>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fed Cup 2009

Status
Zamknięty.
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie :petra Kvitova : Carla Suarez Navarro
Typ: 2
Kurs : 2.10
buk :bet365

Analiza : Bardzo dobrze zapowiadający sie mecz Pucharu &quot;Fed Cup ,, . Bedzie to mecz rozgrywany w Ramach meczu Czeszek z Hiszpankami . Po wystepach Carly w Australi , granie tego jest bardzo opłacalne . Bukmacherzy pewnie sugerujac sie dobrą dyspozycja na poczatku stycznia Kvitowej , gdzie wygrała turniej w Hobart . Czeszka zagra dzisiaj u siebie w kraju , gdzie moze byc lekko stremowana . O psychike Hiszpanki nie mamy co sie martwic , to bardzo opanowana zawodniczka . Pokazała , ze ma nerwy ze stali w meczu z Amerykana gdzie przegrywała 5-2 i wygrała ten mecz 5-7 . Takie zwycięstwa w tak waznych meczach beda napewno procentowac w przyszłosci i pewnie nie długo zobaczmy Hiszpanke w pierwszej 20 , a moze i wyzej . Pozatym chciałbym sie odniesc do gry Suarez . Dawno juz nie było w turze WTA tak pieknie grajacej zawdoniczki .Czeszka moze miec problemy z mocno odbijajacym sie forhendem i jednorecznym behendem Hszpanki . Mam nadzieje , ze moje spekulacje sie sprawdza . Stawiam po bardzo dobrym kursie na Hiszpanke .
 
F 0

filweb

Forum VIP
Witam
Mam pytanie do ludzi, którzy zajmują się trochę dłużej obstawianiem niż ja. Mianowicie, jakim cudem kurs na dzisiejszy mecz Mauresmo - Penetta został ustalony na poziomie 1,7-2.1?? I jakim cudem kurs nie ulega zmianie?
 
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie :patty Schnyder : Sabine Lisicki
Typ: 2
Kurs : 2.6
buk : bet365
Analiza : Bardzo wazny mecz dla obu reprezantacji , zwyciesca tego meczu obejmie prowadzenie w pojedynku 2-1 . Niektórzy pewnie wiedza jak w ostatnim czasie reprezentanka Szwajcary obnizyla swoje loty. Kiedys była w pierwszej 10, teraz znajduje sie na miejscu 16. Sabine to zawodniczka która od ponad roku utrzymuje sie na 60 miejscu. W tym roku doszła do 2 rundy Australian Open i zagrała pare dobrych meczu z Hofman Cup. Natomiast Szwajcarka w tym roku wygrała dopiero 2 mecze na 4 . W Hobart odpadła w 1 rundzie w Australi w 2 . To naprawde dosc slaby bilans jak na zawodniczke nr 16 . Lisicki wczoraj rozgoniła po korcie Bacsinszky Timea . Mysle , ze dzisiaj ma duze szanse w tym meczu .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
http://www.fedcup.com

POLSKA - Japonia w Gdynii 25-26, relacja na Polsacie Sport (chyba Extra). Szkoda, że Wiktorowski nie powołał Marty Doamchowskiej. To błąd, w razie jakiegoś lekkiego urazu nie ma kto zagrać singla, Jans/Rosolska nierealne i może byc kłopot. Ula Radwańska to nic pewnego, tym bardziej, ze gra mocniej niz Agnieszka, agresywniej ciągle chce kończyć wymiany a grać będą na cegle. Marta lepiej gra na clayu, większe doświadczenie. Mnie nie zdziwi wygrana Japonek dlatego przestrzegam optymistów. Aga nie gra równo w tym sezonie. Sugiyama i Date Krumm to wielkie doświadczenie, wszystko sie może zdarzyć. Dużym atutem jest nawierzchnia ale same korty meczu nie wygrają. Pewnie kurs na Polki będzie skandaliczny więc nie ma co pisac długo o tym meczu, są ciekawsze pojedynki.

Półfinały:

Czechy - USA (hard) szkoda czasu na ten mecz, Stany w składzie Oudin, Mattek, Glatch, Huber.

Włochy - Rosja (clay)

Pennetta, Vinci, Errani, Schiavone - Zvonareva, Petrova, Kuznetsova, Chakvetadze.

Początkowo pomyślałam, że Rosja wygra ale ostatnie dni to myslenie zmienily. Dobra forma Schiavone i Vinci, Errani solidna i liderka Pennetta. To może wystarczyć na Rosje bo Kuznetsova nie zachwyca, Petrova średnio-dobrze, Zvonareva po sukcesach z hard coś nie bardzo ostatni turniej i Chakvetadze to generalnie porażka. Będzie bardzo ciekawy zacięty mecz.

Pozostałe mecze:

Hiszpania - Serbia (serbki z Ivanović i Janković)
Francja - Słowacja
Niemcy - Chiny (Chinki bez Na Li)
Argentyna - Ukraina (Jozami kontuzjowana)

Belgia - Kanada
Estonia - Izrael
Australia - Szwajcaria
 
F 0

filweb

Forum VIP
http://www.zvonareva.ru/main

Vera jest nadal kontuzjowana i nigdzie nie mogę odszukać informacji o jej zastąpieniu. Ale domyślam się, że będzie to Dementieva bądź Safina. Po części zgodzę się z Roxanne, jeśli chodzi o szanse Włoszek - na cegle mogą wygrać, zwłaszcza, że Petrova, Czaki, a także Kuzi są do ogrania, dla mnie Rosja gra drugim garniturem - Chakvetadze bardzo dawno nie pokazała kompletnie niczego ciekawego, ja osobiście wstawiłbym taką Vesninę, nie mówiąc już nic o Kiri, która się ostatnio na clayu spisała bardzo dobrze.

Bardzo cieszy mnie prawie pewny awans Czeszek, szkoda tylko, że bez Vaidisovej w składzie
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
World Group 2009 Półfinały:

Włochy - Rosja (Castellaneta Marina, Włochy - Red Clay)
Włoszki - Pennetta, Schiavone, Errani, Vinci
Rosjanki - Kuznetsova, Petrova, Chakvetadze, Pavlyuchenkova
Czechy - USA (Brno, Czechy - Hard Indoors)
Czeszki - Benesova, Kvitova, Safarova, Peschke
Amerykanki - Mattek, Huber, Oudin, Glatch​

World Group, Play-off 2009

Hiszpania - Serbia (Lleida, Hiszpania - Red Clay)
Hiszpanki - Medina, Martinez Sanchez, Dominguez Lino, Llagostera Vives
Serbki - Jankovic, Ivanovic, Jovanovic, Krunic
Francja - Słowacja (Limoges, Francja - Red Clay)
Francuzki - Cornet, Mauresmo, Dechy, Johansson
Słowaczki - Cibulkova, Hantuchova, Rybarikova, Wienerova
Niemcy - Chiny (Frankfurt, Niemcy - Red Clay)
Niemki - Groenefeld, Lisicki, Barrois, Malek
Chinki - Zheng, Peng, Lu, Sun
Argentyna - Ukraina (Mar Del Plata, Argentyna - Red Clay)
Argentynki - Cravero, Irigoyen, Salut, Ormaechea
Ukrainki - A.Bondarenko, K.Bondarenko, Koryttseva, Savchuk​


Nas najbardziej interesuje rywalizacji pomiedzy Polska a Japonia o awans do II Grupy Światowej Pucharu Federacji.Polki drugi raz w histori stana przed ta szansa,pare lat temu niestety sie nie udalo poniewaz Polki dostaly mocne lanie od Austri,jednak w pojedynku z Japonkami jestesmy faworytami.Nasza kadre reprezentowac beda siostry Radwanskie a takze Klaudia Jans i Alicja Rosolska.Mecze zostana rozegrane w Gdyni na nawierzchni ziemnej i tutaj kolejny atut Polek-nawierzchnia a takze publicznosc, ktora zywilowo bedzie dopingowac nasze zawodniczki.Japonki do Polski przylecialy kilka dnia temu w skladzie:Ai Sugiyama,Akiko Morigami, R. Fujiwara i A. Morita.Transmisje ze spotkan przeprowadzi Polsat Sport.

Program spotkania Polska - Japonia:

Sobota:
Urszula Radwańska – Ai Sugiyama
Agnieszka Radwańska – Akiko Morigami

Niedziela:

Urszula Radwańska – Akiko Morigami
Agnieszka Radwańska – Ai Sugiyama
K. Jans, A. Rosolska – R. Fujiwara, A. Morita
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Estonia - Izrael 1,75 1,85
Polska - Japonia 1,15 5,00
Niemcy - Chiny 1,35 2,90
Hiszpania - Serbia i Montenegro 2,90 1,35
Francja - Słowacja 1,45 2,50
Czechy - Stany Zjednoczone 1,25 3,60
Belgia - Kanada 2,35 1,50
Argentyna - Ukraina 5,00 1,15

1. Czy Serbia graj razem z Czarnogórą czy to błąd bah ?
2. Nie widzę tutaj meczu Rosja - Włochy a bardzo ciekawi mnie kurs - zagrałbym na Włoszki.

3. Nie wiem co sądzić o meczu Polek z JAponkami. Nie spodziewałem się aż takiego kursu na Japonki.

4. Ciekawie zapowiada się pojedynek Kuznetsova - Schiavohne gdzie kurs na Włoszkę jest chyba 2.70 - wg mnie warty zagrania ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czeszki sa za darmo, jak Mattek wygra jednego singla to chyba maks co mog osiągnać. Plus Flavia Pennetta z Chakve za 1.40 mało ale nic lepszego nie widze. SChiavone może przegrać, debel loteria więc powinna Flavia zagrać na maksa, ten mecz może sie okazać najważniejszy. Vinci jest w stanie wygrać jednego singla jeśli w ogóle zagra, chyba tylko debel więc tutaj nie ma żadnej kalkulacji. Penneta 2 single lub 1 i wtedy trzeba jeszcze jedną wygraną dolożyć zakładając win w deblu. Ja nie gram na awanse ale myśle, że Włoszki mają realne szanse więc Pennetta musi to wygrać. Amerykanki z takim składem są bez szans chociaż nie wiem czemu Czesi nie wybrali cegły, nie rozumiem tego kompletnie.

Kurs na Polki tak jak myślałam kretyński. Ula może przegrać dwa single, jest młoda mało doświadczenia w Fed Cupie, debel teoretycznie polski lepszy ale też nie na 100% może być 2-3 dla Japonek ale może być też do zera dla Polek więc to nie do gry i kursy zle oszacowane.

Łeb mnie boli po imprezie wiec dodam suche typy bo mecze niedługo:

Gronefeld - Peng 1.80 ✅
Cornet - Hantuchova 1.50 ⛔
Pennetta - Chakvetadze 1.40 ✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Anna Lena Greonefeld-Jie Zheng
typ: 2
1,48
Betfair
Analiza:
Po dwoch spotkaniach singlowych Chinki przegrywaja 0:2 . Jie Zheng przegrala w trzech setach z bedaca w bardzo dobrej formie Sabine Lisicki . Greonefeld pokonala natomiast Peng , rowniez w trzech partiach . Niemka popelnila jednak bardzo duza ilosc nie wymuszonych bledow w tym spotkaniu i tak naprawde niewiem jak Chinka mogla tego nie wykorzystac . Chinki maja noz na gardle i Jie Zheng musi to spotkanie wygrac aby Chiny zachowaly szanse na zwyciestwo . Moim zdaniem jest duzo regularniejsza od swojej jutrzejszej przeciwniczki i powinna wyjsc z tej rywalizacji zwyciesko .
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Czechy - USA 1 1,8​


Po wczorajszych pojedynkach stan rywalizacjo jest po 1.Dzis przed nami dwa pojedynki singlowe i jeden deblowy.Najpierw na kort wyjda Safarova z Mattek,ktora we wczorajszym pojedynku z Kvitova nie miala wiekszych szans przegrywajac w dwoch setach.Safarova wczoraj nie grala poniewaz jej miejsca zajele Benesova ktora po kontuzji jak widac sie jeszcze nie pozbierala.W drugim pojedynku Kvitova podejmnie Glatch.Amerykanka w tym sezonie malo co grala dokladnie tylko osiem pojedynkow z czego cztery przegrala,Kvitova grala znacznie wiecej glownie na hardzie z czego siedem pojedynkow wygrala a piec przegrala.Najwiekszy sukces jaki osiagnela w tym roku to zwyciestwo w Hobart gdzie w finale pokonala Benesova.Po pojedynkach singlowych Czeski powinny sobie zapewnic juz zwyciestwo ale jesli tak sie nie stanie o wszystkim zadecyduje mecz deblowy.Po stronie Czeszek wybitna deblistka Peschenke a u jej boku Benesova po drugiej stronie rownie utytulowana Huber ktora najprawdopodobniej z Mattek.Jednak mysle ze zarowno Safarova jak i Kvitova wygraja swoje spotkanie i mecz deblowy bedzie o przyslowiowa pietruszke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom