>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 13

M 6

makubczak

Użytkownik
Dokładnie. Gra kupiona na PS3 w dniu premiery i warta jest pieniędzy. Codziennie się gra i ja zrezygnowałem z menadżerki, bo tylko tryb sezonów ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Ja jestem sklonny sprzedac swoje konto Origin z fifa13 pc
Nie mam za bardzo czasu na grę, a skladzik calkiem ciekawy:
moze komus posluzy ;)
po informacje zapraszam na priv
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
Zależy w co grałeś wcześniej. Ja grałem od początku w Fife 2000, 2001 itd, az do 2006. Gdy 2007 weszła to juz by odgrzewany kotlet do 2010 wiec sie przerzuciłem na Pesa i grało mi się świetnie. Ale jak już nextgen wyszedł Fify i sobie zagrałem w Pesa i Fife to wybrałem Fife bo o wiele lepiej mi sie gra. Każdy lubi co innego.
 
G 10

greg16

Użytkownik
W ciemno bierz fife. PES mozna grac schematami, ciągłe przycinki i &quot;zawiechy&quot;. Ogólnie pikseloza i nuda, nie warto.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
PRO EVOLUTION SOCCER 13

Zdecydowany Nr 1 w tym roku.

Fifa może jedynie poszczycic sie fajnym MULTIPLAYEREM....

Dla prawdziwego weterana piłki nożnej tylko PES....

Zresztą tak twierdzi większość starszych wiekowo graczy....

Fifa jest dla dzieci...... Szanuje wasze zdanie wy uszanujcie moje.


W PESA gram bardzo dlugi czas i jest to najlepszy mozliwy zakup na konsole jaki moze byc... NIesttey Multiplayer jest tragiczny gdyz laguje mimo bardzo dobrego łącza.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grałem w tego PES-a i to jest jedno wielkie g***! Ostatni dobry PES to był PES 6, potem już tylko co raz gorzej, nie ma porównania do FIFY, a pisanie że FIFA jest dla dzieci jest tak idiotyczne że głowa mała.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Grałem w tego PES-a i to jest jedno wielkie g***! Ostatni dobry PES to był PES 6, potem już tylko co raz gorzej, nie ma porównania do FIFY, a pisanie że FIFA jest dla dzieci jest tak idiotyczne że głowa mała.
W porzadku.... Wymien mi 5 argumentów stojących po stronie FIFY.

Osobiście zaprosiłem raz kilku kumpli którzy ciągle uważali że FIFA i nic po za tym...

Pograli pare H ...... i zmienili zdanie.... Polecam każdemu FifoManiakowi, żeby poswiecil doslownie pare godzin PESOWI....

Jedyne plusy FIFY ==&gt; LICENCJE + MULTIPLAYER

Nic Więcej....a najbardziej śmieszą mnie te PIEKNE bramki kóre ze zbiegiem czasu zaczynaja sie powtarzac...

FIFA skonczyla się na wersji 2007 (ostatnia w ktora gralem z przyjemnoscią).....

Potem przerzucilem sie na PESA ... (nie ukrywam że kiedyś tak jak TY&gt;.....zalecałem kazdemu FIFE.... dopóki nie zagrałem w PES 5.... i tak się to później zaczęło........:cool:

Szkoda tylko, że tego typu gru tak naprawde sprawiają frajde jak sie gra z kims.........z Komputerem jest to zbyt monotonne....

No i zeby czlowiek mial czasu wiecej.... :roll:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko że ja grałem w najnowszego PES-a tak samo jak w poprzednią część i dla mnie ta gra jest po prostu o wiele słabsza od FIFY.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mi Fifa 13 nie przypadla do gustu nie wiem czego ale po instalacji wolniej komputer mi sie wlaczal i odinstalowalem, w dodatku sterowanie pogmatwane, ktorego nie wiedzialem jak zmienic bylem przyzwaczajony do Fify 12 i grywam czasami jeszcze w 12...
 
Do góry Bottom