>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Liverpool - Chelsea FC (ćwierćfinał)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kolejna wiela bitwa o Anglie. Będzie to 3 starcie na przestrzeni ostatnich lat między tymi drużynami w fazie pucharowej. Póki co stan rywalizacji to 1:1. Jak będzie tym razem ??

Pierwszy mecz zostanie rozegrany na tym stadionie:



Rewanż natomiast na tym:




W tym meczu spotkają się znakomitości światowej piłki. Między innymi dwie żywe legendy klubu.


Steven Gerrard





Oraz Frank Lampard



Zapraszam wszystkich do dyskusji ????

Jako że to już ćwierćfinały pomyślałem że więcej czasu się przyda na dyskuje ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Bez wątpienia najlepszy mecz 1/4. Dwa wielkie kluby, które toczyły w Lidze Mistrzów piękne boje. Losowanie nie poszczędziło ani jednych ani drugich, gdyż już w półfinale zabrakniej któreś z tych ekip. W tym momencie o tym kto dalej awansuje według mnie nie ma co spekulować, bo moim zdaniem szanse są wyrównane. Niezwykła para, czekam już z niecierpliwością na pierwszy mecz tych drużyn. Blue is the color!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zapewne chodziło Ci o 1/4 ???? i również się zgodzę , ze będzie to najciekawszy ze wszystkich pojedynków , Gerrerd vs Lampard , Torres vs Anelka , Reina vs Ceh ???? nic tylko czekać ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no będzie to z pewnością jeden z najciekawszych pojedynków , jeśli nawet nie najciekawszy ćwierćfinału ???? Ja osobiście sądzę i przede wszystkim mam nadzieję , że to Liverpool awansuje dalej ???? Nie jestem ich wielkim fanem , zarówno jak Chelsea , ale mimo wszystko czuję &quot;respekt&quot; do drużyny Liverpoolu. Wygrali już ligę mistrzów po emocjonującym meczu z Milanem , także tutaj też mam nadzieję , że dadzą sobie radę. Na dzień dzisiejszy według mnie , to Liverpool ma trochę lepszą drużynę (może w lepszej dyspozycji - Reina , Gerrard, Mascherano , Torres , Kuyt ). Także ja też z niecierpliwością czekam na ten pojedynek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Będzie to 3 starcie na przestrzeni ostatnich lat między tymi drużynami w fazie pucharowej. Póki co stan rywalizacji to 1:1. Jak będzie tym razem ??
W ostatnich 4 latach spotkali się już 3 razy. I to Liverpool odprawił z kwitkiem 2 razy Chelsea. A w zeszłym roku pierwszy raz odpadł... jak ktoś nie pamięta jak to było to przypomnę, że przez gol samobójczy Riise... Tego już w klubie nie ma bo jest w Romie.
Także póki co 2-1 dla LFC. To tylko małe sprostowanie ;)
Losowanie nie poszczędziło ani jednych ani drugich, gdyż już w półfinale zabrakniej któreś z tych ekip. W tym momencie o tym kto dalej awansuje według mnie nie ma co spekulować, bo moim zdaniem szanse są wyrównane. Niezwykła para, czekam już z niecierpliwością na pierwszy mecz tych drużyn. Blue is the color!
No jak dla mnie to losowanie nie poszczęściło się dla Londyńczyków. Bo to właśnie oni odpadną. Faktycznie jest to jedyna wyrównana para. Bo w reszcie każdy widzi kto jest faworytem.
Tutaj kursy są wyrównane. Kilka buków już wystawiło ofertę na awans i różnie faworyzują drużynę do awansu...

Zarówno Liverpool jak i Chelsea na pewno chcieliby kogoś w stylu Porto, Villareal czy Bayern. Byłoby dość szybko, łatwo i przyjemnie.
Przez ostatnie 5 lat obie drużyny spotykały się w sumie 22 razy.
Kilka dni temu Lampard mówił, że:
Jeśli jednak los zadecyduje inaczej – niech tak będzie, lecz jestem przekonany, że obie strony nie chcą wpaść na siebie.
Dla mnie faworyt do awansu tutaj jest oczywisty. Nie będzie to spacerek jakie mają inni faworyci. Ale Liverpool awansuje.
To Liverpool jest w świetnej formie. Chelsea doznała pierwszej porażki od wielu spotkań na Stamford Bridge z Liverpoolem w tym sezonie. Jedyna szansa nawiązania walki to nowy trener u Londyńczyków. Widać zmianę stylu gry w Chelsea po objęciu przez Holendra posady trenera. Chłopaki sporo wymian pozycji robią na boisku. Po prostu lepiej grają.
Po losowaniu Benitez już nakreślił taktykę na te dwa mecze:
Miejmy nadzieję, iż fakt r ozgrywania rewanż oweg o sp otkania na wyjeździe nie okaże się z naszeg o punktu widzenia decydujący - p owiedział Rafa. Musimy w pierwszej k olejn ości myśleć o meczu na Anfield, kiedy t o będziemy wspierani przez naszych fan ó w, aby następnie p ojechać na Stamf ord Bridge z k orzystnym wynikiem .
Nie m ożemy p opełnić błędu w premier owym sp otkaniu - tak jak przed r okiem.
T o będą dwa zacięte p ojedynki, ale znajdujemy się w wys okiej dy sp ozycji i w pełni wierzymy w sukces. Rafa będzie chciał zrobić dobrą zaliczkę w pierwszym meczu. Na rewanż pojechać aby po prostu awansować. W zależności od tego jaki wynik padnie w pierwszy meczu to Liverpool dopasuję tak taktykę, aby już tym razem nie popełnić głupiego błędu i przez przypadek odpaść jak ostatnio...
Jako, że to forum bukmacherskie a nie forum Liverpoolu czy Chelsea to ja nie będę dodawał żadnych okrzyków w stylu &quot;YNWA&quot; &quot;Hala Madrid&quot;, itp...
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Vader stawiasz Liverpool jako pewniaków do awansu, i masz ku temu powody. Ale nie bądź taki pewien łatwego awansu The Reds. Przypomniałeś o tym, że Liverpool 2 razy w ostatnich 4 latach eliminował The Blues. Ale pamiętasz, że raz awansowali po bramce &quot;widmo&quot; Lusia Garcia. Tej bramki wtedy nie było i ewidentny błąd sędziów. Rok temu fakt Riise wbił samobója i na Anfield było 1:1, ale za to na Stamford skończyło się 3:2 dla londyńczyków. W tym meczu nie można upatrywać pewnego awansu któreś drużyny. Mecze tych ekip zawsze są wyrównane, pełne walki, często bardzo twardej. A po zatym naprzeciw siebie na ławkach trenerskich staną dwaj geniusze. Bo tak ich nazwać można, Benitez i Hiddink są wielkimi trenerami i odegrają ważne role dla swoich drużyn. Pierwszy mecz rozegrany będzie na Anfield Road co jest korzystniejsze dla Chelsea. Wiem, że The Reds rozprawili się z Realem jak z dziećmi, pokonali ManU na Old Trafford i są w dobrej dyspozycji, ale do meczów 1/4 jeszcze czasu jest. Dużo będzie zależeć od kontuzji w zespołach. W tej rywalizacji możemy spodziewać się wszystkiego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie to nie będzie zbyt piękne widowisko aczkolwiek piłkarskie szachy a wiadomo czego , po jeden i po drugiej stronie dwóch znakomitych szkoleniowców którzy najpierw zaczynają od defensywy ustalanie taktyki na mecz, a że to będzie już cwierćfinał to wyniki po 1:0 w obydwu meczach i dogrywka całkiem możliwe
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Tak w tym meczu to bedzie pojedynek dwoch wielkich fachowcow,swietnych trenerow i ciekawych osobistosci.O Rafie kazdy wie chyba wszystko.Wiadomo jak potrafi rozpracowac przeciwnika,poustawiac zespol i zmotywowac.Zrobil juz tyle w pilce klubowej co malo ktory trener.A Guus to do niedawna wydawal mi sie specem od reprezentacji ale widac ze kluby tez potrafi prowadzic doskonale.Widac ze mysl szkoleniowa ma podobną do Murinho.Rowniez stawia na gre w defensywie,zabezpieczeniu tylow a w ataku gra konsekwentnie.I jak dla mnie to w pierwszym meczu under 2,5 a w drugim spotkaniu wiele bedzie zalezalo od wyniki wlasnie pierwszego meczu.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja osobiscie powiem, ze moim zdaniem wcale nie ebdzie to jeden z najlepszych pojedynkow, tylko jeden z najmniejciekawych! Bardzo lubie Liverpool i chcialbym ich awansu ale...Te druzyny spotykaja sie ktorych rok z rzedu i prawde mowiac zrobilo sie to nudne...mecz nigdy nie obfitowaly w grad bramek z pojedynek przypominal partie szachow. Bardzo fajnie wypadl tylko awans Chealse po dogrywce 3-2.
Sadze ze obie druzyny same nie sa zachwycone tym co wylosowaly...nieco ze graja co roku w jednej lidze, to jeszcze w LM, w Carling Cup i FA Cup etc etc...Po pewnym czasie staje sie to nudne, juz ciekawsza para bylo by MU vs Liverpool! Moze ktos by wreszcie wyeliminowal tych mlotkow...
Obie ekipy znaja sie juz na tyle dobrze ze nawet ciezko czyms drugich zaskoczyc, bo pokusze sie o stwierdzenie ze worek pomyslow wyczerpal sie;)
Moim zdaniem duzo ciekawszym pojedynkiem bedzie Barca vs BM, bawarczycy dawno juz nie goscili na tym etapie LM, oraz Villa vs Arsenal...
Po to jest LM zeby najlepsze clubu z roznych krajow mogly miedzy soba pokrac, zeby mogly spotkac sie rozne styl! A jak kolejny raz widzimy standardowa pare Liverpool vs Chealse no to sam nie wiem... czy ktos to ustawia kurka wodna ;)?!
Oczywiscie moim murowanym faworytem jest Liverpool na awans oraz w dwu-meczu!
pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie zapominaj że The Blues mają nowego trenera a co za tym idzie inna koncepcja gry ???? fakt faktem że ile można oglądać te same pary w LM no ale to jest liga mistrzów i tu za każdym razem śmiga się na maxa mimo iz jak to napisałeś jest to nudne , ja tam wierze w ładne widowisko , może nie grad bramek ale z wieloma sytuacjami i jak to ostatnio bywało z małym dreszczykiem
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
W ostatnich 4 latach spotkali się już 3 razy. I to Liverpool odprawił z kwitkiem 2 razy Chelsea. A w zeszłym roku pierwszy raz odpadł... jak ktoś nie pamięta jak to było to przypomnę, że przez gol samobójczy Riise... Tego już w klubie nie ma bo jest w Romie.
Także póki co 2-1 dla LFC. To tylko małe sprostowanie ;)
a pamietasz gola- widmo Luisa Garcii :jezora:
ogolnie na moje oko znowu mecz walki ,obydwa mecze raczej smialo under 2.5 , zgodze sie rowniez ,ze beda to raczej nudne mecze ,ale wszystko sie okaze . Chelsea po zmianie trenera troszke odzyla ,choc ostatnio wtopaa z Kogutami , Liverpool natomiast na fali ,zdemolowal ManU wiec to oni maja teoretycznie wieksze szanse ,ale to jest wlasnie LM i wszystko moze sie zdarzyc;]
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Chłopaki nie mówcie ze beda to nudne pojedynki...zagrają przeciwko sobie nie tylko gwiazdy światowego futbolu ale także znakomici szkoleniowcy :-D napewno mecz zdominuje taktyka a finezja zejdzie na drugi plan ale i w tym można upatrywać piękna tylko na swój sposób :-D

Także nie wracał bym do histori pojedynków tych drużyn w LM ponieważ pomimo małej liczby zmian personalnych były one dosyć zauważalne...np. zmiany trenerów w Chelsea...

Co do typów to pierwszy mecz na pewno pod dyktando Liverpoolu ale czy uda sie im zwyciężyć tego nie jestem wstanie powiedzieć przy małej stawce obstawie 1 przy dużej na pewno X1 :-?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja myślę , że tym razem będzie to znacznie ciekawszy pojedynek , niż wcześniejsze między tymi drużynami . Chelsea zaczęła grać coraz lepiej , a Rafa Benitez znalazł chyba optymalną taktykę , bo Liverpool zaczął grać jak z nut , także nudny mecz z pewnością nie będzie , a jak olorak napisał , mecz zdominuje taktyka i to też jest piękno futbolu ????
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Na pewno ten mecz do strony taktycznej to bedzie uczta pierwsza klasa ale czy dla przecietnego kibica tez tak bedzie??Raczej watpie.Oba zespoly w swoich meczach chca za wszelka cene opanowac srodek pola bo na tym opiera sie ich gra.Chelsea po objeciu przez Gussa gra bardzo solidnie w obronie i dobrze w ataku ale jak widac The Reds po powrocie Gerrarda zaczynaj lapac znakomita forme.Mecz niezwykle ciekawy mysle ze szczegolnie rewanz a w pierwszym starciu smialo mozna stawiac UNDER 2,5 gola.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zgadzam się z jancio09. Typ : Under 2,5 jest prawdopodobny , bo nie sądzę , aby któraś z drużyn rzuciła się do jakiś panicznych ataków , aby zdobyć bramkę. Tym bardziej , że Chelsea do drużyn nastawionych bardzo ofensywnie nie należy. Także zobaczymy mecz z najlepszej strony taktycznej , ale sądzę też , że mimo wszystko będzie dużo sytuacji i przynajmniej jedna bramka w tym meczu padnie .
 
D 0

dark-knight

Użytkownik
Ja widzę ten mecz troszkę inaczej niż wy. Na pewno mecz dla obu drużyn będzie ciężki. Obaj trenerzy przygotują tak swoje zespoły, że będą wiedzieć, w której minucie na jakim centymetrze boiska mają być. Jednak ostatnie mecze Liverpool pokazują nam, iż ofensywna gra przynosi im korzyść. Wątpię, aby Benitez zmieniał styl gry tylko na ten mecz. Chelsea natomiast zaczęła grać rozważny football. Wiele podań, częste wymiany pozycji. Przynosi to zwycięski rezultaty ale bardzo skromne (jednobramkowe zwycięstwa).
W moich oczach ten mecz będzie obfity w gole. I nie byłbym taki pewien co do under`u w tym spotkaniu. Szybka utrata gola w początkowych minutach spowodować może, że dwie drużyny co chwilę będą bombardować bramkę przeciwnika.

Moje typy:
Typ: Więcej niż 2,5 2.40
Typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? Tak 1.90
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Liverpool jest w lepszej formie i to duzo lepszej od Chelsea. Wygrywa w niezlym stylu, w ostatnim meczu z Fulham wygrali 1:0 ale ile zaliczyli slupkow i poprzeczek to jest niemozliwe, spokojnie z 4:0 powinno byc. Boje sie tylko ze to znowubeda szachy jak zwykle przy okazji spotkan po miedyz tymi zespolami... faworytem mysle ze jest Lpool
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja devil osobiście nie spodziewam się zbyt porywającego widowiska , co za trym idzie sytuacji podbramkowych a co za tym idzie rzutów rożnych ???? jak już to było napisane ... to będą szachy i mecz może być toczony do jednej bramki i tak też się może skończyć , moim zdaniem 1:0 ewentualnie 2:0 dla Lpool
 
D 5

devil13england

Użytkownik
FC Liverpool - Chelsea Londyn w ćwiercfinale ligi mistrzow i nie spodziewasz sie widowiska???heh.Nie daj Boże Liverpool niech przegrywa 0-1 to te 10 rzutów roznych bedzie w ostatnich 10 minutach:p zauważyłem to ogladajac w TV i ogladajac na zywo ze stadionu ze w Premiership druzyna gospodarzy jesli jest niekorzystny dla niej wynik to w ostatnim kwadransie nieschodzi z polowy przeciwnika.Gdyby nawet wszystko szlo po mysli Liverpoolu to te 11 rzutów roznych jest spokojnie do wykonania i nie wierze ze nie zobaczymy pare swietnych parad bramkarzy i strzałow Gerrarda Lamparda czy wielu innych geniuszy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom