>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ

Status
Zamknięty.
peja 1

peja

Użytkownik
DALLAS - MIAMI

Trochę późno, ale lepiej późno niż w cale, no więc tak Dallas prowadzi narazie po dwóch meczach we własnej hali 2-0 ( 90-80, 99-85 ) dzisiaj trzeci mecz w Miami. Osobiście postawilem na dzisiaj na Miami, a moje pytanie tyczy się kto wygra tą rywalizacje wg was :?:

Ja stawiam 4-3 MIAMI ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Według mnie całą rywalizacjie wygra Dallas 4:2 lub ewentualnie 4:3.
W Miami grają praktycznie tylko Wade i Shaq a reszta drużyny nie pokazuje wygórowanego poziomu. W Dallas to całkiem inna sprawa. oczywiście Mavs maja swojego lidera Dircka ale reszta drużyny też pokazuje że gra na wysokim poziomie i jesli Dirck ma gorszy dzień to inni gracze potrafią wziąść ciężar gry na swoje barki i mecz wygrać.
Nawet trener Miami mówił o tym na komferencji prasowej że na parkiecie wykazuje się jedynie duet Shaq - Wade. Przed rozpoczęciem serii Shaq także wspomniał że nie gra mu się najlepiej przeciwko Niemcowi z Dallas.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Bo gra u siebie:]
Zgadzam się z tobą. W NBA własny parkiet to bardzo ważna rzecz a szczególnie w finale, wiadomo, własna publiczność, większy doping itp.
Trzeci mecz Miami wygrało tylko dwoma punktami więc nie jest to jakiś sukces drużyny ale był to sukces Wade&#39;a który rzucił 42 punkty więc w sumie zapewnił im to zwycięstwo. Czwarty mecz to już było zasłużone zwycięstwo Miami, Mavs zagrali fatalnie w ataku i jak sam przyznał trener Mavs, Wade rozbijał ich obrone kiedy i jak chciał. Wreszcie pokazał się na boisku ktoś oprócz Wade&#39;a i Shaq&#39;a czyli Posey który zdobył 15 punktów i 10 zbiórek czyli nawet niezły występ.
Co do piątego meczu to Dallas będą osłabieni brakiem Jerry&#39;ego Stackhouse&#39;a który ostro sfaulował Oneal&#39;a w trzeciej kwarcie czwartego meczu i został za to zawieszony.
W następnym meczu może być różnie, po ostatnich wygranych Miami są na fali i będą chciali wygrać koleiny mecz na własnym parkiecie ponieważ koleine dwa będą rozgrywane w Dallas. Ale mam nadzieje że w piątym meczu znów Dirck i spółka wezmą się ostro do roboty bo jeśli przegrają ten mecz to będą musieli wygrać dwa koleine u siebie. Ciężka sprawa...
 
peja 1

peja

Użytkownik
Miami Heat 101-100 Dallas Mavericks

Stan rywalizacji : 3-2

Jeszcze jedno zwycięstwo i Miami wygra calą rywalizację z Dallas, ale teraz będzie ciężej bo grają na parkietach Dallas. Ale sądzę że Miami wygra 4-3 ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom