>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy sportowe

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jutro o 21.05 na TVP Sport &quot;Walkower&quot;.

Ponadto polskie filmy &quot;Sportowiec mimo woli &quot; z Adolfem Dymszą , &quot;Bokser&quot; , &quot;Niedziela Barabasza&quot; , &quot;Mąż swojej żony&quot; , &quot;Jutro Meksyk&quot; , &quot;Jowita&quot; ,&quot;Zawsze w niedzielę&quot; , &quot;Pięć minut przed gwizdkiem&quot; , serial &quot;Do przerwy 0:1&quot; ...

.........

.
 
M 4

msq

Użytkownik
W ogole duzo filmow jest typu ameryknski (sportowy) sen. Duzo co ciekawe na faktach. Cud w lake placid. Forever strong bardzo mi się podobał. Generalnie, lubię te amerykanskie filmy o sporcie ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Na ogół nie przepadam za filmami sportowymi ze względu, że w większości wszystko spłaszcza się do tego iż z rozsypanej ekipy tworzy się monolit, a zwycięski punkt pada na sekundy przed końcem ????.
Niemniej jest kilka fajnych, wychodzących z w/w ram pozycji, które chyba nie zostały jeszcze wymienione. Mam tu na myśli
-Męska gra z Alem Pacino i Cameron Diaz. Film opowiada o drużynie futbolistów.
-Drużyna asów. Kultowy film o korupcji w akademickim sporcie w USA. Taki trochę amerykański Piłkarski poker ze świetną rolą Nicka Nolte.
 
D 0

damian343

Użytkownik
z tych nowszych bardzo dobry był Creed, nie spodziewałem się że z historii o Rockym da się jeszcze wycisnąć coś wartościowego
 
Do góry Bottom