>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 08 - turniej z nagrodami !

moldar 0

moldar

Użytkownik
A gramy jakieś grupy czy play-offy? Ja bym proponował 2 grupy po 5 i wychodzą z nich 2 lub 3 drużyny i grają play-offy ????
Zgłaszam się;]
Moldar
7151462
Manchester United
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
A gramy jakieś grupy czy play-offy? Ja bym proponował 2 grupy po 5 i wychodzą z nich 2 lub 3 drużyny i grają play-offy ????

Zgłaszam się;]

Moldar

7151462

Barcelona
Narazie mamy zamiar nazbierac 16 osob i zagrac takim systemem jak euro 2008
Jesli masz jakis kumpli co by mogli zagrac to zapraszaj bo narazie brakuje jeszcze 5.5 osoby:jezora:
Jesli zbieranie bedzie marnie szło to wymysl sie jais inny system gry
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Najgorsze będzie ustalenie grup.... bo wiadomo, że losowanie może być ustawione itp. ???? Dlatego jak rozlosujemy grupy? jakieś propozycje - bardzo proszę ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Najgorsze będzie ustalenie grup.... bo wiadomo, że losowanie może być ustawione itp. ???? Dlatego jak rozlosujemy grupy? jakieś propozycje - bardzo proszę ????
Według mnie powinien to zrobic jakis moderator. Trzbea go poprosic:-D i piniadze tez bedzie musiał on przechowywac. Narazie trzeba nazbierac odpowiednia ilosc osob:spokodfhgfh:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jestem na wakacjach ;) bede za tydzien

easy - 9319435

FC Barcelona

Jezeli mozna bo na szybko przeczytalem temat ????
 
moldar 0

moldar

Użytkownik
Już 13 osób, więc 16 chyba uzbieramy, więc zagrajmy jak ligę mistrzów/euro 2008: 4 grupy, 2 wychodzą, 8 drużyn losowanie i grają playoffy (dwumecze albo jeden mecz) i finał ;] taka moja propozycja
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Już 13 osób, więc 16 chyba uzbieramy, więc zagrajmy jak ligę mistrzów/euro 2008: 4 grupy, 2 wychodzą, 8 drużyn losowanie i grają playoffy (dwumecze albo jeden mecz) i finał ;] taka moja propozycja
Nie musisz tego pisac jesli ja juz to napisałem;) Mamy 12 osob ale trzeba namowic jeszcze kondradka i trzy osoby i bedziemy mogli zaczynac
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Niech będzie zapisze się :p
PabloZKS - 5246142
Drużyna: Hiszpania
ps. jest ktoś taki co by mi zamienił 10zł z inteligo (ja wpłacam z inteligo) na mb ? wpłacam pierwszy jak coś, bo nie chce mi się iść na poczte i tam wpłacać.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ludzie!
Zostało ostatnie miejsce.
Do kondradk-jesli naprawde chcesz zagrac to zapisauj sie a nie czekasz az skoncza sie miejsca
 
Do góry Bottom