>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 15 LIGA

didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Witam
może podobnie jak koledzy z nba zrobilibyśmy takową ligę w Fife 15???
Dla jasności piszę, że potrzebna byłaby oryginalna wersja gry (oczywista oczywistość)

Jak by to mialo wyglądać?
Mam pewny kształt, mogę być &quot;moderatorem&quot; ligi, ale najpierw chętni proszę się wpisywać. Możemy zrobić nawet lige z nagrodami jak będzie dużo osób wpisowe np po 10 i jakąs pulę ustalić (ale to wstępne takie przymiarki, możemy grac bez kasy)
Powiedzmy, że czas zgłoszeń tydzień do 13 lutego
Pisać kto chętny i podawać jakies sugestie ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Mam tylko drobną sugestię, że warto by było napisać jaka konsola albo PC ;)
Na PS4 mimo, że jestem tragiczny w fifę, to się piszę... ????
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
JA też na PC, ale jest mały problem nie mam Fify 15. W 14,13,12,11 mogę zagrać ???? Jak w weekend kopacze dadzą zarobic to kupię.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
LIGA FIFA 15 NA PC
Tak ostatecznie.
Mam Tylko Fife 15 (brak poprzednich wersji) nie mam konsoli więc tylko to wchodzi w rachubę.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Po co Ci origin??? Nie masz Fify 15 a chcesz origin nie czaje, chcesz zobaczysz jakie mam statystyki??? Mam wiecej przegranych niż wygranych jeśli o to Ci chodzi, nie jestem mega graczem i nie dlatego chce założyc lige tylko chce sobie pograc w waszym gronie, tyle i az tyle.
Proszę nie pisać zbędnych komentarzy własnie jak ten powyżej. Proszę o zgłoszenia albo o jakies konkrety odnośnie rozgrywki, reszte rzeczy zostawiajac dla siebie.

Ps. @hazardzista juz nie odpowiadaj na tę wiadomość, bez odbioru, jak cos to PW.
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
pw mam zablokowane (sam nie wiem czemu)
Chciałem cię tylko dodać do znajomych bo zamierzam kupić tą Fife w najbliższym czasie i wtedy tam moglibyśmy jak coś na originie umówic się co do gry, bo tutaj na pw nie moge, ale widzę że ty coś nerwowo od razu zareagowałeś.
 
kinderek36 24

kinderek36

Użytkownik
Nie będę tworzył niepotrzebnie kolejnego tematu a więc zapytam. Kto pisałby się na osobną ligę fify 15 na ps3? Chętnie bym zagrał, obojętnie czy FUT czy normalnymi składami.
 
Do góry Bottom