>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 08 - OFICJALNY TURNIEJ FB - 4 edycja - CAFE

sawas 27

sawas

Użytkownik
Dziękuję za sprawiedliwą decyzję. Kto niezadowolony niech sobie myśli co chce, ale zachowa to dla siebie, bo tu już jest niezły burdel.
Ja proponuję punkt, który mówi, że jeśli jeden z zawodników nie otrzyma od drugiego żadnej wiadomości zwrotnej przez co najmniej 1/2 czasu przeznaczonego na granie to ma prawo do walkowera bez względu na żadne inne okoliczności.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dziękuję za sprawiedliwą decyzję. Kto niezadowolony niech sobie myśli co chce, ale zachowa to dla siebie, bo tu już jest niezły burdel.
Ja proponuję punkt, który mówi, że jeśli jeden z zawodników nie otrzyma od drugiego żadnej wiadomości zwrotnej przez co najmniej 1/2 czasu przeznaczonego na granie to ma prawo do walkowera bez względu na żadne inne okoliczności.
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Dobra.. Gratuluje Sawasowi walkowera i jakby nie bylo powodzenia w dalszej części turnieju... To mozna juz rozpisywac Cwierćfinały ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
mam ostatni mecz z użytkownikiem Drago jednak teraz go nie ma a wczesniej za kazdym razem nie mogl grać (rozumiem - nie mam pretensji ;P) jednak jak chiałem sie zapytac kiedy bedzie mial czas zawsze mówił ze nie wie ... a ze termin dzis mija to albo proszę o przesuniencie terminu lub inną propozycje rozwiazania problemu. Dzieki i Pozdrawiam
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Myśląc juz o 5 edycji naszego turnieju sądze że można zrobić:
I faza grupowa: 4 grupy po 4 drużyny
II f grupowa: 2 gr po 2 drużyny

cos na kształt siatkówki /albo epizod z LM w latach 90 tych/ z tym że w II fazie zaczynamy od 0 punktów

i później 2 najlepsze zespoły to pary półfinałowe..

grac będzie można wyłącznie drużynami narodowymi...

opinie mile widziane
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja proponuję coś na kształt obecnie trwających ME w handballu.
16 ekip, podzielone na 4 grupy po 4 zespoły. W fazie grupowej 3 mecze. Z każdej grupy awansują 3 drużyny, ale z dorobkiem punktowym jaki uzbierały w meczach z innymi drużynami, które awansowały. Tzn. nie liczą się punkty za mecz z ekipą, która zajęła 4. miejsce.
Z grupy A i B po 3 drużyny utworzą w II fazie grupę 6 osobową, w której również gramy 3 mecze (zespoły z A grają z zespołami z B, ale nie powtarzają już swoich meczy z drużynami ze swojej grupy, bo przecież grały z nimi w pierwszej fazie). Z drugiej fazy awansują po 2 ekipy z tych dwóch 6-osobowych grup i rozpisywane są półfinały i dalej finał, mecz o 3. miejsce.
To trochę zawiłe, ale tylko w teorii. W praktyce wygląda bardzo przejrzyście.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Podoba mi się myśl sawasa... bez tych 4 zespołów każdy zagra z każdym, więc dobry pomysł w/g mnie.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Dzis mija termin rozegrania meczy. Wczoraj nie miałem czasu i nic nie pisałem do Małolata, a dzis na na gg zostawiłem mu wiadomosc. Jednak go nie było. Więc proszę o ew. przełozenie terminu naszego meczu np. na jutro.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dzis mija termin rozegrania meczy. Wczoraj nie miałem czasu i nic nie pisałem do Małolata, a dzis na na gg zostawiłem mu wiadomosc. Jednak go nie było. Więc proszę o ew. przełozenie terminu naszego meczu np. na jutro.
Wczoraj mnie nie było dzisiaj mozemy rozegrac mecz.
 
Do góry Bottom