>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 08 - OFICJALNY TURNIEJ FB - 5 edycja - CAFE

housekloc 0

housekloc

Użytkownik
W środe o godzinie 20.00 rozpoczną się zapisy do 5 edycji Oficjalnego turnieju FB - Fifa 2008.

W tej edycji gramy wyłącznie drużynami narodowymi.

1. W I fazie grupowej udział weźmie 16 drużyn - 4 grupy po 4 drużyny (każdy rozgrywa 3 mecze)
2. W II fazie grupowej zagra 8 druzyn (2 grupy po 4 dr) po 2 najlepsze z każdej grupy I fazy grupowej. (również 3 mecze)
3. Do II fazy grupowej przechodzą punkty zdobyte w I fazie grupowej.
W grupie gramy jeden mecz bez dogrywki i karnych.
4. do fazy pucharowej awansują 4 najlepsze zespoły II fazy grupowej.
5. w fazie pucharowej - ćwierćfinale - gramy do 2 wygranych meczy, mecz o III miejsce i finał do 3 wygranych meczy (każdy mecz z dogrywką i karnymi)
6. Wyniki wpisujemy według schematu:

Grupa A
Włochy 0 - 0 Francja
Uwaga!!! wyniki wpisane w inny sposób nie będą wogóle zaliczane.

7. Gracze rozstawieni w 5 edycji to zwycięzca 4 edycji i lider klasyfikacji punktowej turniejów FB - Fifa 2008. Jeżeli okaże się że to ta sama osoba wówczas graczem rozstawionym będzie równiez drugi finalista 4 edycji. Gracze ci mają prawo rezerwacji druzyny w środę w godzinach 18.00 - 19.59

Po zakończeniu tej edycji miejsca od 1 do 6 będą, jak zwykle, punktowane nastepująco:
1 miejsce - 8 pkt.
2 miejsce - 6 pkt.
3 miejsce - 4 pkt.
4 miejsce - 3 pkt.
5 miejsce - 2 pkt.
6 miejsce - 1 pkt.

miejsca 5 i 6 zajmą ćwierćfinaliści o najlepszej różnicy bramek, a wiec opłaca się zdobywać ich dużo ...

W przypadku gdy wywali nas z gry między:
0 - 30 min - gramy cały mecz od początku uwzględniając wynik meczu przerwanego,
31-90 min - dogrywamy tyle czasu ile pozostało do końca uwzględniając wynik przerwanego meczu.

Od tej edycji gracz unikający rozegrania meczy lub gracz, ktory zrezygnuje z turnieju w czasie gdy nie można zagwarantować w jego miejsce zastępstwa dostaje :zoltakartka: .
Druga :zoltakartka: jak to w sporcie - daje ???? i zakaz gry w dwóch kolejnych edycjach.
Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.

Dotychczasowe kartki:
:zoltakartka: - damianek323 - (za nierozegranie aż 4 meczy) 4 ed.

ZASADY przyznawania walkowerów jeszcze w oparcowaniu..
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
odświeżam temat.. tu wpisujemy co nas boli, gryzie,albo czego byśmy się napili.. :-D - grając w 5 ed turnieju oczywiście..
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
dzięki.. faktycznie. ciekawe gdzie mi umknął ten miesiąc..

UWAGA źle wpisane wyniki nalezy wpisywac jeszcze raz.. nie edytować..
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Witam :].. proponuje zmiane od następnej edycji turnieju.. Zamiast Ciągle grac klubami z Europy to w przyszlej edycji proponuje grac wszystkimi klubami prócz tych z Europy ???? .. Prosze sie wypowiadac na ZA lub PRZECIW..
Pozdro
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Witam :].. proponuje zmiane od następnej edycji turnieju.. Zamiast Ciągle grac klubami z Europy to w przyszlej edycji proponuje grac wszystkimi klubami prócz tych z Europy ???? .. Prosze sie wypowiadac na ZA luba PRZECIW..

Pozdro
Jestem za.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
sawas - nie bylismy umowieni na zaden termin [chyba ze mam dziury w glowie] ale dzisiaj z checia zagram z Wami wszystkimi ???? Odezwijcie sie na gg jak bedziecie. dopiero wrocilem z rodzinnej emigracji z powrotem na sesje. jeden mecz juz po ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
sawas - nie bylismy umowieni na zaden termin [chyba ze mam dziury w glowie] ale dzisiaj z checia zagram z Wami wszystkimi ???? Odezwijcie sie na gg jak bedziecie. dopiero wrocilem z rodzinnej emigracji z powrotem na sesje. jeden mecz juz po ????
Spoko, wolałem napisać, bo potem zwał. A termin był :]
 
snajper2008 0

snajper2008

Użytkownik
mam taki mały problem bo prubuje sie skontaktowac z Bartek1926 w celu rozegrania meczu i nie ma z nim zadnego kontaktu! Pisałem do niego wiele razy na gg nawet jak był dostępny i nci nie odpsiuje:/ Przerpaszam raz odpsiał jak mu napisałem czy &quot;jestes??&quot; odpisał &quot;moze&quot; to mu potem naspailem ze musimy mecz rozegrac to juz nic wiecej nie odpisał a dalej był na dostępnym:/
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
mam problem ani ja ani mój przeciwnik nie moze być hostem. a jak wlaczam hamachi pisze mi ze moja licencja wygasła. usunąłem i zainstalowalem hamchi jeszcze raz i to samo. probowalem tez starsza wersję i caly czas to samo?? co mam zrobic??
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Bartek1926 zapisał mi już walkowera 0:3 :-? przecież mam czas do dzisiaj włącznie nawet do 23:59 i mam problemy z hamachi :kwasny4565: czy jeżeli ani ja ani on nie możemy być hostam to odrazu walkower??? proszę o odpowiedz!
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
mam taki mały problem bo prubuje sie skontaktowac z Bartek1926 w celu rozegrania meczu i nie ma z nim zadnego kontaktu! Pisałem do niego wiele razy na gg nawet jak był dostępny i nci nie odpsiuje:/ Przerpaszam raz odpsiał jak mu napisałem czy &quot;jestes??&quot; odpisał &quot;moze&quot; to mu potem naspailem ze musimy mecz rozegrac to juz nic wiecej nie odpisał a dalej był na dostępnym:/

Tylko dziwne ze codziennie do Ciebie pisze czy jestes...zadnej reakcji...Skoro do mnie napisales i odpisal moze, jak twierdzisz to wyslij archiwum gg badz screena....:| zaaaal
nie przypominam sobie zadnej wiadomosci od Ciebie...a sam pisalem chyba z 5 razy...
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
Miałem grać mecz z zioloziolo i kiedy sie juz laczylem wyskoczył mi taki komunikat &quot; Baza danych składów online nie odpowiada składom online przeciwnika. Sprawdź, czy korzystacie z tej samej wersji składów online&quot;

Jest to spowodowane tym ze gracz zioloziolo sciąnal patcha...prawdopodobnie eastern...caly dzien chce sie z nim polaczyc ale on kombinuje, najpierw z hamachi a teraz z tym patchem...Dziwne jakies...mysle ze jesli dzisiaj sie nie upora z tym problemem zostanie mi przyznany walkower...A pozatym to ze czas jest do 23:59 nie swiadczy o tym ze mam obowiazek o tej godzinie siedziec i czekac az laskawie uda ci sie cos zrobic...mimo ze probuje caly czas umowic sie z toba na mecz od 15 to zawsze cos...
 
B 0

bartek1926

Użytkownik
HauseKloc, ja rowniez proszę Cie w zwiazku z tymi nieporozumieniami aby moj mecz z Rosja mogl odbyc sie jutro, z powodu jakiegos nieporozumienia(prawdopodobnie snajper zle spisal numer, bo ja sprawdzalem mam dobry;]) Jednakze ewentualne przedluzenie czasu dla zioloziolo uwazam za bezpodstawne, gdyz caly dzien chcialem grac(posiadam archiwum gg) a On kombinowal i sam zaprzepascil ta mozliwosc przez sciaganie niewiadomo czego, zamiast sciagnac hamachi... Dzieki
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
a jak zainstalowal patcha &quot;eastern&quot; to raczej musi zrobic reinstale fify, bo inaczej nie zagraja
 
Do góry Bottom