>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Film, czyli co ogląda prawdziwy bukmacher

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
jak dla mnie najlepsze:
&quot;Psy&quot;, &quot;Miś&quot;, &quot;Pulp Fiction&quot;, &quot;Piłkarski Poker&quot;, &quot;Football Factory&quot;, &quot;Jeszcze dalej niż północ&quot;, &quot;Zielona Mila&quot;, &quot;Kiler&quot;.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Siema mam możliwośc ściągnięcia filmu &quot;Zabić sędziego&quot; bardzo kontrowersyjny film:

Jak krytyczne momenty meczu mogą zmienić życie całej rodziny? Jak się czuja “faceci w czerni”, kiedy są atakowani przez kibiców? „Zabić sędziego” odsłania życie kilku zawodowych arbitrów z Mistrzostw Europy EURO 2008. Jest wśród nich angielski sędzia Howard Webb, który wywołał wielkie kontrowersje, gdy zarządził rzut karny tuz przed końcem meczu Polska-Austria, oraz Roberto Rosetti, który sędziował w finale. Film powstawał „na gorąco” podczas turnieju. Dzięki mikrofonom przypiętym do ubrania słyszymy komentarze wypowiadane przez sędziów w trakcie meczów. Belgijski producent Jean Libon, inicjator tego projektu, otrzymał specjalne zezwolenie i miał wstęp „za kulisy” dzięki wstawiennictwu prezesa UEFA, Michela Platiniego. Zadziwiający świat zawodowych arbitrów może zrobić ogromne wrażenie nie tylko na kibicach!
Jakby ktoś umiał się posługiwać programem Yglow i chciał ściągnąć to zapraszam na PM gdyż tutaj nie chcę wrzucać linków
Jakby ktoś umiał się posługiwać programem Yglow i chciał ściągnąć to zapraszam na PM gdyż tutaj nie chcę wrzucać linków [ponieważ film jest z płatnego serwisu warezowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom