>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Filmy, które polecacie.

wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tak sie sklada że chyba w sobote byl ładunek 200 na jedynce(szok),oglądał ktoś?
Jeśli nie to polecam,szczególnie dla tych lubiących jak coś zryje im psyche na caly dzien ;D
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Poleci ktoś jakieś dobre komedie przy których można się pośmiac co w przeciągu roku-dwóch wyszły? Ja to jeśli chodzi o filmy strasznie zacofany jestem:?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ostatnio obejrzałem Next (2007). Szczerze mówiąc wciągnął mnie dość trochę ten film. Fabuła filmu dość ciekawa, w roli głównej, jak zawsze świetny, Nicolas Cage. &quot;Efekty specjalne&quot; są jak dla mnie troszkę za mało realne. Mimo wszystko film mi się spodobał. Ciągła akcja z dodatkiem odrobiny science fiction, trochę psychologii ... Dość fajnie to wyszło. Ogólnie polecam obejrzeć. Daję mocne 6/10.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
etam..trochę przesadzasz blaise..ja bardzo lubię tego aktora - więc oglądałem wiele pozycji z nim
W Rumble Fish bardzo fajna rola, 8MM świetne, Zagubieni w raju, Zostawić Las Vegas, Dzikość serca, Dwa miliony dolarów napiwku, Twierdza, Bez twarzy, Family Man, 60 sekund, fajni Naciągacze, Pan życia i śmierci, Skarb Narodów, KULT (mnie się podobał), mój ulub iony Miesiąc miodowy w Las Vegas, Uczeń czarnoksiężnika jest też niezły..mnie się filmy z Cagem podobają i na tych które wymieniłem na pewno się nie nudziłem ????
a no i świetna CIEMNA STRONA MIASTA
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
The Campaign z Willem Farrellem i Zach&#39;iem Galifanikisem..parodia kampanii wyborczej w Stanach..sporo momentów, kiedy można się pośmiać, ogłupianie ludzi, omijanie pytań etc. Mnie się podobało..obejrzałem nawet 2 razy..Ojcze Nasz Farrella do dziś mam w pamięci.
Fujary na tropie - Willis i Morgan jako dwaj policjanci..komedia..przyjemnie się ogląda, można się pośmiać z Morgana
Sinister - niby horror, niby thriller..ludzie chwalą..zły nie był, ale czegoś brakowało.
Devil&#39;s inside - o egzorcyzmach i opętaniu - robiony na wzór dokumentu..ok

Extremely Loud and Incredibly Close - o żonie i synu, których mąż i ojciec zginął w jednym z samolotów 11 września..Tom Hansk i Sandra Bullock..bardzo dobry dramat.

lockout - guy pierce i john abruzzi..przyszłość..film sensacyjny bez konieczności myślenia..całkiem neizły
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
etam..trochę przesadzasz blaise..ja bardzo lubię tego aktora - więc oglądałem wiele pozycji z nim
W Rumble Fish bardzo fajna rola, 8MM świetne, Zagubieni w raju, Zostawić Las Vegas, Dzikość serca, Dwa miliony dolarów napiwku, Twierdza, Bez twarzy, Family Man, 60 sekund, fajni Naciągacze, Pan życia i śmierci, Skarb Narodów, KULT (mnie się podobał), mój ulub iony Miesiąc miodowy w Las Vegas, Uczeń czarnoksiężnika jest też niezły..mnie się filmy z Cagem podobają i na tych które wymieniłem na pewno się nie nudziłem ????
a no i świetna CIEMNA STRONA MIASTA
Filmy z Nicolasem to zazwyczaj mało wymagające sensacyjne coś , ludzie narzekają na poziom itp ...jednak ludzie lubią jego filmy i ja też się do nich zaliczam zawsze jakoś sie go fajnie ogląda ???? ostatnio szczególnie podobaly mi się Seeking justice (akurat wcale nie kiczowaty) a trochę wczęsniej Zly Porucznik ???? jeden z moich ulubionych aktorów choć nie twierdze że jest super aktroem
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kontrabanda - Mark Wahlberg w roli głównej, jako były przemytnik, który wraca do gry by ratować rodzinę..mnie się podobał - przy piwku można obejrzeć
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Moneyball (2011) - Historia managera klubu baseballowego Oakland Athletics Billy&#39;ego Beane&#39;a, który postanowił wykorzystać w swojej pracy analizy komputerowe. Dzięki temu, jego drużyna ma lepsze wyniki i może zmagać się z lepszymi zespołami, mimo złej sytuacji finansowej.
Sport i statystyka - dla mnie perfekcyjne combo ;)
Jednak mam problem z tym filmem. Jest rewelacyjny - ma siłę rażenia, inspiruje i daje do myślenia, ALE nie wiem czy ktoś a) kompletnie obojętny na sport b) nie mający pojęcia o sportach amerykańskich c) z umysłem humanisty będzie miał jaranko. Fenomenalna kreacja Brada Pitta. Obawiam się że nieprędko obejrzę coś równie znakomitego. 9/10
 
B 0

bankierz

Użytkownik
A może filmy erotyczne? Nka ostatnio zrobiła promocje że można sobie aktywować bezpłatny pakiet filmów erotycznych. Głupi byłbym gdybym nie skorzystał. ????
Byłem ostatnio w kinie na 7 psychopatów. Nawet ciekawa formuła filmu. Godny uwagi. Na filmwebie też ma dobrą ocenę (3 razy wyższą niż kac wawa)
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Sport i statystyka - dla mnie perfekcyjne combo ;)
Jednak mam problem z tym filmem. Jest rewelacyjny - ma siłę rażenia, inspiruje i daje do myślenia, ALE nie wiem czy ktoś a) kompletnie obojętny na sport b) nie mający pojęcia o sportach amerykańskich c) z umysłem humanisty będzie miał jaranko. Fenomenalna kreacja Brada Pitta. Obawiam się że nieprędko obejrzę coś równie znakomitego. 9/10
Ja uznaje siebie za humanistę, ale film miazga, ostatnio sobie go przypomniałem ????

A osobiście mógłbym polecić Lawless (u nas tytuł &quot;Gangster&quot;), dobra rola Toma Hardyego, ogólnie film wg. mnie bardzo dobry. Jeśli ktoś lubi filmy o prohibicji w USA to szczerze polecam ????
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Co do Drogówki to czekam z niecierpliwością, bo Dorociński teraz to numer jeden dla mnie Polskiego kina, po Róży i Lęku wysokości, bardzo dużo oczekuję od drogówki.

Tower Heist Zemsta Cieciów - Ben Stiller, Eddie Murphy oraz Casey Affleck, w komedii, która może notą na filmwebie nie powala, ale mnie się podobała. Dobra komedia, może nie jest najlepszą w moim życiu, ale można zobaczyć się pośmiać. Typowe kino bez zaangażowania.

Atlas chmur - dobre kino, film inny, niż wszystkie tak bym to ocenił. Ciężko go wrzucić do szuflady z jednoznacznym gatunkiem filmu. Z pewnością jak bym go opisał jako przygodowy. Fajna fabuła i efekty. W moim rankingu dał bym taką mocną 7.

Ostatnio dzięki mojej dziewczynie, która bardzo interesuje się tematyką drugiej wojny światowej i Hitlerem widzieliśmy kilka bardzo dobrych dokumentów. Wrzucam tytuły nie sprawdzałem czy są na YT, ale pewnie jak ktoś będzie chciał to znajdzie:
Obrazy Z Fabryki Śmierci
Skąd Się Wziął Adolf Hitler
Miłość Do Adolfa Hitlera
Josef Mengele: Anioł Śmierci
Naukowe Eksperymenty III Rzeszy
Rudolf Hess: Człowiek Który Umarł Dwa Razy
Ulubieńcy Hitlera:Otto Skorzeny
Ulubieńcy Hitlera:Hanna Reitsch
Julius Streicher: Pierwszy Antysemita III Rzeszy
Operacja Mincemeat
Ludzie Hitlera Eichmann
Ocaleni

Bardzo dobre dokumenty i polecam jak ktoś lubi taką tematykę. Jak coś jeszcze dorwę to wrzucę.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Tower Heist Zemsta Cieciów
Święta z C+, to samo :].Oglądałem i mam odmienną opinię, kolejna komedia z Murphym [ po tysiącu słów ] pozbawiona sensu, dla mnie mało zabawne, a niektóre motywy wymyślone były totalnie oderwane od rzeczywistości, czasem akcja beznadziejnie ze sobą powiązania.Zgodzę się z tym, że kino bez zaangażowania, raczej słabe i do zapomnienia po seansie [ w zasadzie ja tylko czekałem aż się skończy ].Gdybym miał polecić to bym tego nie zrobił bo raczej nie były to moje najlepsze 2h w życiu.
 
Do góry Bottom