrali! Z wyjazdowego meczu przywieźli do Hiszpanii jednobramkową zaliczkę co chyba jest wystarczające jak na klasę rywala z jakim graja. I nie chodzi o to że więcej byłoby ciężko tylko o to że Schalke nie odrobi już tej straty. To kolejny mecz, który spisuję na straty i uważam że jako dwumecz został juz rozstrzygnięty... Barca może ma kryzys, może ma talent do przykrych niespodzianek ale w takich rozgrywkach jak LM jest skuteczna i solidna. Nie oszukujmy sie ale liga to liga a LM to LM. Na własnym podwórku można się zbłaźnić ale tu walka jest i prestiż i hegemonię. Tu Barca walczy jakby nigdy nic i sugerowanie sie jej postawą w lidze może byc wielce błędnym. Jest to klasowy zespół i meczy na szczycie nie odpuszcza. Jej odpadnięcie na tym etapie z Schalke byłoby wielką sensacja.
Niemcy zapewne zdają sobie z tego sprawę i wiedza ze swoją sznsę już zmarnowali [był nią pierwszy mecz]. Teraz jadą na obcą ziemię a do ugrania mają tylko honorowego gola lub ładna postawę. Barca awansu z rąk nie wypuści i zobaczymy ją w kolejnej fazie rozgrywek. Shalke i tak zaszło dlaej niż możnaby sądzić że jest w stanie. Pora mi pogratulować i pomachać na dowidzenia, zrobi to Barca. Mecz nudny i cięzko w nim bedzie o sensację bo Hiszpanie w LM nie sprawiają kibicom takich zawodów jak w lidze...
 
chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
O kolego chyba ogladales inny mecz!!! Nie rozumiem wogóle co ty wygadujesz!!!! Jaka swietna Barca w LM? Shalke zagralo bardzo dobre spotkanie. Barcelona - nie. Shalke mialo mnostwo okazji do zdobycia goli ( zabraklo zimnej krwi a moze ogrania w LM) a Barcelona nie. W tym sezonie zespol z Kataloni spisuje sie zenujaco slabo. Ich mecze sa nudne slabe itp itd. Gra Shalke w 1 meczu byla o wiele lepsza niz Barcy. Barca miala ogromne szczescie ze nieprzegrala tego meczu 3-1. Choc musze Ci przyznac racje ze Barca moze - nie musi wygrac mecz u siebie. Pewnie tak bedzie. Moj typ wygrana Barcy ( po strasznych mekach:jezora: ). Kurs maly wiec sie nieopyla na nich stawiac. Pozdrawiam
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Prawda jest taka że nie styl a wynik się liczy... Barca bez wątpienia jest w kryzysie ale bez oszukiwania się: schalke nie ma szans. Hiszpanie u Celtów też nie wspięli się na wyżyny bo 3-2 jak na taką &#39;wielką&#39; drużynę to raczej marny wynik... moim zdaniem. Ale nie pozostawiało to nikomu wątpliwości kto jest lepszy, teraz jest podobnie. Nadal nie oczekuję po tym spotkaniu emocji godnych LM.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
co prawda to prawda, Schalke robilo co moglo, gralo ladnie i mieli szanse na wygranie tego meczu. W hiszapnii nie maja sznas na ugranie czegokolwiek. Barcelona powinna to spotkanie wygrac spokojnie bo granie na remis moze byc ryzykowne... a jaki widze kurs na Barce w tym spotkaniu... to msle ze warto to zagrac ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszym typem na ten mecz jest poniżej 2,5 bramek.
Barcelona niestety dalej prezentuje bardzo słabą grę - mało okazji do zdobyca bramki, a gdy takie się pojawiają to brakuje skuteczności. Z pewnością nie zagra Ronaldinho i Messi. Henry jest kompletnie bez formy, Eto`o też nie ma jej najlepszej. Jedynie formę prezentuje Iniesta i Bojan, choć patrząc na wczorajszy mecz, można rzec, że i oni przystosowują się do poziomu reszty.
Z kolei w bramce stoi jeden z najbardziej niedocenianych bramkarzy na świecie - Victor Valdes, wczoraj uratował Barcie jeden punkt.
Schalke także nie prezentuje wysokiej formy strzeleckiej, ostatni ich 10 meczy to tylko 2 overy. Na te 10 meczy, dwa razy strzelili jedna bramkę, trzy razy dwie bramki, a pięciokrotnie schodzili z boiska bez zdobyczy bramkowej.
Co ciekawe, w tej edycji Ligi Mistrzów, niemiecka drużyna miała tylko jeden over 2,5 (z 3:1 z Rosenborgiem).
Barcelona miała ich cztery, ale w tym przypadku, nie ma co porównywać ich formy z tamtych dni, a teraźniejszej.
Typ główny:
Under 2,5 - 1.80 ✅✅
Typy dodatkowe:
X - 4.00 ⛔⛔
Dokładny wynik: (0:0) - 9.00 ⛔⛔
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Tylko zauważcie, że w meczy z Getafe Barca miała bodajże trzy słupki, gdyby piłka po 10 cm leciała w bok do bramki byłyby gole. To po prostu chwilowy zastój Barcy w Ligue, natomiast w LM to zupełnie inna drużyna i inny prestiż, do tego własna publiczność. Mówicie, że Shalke zagrało bardzo dobry mecz i to oni niby przeważali, no właśnie, ale co z tego? Skoro biegają, biegają a i tak przegrywają? Stawiam jutro na over 2,5 (przewiduje 3:0 lub 3:1 dla Barcy). Pewność typy 80%.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Barca over??? ja tam widze under bo Barca jak wygra to nnajwyzej 1:0. Przeciez oni sa w tak slabej dysppozycji jak przed kilkoma laty gdy jeszcze nie bylo Ronaldinho. Messi w tym sezonie ciagnal gre jak nie byl kontuzjowany. Teraz jedynie mozna liczyc na Bojana i Eto;o ale w bramce Schalke przeciez jest bardzo utalentowany Neuer ktorego nie jest tak latwo pokonac. Ogladalem pierwszy mecz pomiedzy tymi zespolami i skoro Schalke nie potrafilo strzelic u siebie gola to na wyjezdzie moze byc jeszcze trudniej chociaz nie maja niby nic do stracenia ale na Camp Nou nie gra sie latwo nawet z Barca w tak slabj dyspozycji. Tak wiec moim typem na ten mecz jest UNDER 2,5
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
FC Barcelona - Schalke 04
1:0 (1:0)
Jutro w Barcelonie dojdzie do rewanżowego meczu pomiędzy drużynami miejscowej Barcelony oraz gości z Niemiec - Schalke. W pierwszym meczu tych drużyn tydzień temu padł wynik 0:1 dla Barcy po dobrej akcji Iniesty z Henry oraz wykończeniem młodziutkiego Bojana Krkicia. Duma Kataloni ostatni mecz zremisowała z dobrze spisującym się Getafe 0:0 ale miała kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ( dwa słupki i jedna poprzeczka ) za to Schalke wygrało spotkanie u siebie z Hansa Rostock 1:0. W bramce drużyny Niemieckiej stoi młodziutki bramkarz ale już bardzo dobrze broniący Manuel Neuer, który jak pamiętamy wyśmienicie bronił spotkanie 1/8 z Porto, od tamtego czasu Schalke miało tylko dwa overy ale oby dwa wygrywali, to znaczy że tracą bardzo mało bramek i tez nie wiele więcej tracą. Pisałem już o bramkarzu napiszę też o ofensywnej sile tego zespołu, bowiem w tej drużynie nie ma za bardzo kto strzelać bramek, wprawdzie mają kilku dobrych napastników takich jak Gerald Asamoah , Sören Larsen czy Kevin Kuranyi ale w ostatnich meczach strzelają malutko bramek góra dwie bramki w meczu. Mówiłem o tym że Schalke mało traci ale zawsze strzeli tą jedną bramkę więcej ( przynajmniej w lidze ) to na stadionie w Barcelonie nie będą mieli już takiego prostego zadania i wątpię że uda im się strzelić bramkę. Zauważyłem ostatnio że Barcelona często strzela bramkę w początkowej fazie meczu i potem stara się dowieść ten wynik do końca, jutro na pewno będą chcieli strzelić znów bramkę na początku i wątpię że piłkarze z Niemiec podniosą się potem. Także moim zdaniem Under 2,5 :spokodfhgfh:
handicap 0:1 - X✅✅✅
Under 2,5✅✅✅
Awans Barcelony ✅✅✅
Schalke nie strzeli ✅✅✅
Eto&#39;o strzelcem bramki ⛔
1:0✅✅✅

pozdROWienia ????
 
carnal 0

carnal

Użytkownik
Zauważyłem ostatnio że Barcelona często strzela bramkę w początkowej fazie meczu i potem stara się dowieść ten wynik do końca, jutro na pewno będą chcieli strzelić znów bramkę na początku i wątpię że piłkarze z Niemiec podniosą się potem.
Masz rację, z Betisem Barca szybko strzeliła 2 gole a jak było potem to każdy wie:spokodfhgfh:. Wg mnie gdyby nie szczęśliwie losowanie nie widzielibyśmy Barcelony w 1/4; w tym sezonie grają beznadziejnie i nic im nie wychodzi. Schalke miało swoją szansę w pierwszym meczu ale jej nie wykorzystało. Teraz na Camp Nou nie mają za dużych szans; piłkarze Barcelony zapowiadają atak od pierwszej minuty więc może uda się Schalke jakoś skontrowac lub strzelic ze stałego fragmentu gry:-D, jednak jest to mało prawdopodobne.
Mój typ
Barcelona-Schalke 1-0
 
M 0

michael.ovi

Użytkownik
Zauważyłem ciekawy typ na to spotkanie:

Ogólna liczba rzutów rożnych: powyzej 9.5 1.70

Przeanalizowałem statystyki rzutów rożnych obu drużyn i oto co mi wychodzi. Barcelona w LM ma średnio 8,62 rzutu rożnego na spotkanie (nie wliczyłem meczu Barca-Rangers, gdyż nie mogłem znaleźć statystyk). Wynik na Camp Nou jest jeszcze lepszy, to aż 11,67 rzutu rożnego na mecz!
Co więcej, Schalke wcale nie jest gorsze. Drużyna raczej nastawiona na atak skrzydłami i wrzutki na Kuranyia zdobywa sporo rzutów rożnych. W LM średnio 6,33 na mecz i 7,25 na wyjazdach!
Warto wspomnieć, że tydzień temu w pierwszym meczu obejrzeliśmy 11 rzutów rożnych (6 Schalke i 5 Barcelony).

Powyższy typ sprawdziłby się w LM w 5/9 (2 home, 3 away) meczach Schalke, lecz w 2 nietrafionych Schalke miało aż 6 rożnych.
Jeśli chodzi o Barcę to sprawdziłby się w 6/8 (3 home, 3 away) meczach, a w jednym z nietrafionych Barca miała aż 8 rzutów rożnych (a Celtic tylko 1)...


Dobrze, żeby ktoś skomentował mój typ. Jestem ciekawy co o tym sądzicie ????
 
mati_tupac 0

mati_tupac

Użytkownik
narazie to Barca wygrywa 1-0 zreszta zgodnie z przewidywaniem ???? a co do rzutów rożnych to myśle ze typ powinien spokojnie wejsc zwłaszcza ze barca u siebie będzie chciałą się pokazać z lepszej strony ????
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom