>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Film/książka o hazardzie

camillo 9

camillo

Użytkownik
Witam! Zna ktoś może jakąś ciekawą książkę lub film o hazardzie? Do tej pory obejrzałem tylko jeden film &#39;hazardzistka&#39;, ale jakoś niezbyt mi się podobał i mam chęć obejrzeć coś podobnego, ewentualnie przeczytać ???? z góry dzięki.
 
wmessing 0

wmessing

Użytkownik
Czytalem kiedys ksiazke &quot;Trafieni przez fortune&quot;.
Wlasciwie chodzilo o lotto, byly tez watki a lidze angielskiej i gry profesora oraz studentow matematyki systemami na 1X2 na ta lige. Zawierala tez watki o BJ - takie tam liczenie kart.
Nie wiem, ile w tym prawdy, ale historyjki ciekawie sie czytalo.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ogladalem 21, bo mi sie na zwiastunach podobal - ale jak obejrzalem to takie sredniawe, nie wiem spodziewalem sie czego lepszego hehe :p
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Panowie a ja wam proponuję &quot;podwójna gra&quot; rewelka jak dla mnie, koleś typuje NFL. Dziś w nocy to oglądałem do tego z lektorem. Akcji jako takiej tam nie ma, ale za to jest pokazane co przeżywa typer, jak typy wchodzą i co przeżywa jak odnosi porażkę...
Film oparty na faktach.
http://podwojna.gra.filmweb.pl/
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Wszyscy plastikowe nowosci ogladaja... a wlaczcie sobie Żądło, film z lat 70, ma w sobie gangsterski klimat, przedstawia burzliwe lata 30 w ameryce, nielegalny poker, bukmacherskie przekręty i oszustwa... to były czasy ???? ???? teraz już się nie da oszukiwać... ???? ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ogladalem 21, bo mi sie na zwiastunach podobal - ale jak obejrzalem to takie sredniawe, nie wiem spodziewalem sie czego lepszego hehe :p
ja właśnie sobie ściągam ten film bo też mnie zaciekawiły reklamy. Zobaczymy czy mnie chociaż trochę zaciekawi.
 
andrzej-albert 0

andrzej-albert

Użytkownik
Witam! Zna ktoś może jakąś ciekawą książkę lub film o hazardzie? Do tej pory obejrzałem tylko jeden film &#39;hazardzistka&#39;, ale jakoś niezbyt mi się podobał i mam chęć obejrzeć coś podobnego, ewentualnie przeczytać ???? z góry dzięki.
Zdecydowanie polecam &quot;PODWÓJNA GRA&quot; :spokodfhgfh: z Al Pacino i Matthew McConaughey. Akcja rozgrywa się w środowisku amerykańskich zawodowych typerów. Film jest chyba z 2006 albo najdalej 2005 roku.

pozdro
 
lechu_pb 0

lechu_pb

Użytkownik
Wszyscy plastikowe nowosci ogladaja... a wlaczcie sobie Żądło, film z lat 70, ma w sobie gangsterski klimat, przedstawia burzliwe lata 30 w ameryce, nielegalny poker, bukmacherskie przekręty i oszustwa... to były czasy ???? ???? teraz już się nie da oszukiwać... ???? ????
Prawda, takiego klasyka nie można przegapić. Gorąco polecam Żądło jak i Żądło 2 :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
przepraszam, że odgrzewam temat.
świetny film &quot;Owning Mahowny&quot; (Polski tytuł: Hazardzista) z 2003 roku.
Ze śp. Philipem Seymour Hoffmannem w roli głównej.
Polecam !
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
oglądałem &quot;Hazardzistę&quot; dwa razy i mimo ciekawej fabuły to film jednak nie oddaje tego czym jest hazard i jakie emocje towarzyszą człowiekowi w czasie gry. Film bardziej przypomina dokument niz sensacyjny film fabularny - najważniejszym minusem jest brak narratora , który tłumaczyłbym i opowiadał co sie dzieje w głowie hazardzisty jak jednym punktem przegrywa druzyna koszykówki, jak w kasynie sie tonie itp.
 
Do góry Bottom