>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fenerbahce vs Sevilla FC 20.02.2008r.

Status
Zamknięty.
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Rozumiem że dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Ale jednak na pożegnanie napisze Ci jeszcze coś ode mnie.
Trzecie primo: Sevilla jest w formie ? W formie była sezon temu. 11 pkt. wyjazdowych na 36 pkt. oznacza dobrą formę tak ? No to gratuluje pomyślunku ...
Hmm. Myślałem, że forme zespołu ocenia się po ostatnich meczach (które to Sevilla w większości wygrała). No ale jeśli ty bierzesz pod uwagę ich słabsze wyniki na początku sezonu to gratuluje typerze. Wystarczy, żebyś oglądnał ostatnie spotkania Sevilli a nie sugerował się pustymi statystykami.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Dobra dobra;P to co piszesz to prawda.
Tak sie składa że oglądałem mecze Sevilli z Barceloną i faktycznie...Capel był świetny...ale nie tylko on, ja już wcześniej napisałem że sevilla jest w znakomitej formie, ale z drugiej strony mamy Fenerbache, które też niebędzie chłopcem do bicia. Szczególnie w meczu u siebie, gdzie fanatyczni kibole zagrzewać będą swoich pupili do boju.
Napisałes że turcy w tamtym roku odpadli z &#39;przeciętnym&#39; AZ.
Jeśli naprawde jestes kibicem sportowym to powinienes wiedziec że obecne Az a tamto z przed roku to dwie różne drużyny..i rok temu AZ w pucharze jak i w lidze radziło sobie znakomicie.
Jak dla mnie każdy wynik w tym meczu jest możliwy, dlategho decyduje się na granie OVERA. Powodzenia chłopaki:p
Zgadzam się z tym co piszesz, ale denerwuje mnie twierdzenie, że jak Fenerbahce będzie dopingowane przez fanatycznych kiboli to będzie nie do pokonania. Wystarczy, że Sevilla zagra mądrze i będzie szukała swoich szans w kontratakach. Zresztą, boisko wszystko zweryfikuje.
PS:Jeśli chodzi o AZ, fakt że rok temu to była dobra drużyna, ale Fenerbahce grało z nimi rewanż na swoim ,,gorącym&quot; stadionie i zremisowało 3-3 (do awansu wystarczał im remis 0-0,1-1 lub zwycięstwo).
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
1X jak najbardziej do grania , już dzisiejsze mecze pokazały , że w tej fazie rozgrywek atut własnego boiska jest bardzo mocny , aż się zawachałem czy na czerwony diabły jutro grać , ale jednak sie zdecyduje ????
 
D 5

devil13england

Użytkownik
w tym meczu typował bym czystą 1 ponieważ w turcji takim zespołom jak zespoły z włoch hiszpanii portugalii gra się ciężko.(fenerbahce-inter1-0) jest topierwszy mecz 1/8 finału ale też niezły jest kurs na awans fenerbahce (3,20--&gt;betathome)
 
P 0

patryg

Użytkownik
Ja zagrałem x2. Przemawia do mnie ostatnia zwyżka formy Sevilli i fakt, że zespoły z Turcji czy Grecji jak grają o jakąs naprawdę wysoką stawkę, nie zawsze wytrzymują psychicznie. Fakt że u siebie z reguły garją nieźle, ale wystarczy im strzelić szybko bramkę a w grę wkrada się nerwowość. Sevilla zagra raczej z kontry i jeśli strzeli bramkę pierwsza (w co wierzę), nie powinna tego meczu przegrać.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Zgadzam się z tym co piszesz, ale denerwuje mnie twierdzenie, że jak Fenerbahce będzie dopingowane przez fanatycznych kiboli to będzie nie do pokonania. Wystarczy, że Sevilla zagra mądrze i będzie szukała swoich szans w kontratakach. Zresztą, boisko wszystko zweryfikuje.
PS:Jeśli chodzi o AZ, fakt że rok temu to była dobra drużyna, ale Fenerbahce grało z nimi rewanż na swoim ,,gorącym&quot; stadionie i zremisowało 3-3 (do awansu wystarczał im remis 0-0,1-1 lub zwycięstwo).
Piszesz że nioerozumiesz ludzi którzy myślą ze Fenerbache dzięki kibicow będzie mocniejsze.
W takim razie ja kompletnie nierozumiem Ciebie.
W dyskusji o meczu Liverpool-Inter napisałes, niepamiętam dokładnie ale coś w stylu, &quot;Liverpool na magicznym Anfield odprawił niejedną drużyne&quot;.
Wnioskuje że miałes na myśli atmosfere panującą na Anfield. A tą &quot;magiczną&quot; atmosfere tworzą właśnie kibicie. Wiele razy oglądając mecze tureckich drużyn jak i ich reprezentacji powiem Ci że w Turcji na stadionach jest dużo ostrzej.
Gubisz się w swoich wypowiedziach, to tyle ode mnie. ???? .
Od razu mówie że niechce się sprzeczać::pP
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Piszesz że nioerozumiesz ludzi którzy myślą ze Fenerbache dzięki kibicow będzie mocniejsze.
W takim razie ja kompletnie nierozumiem Ciebie.
W dyskusji o meczu Liverpool-Inter napisałes, niepamiętam dokładnie ale coś w stylu, &quot;Liverpool na magicznym Anfield odprawił niejedną drużyne&quot;.
Wnioskuje że miałes na myśli atmosfere panującą na Anfield. A tą &quot;magiczną&quot; atmosfere tworzą właśnie kibicie. Wiele razy oglądając mecze tureckich drużyn jak i ich reprezentacji powiem Ci że w Turcji na stadionach jest dużo ostrzej.
Gubisz się w swoich wypowiedziach, to tyle ode mnie. ???? .
Od razu mówie że niechce się sprzeczać::pP
Hehe. Widzę, że czytałeś moje posty o meczu Liverpool-Inter :spokodfhgfh:. Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Po pierwsze, porównywanie atmosfery na Anfield Road z atmosferą na stadionie Fenerbahce jest troszkę niepoważne; po drugie liczą się też umiejętności piłkarskie (Liverpool ma zdecydowanie lepszy zespół od Fenerbahce) ; po trzecie oglądałem mecze np Fenerbahce-Milan 0-4, Fenerbahce-AZ 3-3, Turcja-Grecja 0-1 i jakoś ci ,,fanatyczni&quot; kibice nie za bardzo pomogli :-D.
 
von 0

von

Użytkownik
Gubisz się w swoich wypowiedziach, to tyle ode mnie. ???? .
No i to jest bardzo trafny komentarz :]
porównywanie atmosfery na Anfield Road z atmosferą na stadionie Fenerbahce jest troszkę niepoważne; po drugie liczą się też umiejętności piłkarskie (Liverpool ma zdecydowanie lepszy zespół od Fenerbahce)
Pierwsze zdanie jest co najmniej śmieszne, na drugie natomiast mam krótką odpowiedź: Liverpool lepszy od Fenerbahce ? Zauważ że Inter też jest lepszy od Sevilli, więc ?
No i Twoje &#39;po trzecie&#39; jest bardzo śmieszne, wymieniając np. 1-1 z AZ, Fenerbahce - Milan z tamtego roku ???? i na dodatek wymieniając tu mecz Turcji :-? ... bądźmy poważni ... :-|
Oczywiście każdy wynik jest tu możliwy, i Sevilla ma szanse, tylko te Twoje argumenty są bardzo nietrafne :-|
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
No i to jest bardzo trafny komentarz :]

Pierwsze zdanie jest co najmniej śmieszne, na drugie natomiast mam krótką odpowiedź: Liverpool lepszy od Fenerbahce ? Zauważ że Inter też jest lepszy od Sevilli, więc ?
No i Twoje &#39;po trzecie&#39; jest bardzo śmieszne, wymieniając np. 1-1 z AZ, Fenerbahce - Milan z tamtego roku ???? i na dodatek wymieniając tu mecz Turcji :-? ... bądźmy poważni ... :-|
Oczywiście każdy wynik jest tu możliwy, i Sevilla ma szanse, tylko te Twoje argumenty są bardzo nietrafne :-|
Kolejny mądrala. Może napisz jakiś swój typ do tego meczu a nie chcesz kłótnie wszczynać. Po pierwsze napisałem, że Liverpool grając na Anfield Road i mając bardzo dobry skład jest drużyną groźną dla każdego. Po drugie to nie jestem pewien, że Sevilla jest gorsza od Interu. Po trzecie mecz Fenerbahce-Milan nie był rozgrywany w tamtym roku :-D a po czwarte to wymieniłem mecz Turcja - Grecja dla przykładu jak to fanatyczni kibice tureccy pomogli swojej reprezentacji w pojedynku z odwiecznym rywalem.
PS : Jak masz pisać znów coś głupiego to lepiej zamilcz????
 
von 0

von

Użytkownik
Kolejny mądrala. Może napisz jakiś swój typ do tego meczu a nie chcesz kłótnie wszczynać. Po pierwsze napisałem, że Liverpool grając na Anfield Road i mając bardzo dobry skład jest drużyną groźną dla każdego. Po drugie to nie jestem pewien, że Sevilla jest gorsza od Interu. Po trzecie mecz Fenerbahce-Milan nie był rozgrywany w tamtym roku :-D a po czwarte to wymieniłem mecz Turcja - Grecja dla przykładu jak to fanatyczni kibice tureccy pomogli swojej reprezentacji w pojedynku z odwiecznym rywalem.
PS : Jak masz pisać znów coś głupiego to lepiej zamilcz????
Hehe, pogrążasz się ... znowu bardzo przychylnie odpowiem Ci na wszystkie zarzuty.

Może napisz jakiś swój typ do tego meczu a nie chcesz kłótnie wszczynać.
Jest taka opcja jak zaglądnięcie na pierwszą stronę tematu, proszę skorzystaj z niej i zauważ post nr 4

Może napisz jakiś swój typ do tego meczu a nie chcesz kłótnie wszczynać.

P.S. Wybacz jeśli czymś Cię uraziłem, zapewniam że nie to było moim zamiarem
To również znajduje się na 1. stronie więc bądź łaskaw tam zerknąć zanim znów nadużyjesz opcji &#39;Dodaj odpowiedź&#39;

Po drugie to nie jestem pewien, że Sevilla jest gorsza od Interu.
No to jest bardzo ciekawe. Może jakieś fakty ?
to wymieniłem mecz Turcja - Grecja dla przykładu jak to fanatyczni kibice tureccy pomogli swojej reprezentacji w pojedynku z odwiecznym rywalem.
Co ma mecz Turcji do meczu Fenerbahce ? :-|

PS : Jak masz pisać znów coś głupiego to lepiej zamilcz????
Już od dłuższego czasu próbuje Cię znieść i rozmawiam z Tobą cały czas normalnie. No to by było na tyle
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Wspomniałem o meczu Turcji ponieważ kolega Gorillaz napisał, że wielokrotnie oglądał mecze drużyn tureckich i reprezentacji Turcji w których to fanatyczni kibice tureccy swoim dopingiem sprawiali, że ich pupile wygrywali.
PS: Jak napisałeś już typ do tego meczu to po co wypisujesz bzdury?? Śmieszny jesteś jak myślisz, że Fenerbahce może wygrać nawet z handicapem:-D
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Hehe. Widzę, że czytałeś moje posty o meczu Liverpool-Inter :spokodfhgfh:. Troszkę źle mnie zrozumiałeś. Po pierwsze, porównywanie atmosfery na Anfield Road z atmosferą na stadionie Fenerbahce jest troszkę niepoważne; po drugie liczą się też umiejętności piłkarskie (Liverpool ma zdecydowanie lepszy zespół od Fenerbahce) ; po trzecie oglądałem mecze np Fenerbahce-Milan 0-4, Fenerbahce-AZ 3-3, Turcja-Grecja 0-1 i jakoś ci ,,fanatyczni&quot; kibice nie za bardzo pomogli :-D.
No...przynajmniej coś sie dzieje na tym forum. xDD

Może i masz troche racji...ale po co mówisz że Fenerbache niema szans?
Jak jednak tak sie stanie ze wygra Fenerbache to co powiesz? na kogo wyjdziesz?:p dla mnie w tym mczu każdy wynik jest możliwy dlatego gram OVer;]
Wytłumacz mi jeszcze czym się różni stadion Anfield od tego w Stambule...
Przecież kibice The Reds tak samo kochają swój klub jak kibice Fenerbache, i z jednej strony jest mocny doping i z drugiej tez, kibice obu klubów potrafią się bawić na stadionie jak i fanatycznie dopingowac.
Zgadza się...kibice nie wygrają meczu, ale napewno zawodnikom gra się lepiej jak słyszą 60 tyś ludzi którzy są z nimi
(przyznam ze niezmam dokładnej pojemności tego stadionu)
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Stadion Anfield Road to miejsce kultowe, magiczne na którym gra wspaniały zespół więc to jest największa różnica pomiędzy stadionem Liverpoolu a Sukru Saracoglu (może pomieścić 55 tys widzów ;]).
PS: A jeśli Fenerbahce wygra ?? Nie nie, to niemożliwe ???? .
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Stadion Anfield Road to miejsce kultowe, magiczne na którym gra wspaniały zespół więc to jest największa różnica pomiędzy stadionem Liverpoolu a Sukru Saracoglu (może pomieścić 55 tys widzów ;]).
PS: A jeśli Fenerbahce wygra ?? Nie nie, to niemożliwe ???? .

Zgadzam się, Anfield to miejsce kultowe ale tylko dla kibiców Liverpoolu,
Tak samo Old Trafford jest takim miejscem dla fanów MU, a stare Wembley dla wszystkich anglików.

Zasiąść na trybunie z kibicami i dopingować razem z nimi to dla wszystkich niezapomniane przeżycie
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Witam. ja postawiłem dzis 1x, poniewaz faktycznie w Turcji jest bardzo trudno wygrac. Zwlaszcza gdy kibice stworzą gorącą atmosfere, co pokazali w meczu z Interem, gdzie przy tak wspaniałym dopingu Fenerbachce wygrało 1:0.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
PS: A jeśli Fenerbahce wygra ?? Nie nie, to niemożliwe ???? .
No i o to chodziło! Chyba coś Ci udowodniłem
Że tak zapytam...co sie stało z Sevilla?
taki pewny byłes...a mój over gładko wszedł
następnym razem radze żebyś niebył taki pewny
 
von 0

von

Użytkownik
PS: A jeśli Fenerbahce wygra ?? Nie nie, to niemożliwe .
Hehehe, 90&#39; FT Fenerbahce 3 - 2 Sevilla
Wystarczający komentarz, jednak dodam coś od siebie
Dlaczego teraz nie odpisujesz już tak pewnie ? Dziękuje za bardzo zabawną wymianę zdań. I jeśli nadal sądzisz że stadion nie przyczynił się chociaż trochę do zwycięstwa gospodarzy, proszę napisz to tu, bo lubie czytać Twoje posty, nie musze wchodzić do jakichś tematów &#39;Humor&#39; czy na strony z podobną tematyką
A tak a propos miło się z Tobą rozmawiało.
Dowidzenia :]
EDIT:
PS:pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Będziesz mi wdzięczny za to że postawiłeś Seville.
Hahaha
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Hehehe, 90&#39; FT Fenerbahce 3 - 2 Sevilla

Wystarczający komentarz, jednak dodam coś od siebie

Dlaczego teraz nie odpisujesz już tak pewnie ? Dziękuje za bardzo zabawną wymianę zdań. I jeśli nadal sądzisz że stadion nie przyczynił się chociaż trochę do zwycięstwa gospodarzy, proszę napisz to tu, bo lubie czytać Twoje posty, nie musze wchodzić do jakichś tematów &#39;Humor&#39; czy na strony z podobną tematyką

A tak a propos miło się z Tobą rozmawiało.

Dowidzenia :]

EDIT:



Hahaha

no przyznam że chciałbym usłyszeć jego zdanie teraz po fakcie na ten temat...ale cos kolegi niewidać i niesłychac:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom