>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Sevilla (2-3) Fenerbahce mecz rewanżowy

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
vs

Fc Sevilla 1-1,45 X-3,80 2-6,05 Fenerbahce
Kursy by Expekt
Pierwszy pojedynek był dość egscytujący jak będzie w tym :?:
 
pello 17

pello

Użytkownik
Mój typ to over 2,5. Obydwie ekipy strzelają bardzo dużo bramek i myślę, że ten typ jest najbardziej realny.

Sevilla - Fenerbahce
Typ: over 2,5
Kurs: 1,72
Buk: Expekt
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Wg. mnie w tym pojedynku wygra: FC Sevilla. Biorą pod uwagę ostatnie dokonania Fenerbahce w lidze można jasno powiedzieć (dno). Tak więc:

Sevilla - Fenerbahce
Fc Sevilla 1-1,45
Buk: Expekt
 
R 0

rosiu

Użytkownik
Ja bym nie powiedział, że Sevilla jest aż taka pewna. Goście są w lepszej sytuacji przed rewanżem, więc powinni raczej bronić wyniku. Po za tym drużyna turecka nie miała szansy awansu do ćwierćfinału od kilku lat. Rogalik napisałeś, że Fenerbahce zagrało dno, ale pewnie z tego względu, iż mieli na uwadze wtorkowy mecz na Sanchez Pijuan, więc nie można w ten sposób podchodzić do typowania. Na Sevillę bym postawił gdyby był Juande Ramos, bo poprwoadził Sevillę 2x z rzędu po Puchar UEFAi już w tym sezonie wygrał Puchar Ligi Angielskiej.

Mój typ to X2
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Według mnie Sevilla wygra. Mimo tego, że Fenerbache będzie broniło wyniku to ja liczę na Sevillę. To ich boisko i wyplują płuca, żeby wygrać z Fenerbache. Poza tym nie patrzmy na ligi krajowe tych drużyn bo do Ligi Mistrzów każdy podchodzi inaczej.
 
kulas122 0

kulas122

Użytkownik
Nie mozemy tez patrzec na ligi krajowe bo to sa dwie rozne klasy rozgrywkowe . Porownajmy druzyny z Turcji a Hiszpani . Ale z drugiej strony popatrzmy jak Sevilla gra u siebie . Wszystkie puntky ktore zdobyli sa praktycznie tylko z meczow u siebie. Galatasaray tez walczyl z Bayerem jak rowny z rownym , ale tylko u siebie. Na wyjezdzie jednak zostali rozgromieni i mysle ze tak samo bedzie
w pojednyku Sevilli z Fenerbahce. Popatrzmy tez na poprzednia kolejke LM. Oprocz Barcelony nikt nie wygral na wyjezdzie a wlasnie te druzyny powinny byc farorytami gdyz awansowali z pierwszego miejsca w swoich grupach. Widac mecze u siebie pomagaja dlatego mysle ze tu wygra Sevilla . Jeszcze Sevilla musi odrabiac starty dlatego beda atakowac od 1 mienuty .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Według mnie trener Jimenez w Sevilli wykonuje dobrą pracę. Początkowo może i mu nie szło, bo drużyna nie osiągała takich wyników jakich od niej oczekiwano, ale wraz z biegiem sezonu piłkarzez Ramon Sanchez Pizjuan się rozkręcali. Co prawda w miniony weekend przytrafiła im się ligowa wpadka, ale tak jak już ktoś wspominał - ich wielką siłą jest własny stadion, na którym potrafią rozgrywać kapitalne spotkania jak choćby to przed dwoma tygodniami z Realem Saragossa wygrane 5:0. Kanoute i Luis Fabiano dobrze wyszkoleni technicznie, a do tego wysocy napastnicy. Dynamiczni skrzydłowi jak choćby Diego Capel czy Jesus Navas oraz ofensywni boczni obrońcy Daniel Alves oraz Adriano. Ta siła ofensywna według mnie przemawia zdecydowanie na korzyść Sevilli, która powinna pewnie wygrać to spotkanie i tym samym zapewnić sobie awans. Co prawda trzeba także pamiętać o defensywie, ale raczej więcej niż jednej bramki to oni w tym meczu nie stracą.

Tak więc na chwilę obecną mój typ to: Sevilla
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Ja stawiam w tym meczu over 2.5 W Turcji zrobiłem to samo i się opłaciło. Obydwie drużyny grają szybką piłkę i szczycą się dość sporą skutecznością w ataku. Sevilla bardzo dużo bramek w lidze zdobywa do przerwy ponieważ to typ drużyny, która od razu rzuca się do ataku. Myślę, że i w tym meczu będzie podobnie bo jakby na to nie patrząc to muszą strzelić jedną bramkę więcej od przyjezdnych a taka bramka już z początku meczu dałaby im więcej swobody na boisku. Fenerbahce tanio skóry nie sprzeda i zapewne będzie grało przynajmniej z początku rozważnie ale gdy tylko Hiszpanom uda się zdobyć bramkę to widowisko nabierze smaczku. Nie wiem czy Sewilla wygra.. wielce prawdopodobne ale coś mi mówi, że waleczni Turcy mogą sprawić niespodziankę i np zremisować 2:2.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
ten mecz smierdzi z daleka. sevilla to wcale nie jest jakis wielki zespol. turcy napewno sie latwo nie dadza i napewno nie beda bronic wyniku. rogalik ty sie zastanow co mowisz (piszesz).fenerbahce 2 mecze w lidze zawalili (a podejrzewam ze odpuscili). fenerbahce i tak na 80% wygraja lige, bo sa najsilniejsza ekipa w turcji i do tego marzy im sie cos osiagnac w europie. sevilla tez przegrala ostatni mecz a mimo to chcesz na nich postawic? wedlug mnie bedzie wyrownany mecz z mala przewaga gospodarzy, ale jesli turcy beda skuteczni to wyjada z hiszpani z cwiercfinalem LMw kieszeni
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Przy typowaniu tego meczu trzeba wziąść pod uwage wpadke w ostatnim meczu z Deportivo przegranym 1:2... nie wiem czy był to wynik rozprężenia i koncentracji na Lige Mistrzów ale w każdym razie przegrali. Ale mimo wszystko Sevilla to dobry zespół, na codzień gra z mocnymi drużynami w Primera Division i to bedzie ich przewaga w meczu z Fenerbahce.... Dodatkowo swoje boisko więc mój typ to Wygrana Sevilli lub remis...
 
krelian 0

krelian

Użytkownik
Ja bym tak bardzo do meczu z Deportivo w sobotę nie przywiązywał wagi, bo ten mecz na ławce zaczęli Luis Fabiano, Diego Capel i Seydou Keita którzy byli oszczędzani na Fenerbache, a do tego piłkarze Sevilli mogli już myślami być przy meczu ligi mistrzów i stąd gorsza dyspozycja w sobotnim meczu. Sevilla jest zdeterminowana by wygrać i myślę że jej to sie uda, przemawia za nią doświadczenie w pucharach, atut własnego boiska oraz to że grają ofensywnie, a jak wiadomo Turcy mistrzami obrony nie są.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
A jak dla mnie będzie under 2.5 po kursie około 2. Fenerbache nie jest ekipą która punktuje na wyjazdach, będzie bronić wyniku, grać powoli i rozważnie. Nastraszyła trochę seville 2 tyg temu i dziś trener gospodarzy zapowiadał &#39;rozważną&#39; grę. Zaatakują ale bez przesady. Tak żeby kontr nie było;) Wiadomo że bramka dla fenerbache i w hiszpanii będzie nerwówka jak żadko. Jak dla mnie under. Dla mniej odważnych under 3.5
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
No tak Sieku, ale w przypadku bramki dla Sevilli na 1:0, Fenerbache będzie musiało się odkryć i atakować, co może się źle skończyć, a taki scenariusz - że Sevilla pierwsza strzeli jest najbardziej prawdopodobny.. wg mnie posypią sie tam bramki ;] ale to moje skromne zdanie.
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Ja stawiam w tym meczu ze będzie czerwona kartka.

Wogole to przypuszczam ze będzie bardzo zacięte spotkanie i piłkarze nie będą przebierać w środkach. Wiadomo jak grają Turcy a i Sevilla nie należy do drużyn najbardziej czysto grających.

Wg mnie typ pewny 7/10
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja postawię po ładnym kursie 2.00 na to że Fenerbahce gola nie zdobędzie. Sądzę że jednak postanowią bronić wyniku i zamkną się w obronie. Sevilla zrobi wszystko aby gola nie stracić który może okazać się dla nich ciosem nie do przejścia.
Nie zagra Roberto Carlos a wiec turecka obrona w osłabieniu co według mnie skończy sie strzeleniem jednej czy dwóch bramek przez Seville i bronieniu wyniku do końca meczu. Dla obu drużyn najważniejsze to nie stracić bramki no i Sevilla strzelić jeszcze musi ale Turcy już nie.
Fenerbahce nie strzeli bramki 2.00
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Moim zdaniem mecz będzie otwarty.
Fenerbache pomimo zaliczki bramkowej niemoże być niczego pewne.
Turcy preferują bardzo ofensywny styl gry i napewno niebędą stawiać na obrone.
Goście napewno zdają sobie sprawe czym może skończyć się murowanie własnej bramki.
Sevilla mimo wpadki w ostatnim meczu ligowym, znajduje się w wysokiej formie.
Szczególnie duet Kanoute-Fabiano może być głównym zagrozeniem dla gości.

Moje typy na ten mecz:Sevilla FC-Fenerbache 1 / Over 2.5 /
Wg. mnie w tym pojedynku wygra: FC Sevilla. Biorą pod uwagę ostatnie dokonania Fenerbahce w lidze można jasno powiedzieć (dno). Tak więc:

Sevilla - Fenerbahce
Fc Sevilla 1-1,45
Buk: Expekt
Biorąc pod uwagę spotkania ligowe to Liverpool dostałby piątke od Interu.
Niemozna porównywać meczów ligowych z pucharami.
Mecze w Europejskich pucharach nie są codziennością jak liga i drużyny szczególnie podchodzą do tych meczy.
Popieram typ na Seville, ale niezgodze się z tym ze Turcy to dno.
Napewno powalczą i zostawią na boisku wiele potu w tym meczu
 
M 0

manufan

Użytkownik
U siebie Sevilla gra bez kompleksów, szybka ofensywna gra i znakomici napastnicy sprawią, że Fenerbahce wyjedzie z bagażem 3-4 goli (tak jak Arsenal).
Śmiało można zagrac w STS awans Sevilli po kursie 1,45,
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
śmiało to bym nie grał... fenerbahce potrafi sprawić niespodziankę. Do sevilli przywieźli 500 kibiców, więc o wyrównanym dopingu mowy być nie może ale myślę że to nie sprawi im wielkiej różnicy. Dziś od rana trenowali rzuty rożne i stałe fragmenty gry. I myślę że nie chodziło tylko o doszlifowanie defensywy. Wydaje mi się że będą się bronić i liczyć na parę kontrataków, może akcji pozycyjnych. Wszyscy wiemy że potrafią takie okazje wykozystwyać. Sevilla ma gorsze zadanie bo jej remis nie wystarcza. Myślę że w tym spotkaniu Turcy będą bardzo trudnym przeciwnikiem. Będą grali przede wszystkim skutecznie. Poza tym oni wiedzą że nie sa faworytem i chyba nikt od nich nie oczekuje rozgromienia hiszpan... gospodarze natomiast muszą udowodnić że są lepsi... a to już presja.
 
von 0

von

Użytkownik
No i meczyk który przyprawia mnie o dreszcze. Dawno w LM nie widziałem tak ambitnej drużyny jak tureckie Fenerbahce. W meczu pierwszym (pozdro dla Czoko_Ziom ????) zaufałem Turkom, zrobię to i tym razem. To jest wielka szansa dla tej niedocenianej druzyny. Mam wrażenie że Sevilla w pierwszym meczu nieco zlekceważyła Fenerbahce i weźmie na ten mecz poprawkę. Zagra mądrze z tyłu i spróbuje wyczekać przeciwnika. Uśpi grę i w pewnym momencie zacznie swój szturm. Bo jakby nie patrzeć 1:0 w zupełności wystarcza podopiecznym Jimeneza. Również dwa typki na ten mecz.

Wersja dla ryzykantów: Sevilla - Fenerbahce @ awans: 2
Wersja podstawowa: Sevilla - Fenerbahce (+1.5) @ 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom